Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

17.09.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

24.08.2014 15:02

tomas77

hledejme pozitiva

náhodou po dnešní dopolední výhře žižkova postoupila sigma ze 14 místa v tabulce na 13 místo před varnsdorf , divím se že to ještě není pozitivně hodnoceno na ofic webu, ..

»reagovat
3 příspěvky

24.08.2014 13:30

Tomáš

..

Tak, Čelůstka do Norimberku. Já myslel, že ten kluk ušatá zůstane u nás :-D

»reagovat
1 příspěvek

24.08.2014 08:13

Petr Řekva Kopečný (pereko)

ŘEŠENÍ SITUACE

Dámy a pánové, po zralých úvahách navrhuji toto:
Hráči se od pondělka budou hlásit v 6 hodin ráno na stadioně, kde si je převezmou zástupci sponzorů, kteří budou moci hráče využít na práce ve svých firmách. Někteří hráči budou třeba mýt auta v auto čechák, jiní tahat cihly při stavbě kasina, někteří mýt okna, atd... V 10 hodin se však vrátí na stadion, kde si zatrénují a od 11-12 budou mít polední pauzu na oběd (který si samosebou zaplatí). Poté bude následovat návrat do zaměstnání u sponzorů a v 15:00 konec.
Aby hráči nepřišli o druhou fázi tréninku, tak nástup v 17:00 na tréninkové hřiště a hodinu trénovat. Propocené a špinavé prádlo by se však neodevzdávalo, ale hráči by si jej nosili domů, kde by ho řádně vyprali na vlastní náklady na další den.
Za to všechno by plejerům náležela odměna 50-75kč/hodinu a to jen za odpracovaných 7 hodin (trénink není práce). Kdo by chtěl víc peněz mohl by končit ne v 15:00 ale v 16:00
Za utkání by každý dostal taky nějakou finanční hotovost. Dejme tomu za 1000 v základu a 500 jako střídající hráč. Za vítězství by nominovaní hráči dostali 500 korun.
Za týden až 14dní by hráčům došlo, že to není žádná prdel makat, a ještě trénovat a třeba by začali konečně jezdit po prdeli. Pokud by jim to však nedošlo, tak alespoň mají průpravu do normálního života, který je s takovým přístupem, jaký mají teď čeká.
Z marketingového manažera by se stal takový personalista, tiskový mluvčí netřeba, odbory dodají svého kecálka. Fanoušci by mohli ve fanshopu zažádat o přidělení hráče na domácí práce. Třeba někdo bude rekonstruovat a bude potřeba vynosit bordel z bytu.

Co vy na to?

»reagovat
11 příspěvků

23.08.2014 20:06

fillu72

hra

Už dlouho jsem neviděl takovou bídu. Křídlení hra nulová, nakopávané míče po vápno, střed pole ovládlo Znojmo, v obraně pracovalo dobře. Za Navrce by nám Sparta dnes nedala ani pytel balónů. A Ordoš bez kloudné přihrávky. I předseda Prospal při odchodu nevypadal nadšeně.

»reagovat
3 příspěvky

23.08.2014 19:09

M_C

kamaradi

Kamaradi, co budeme delat? Nechci chvalit pred vecerem, ale podle me jsme uz ted nepostoupili.

»reagovat
6 příspěvků

23.08.2014 19:05

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Postup?

Josef Lébr: Nic jiného, než okamžitý návrat do první ligy neexistuje.
Realita: 4 kola, 3 body, 14. místo.

»reagovat
1 příspěvek

23.08.2014 18:59

gogo

Onlajny

K tomu všemu to ještě navíc vypadá, že v klubu jsou stále v módě růžové brýle....

»reagovat
9 příspěvků

23.08.2014 17:31

fillu72

trápeni

Golman nejistej,Ordoš chybuje jak dlouho ne,útok jalovej. Znojmo zatim lepši.

»reagovat
2 příspěvky

23.08.2014 07:12

Pažout

Kdo vedle Rajnocha.

Podle zpocenosti na tréninku to bude Dreksa,ale velmi těsně před Šindelářem.Takže nám vzniká nová jednotka poctivosti v tréninku a to je 1 rajnoch.Bez velkého R pochopitelně.Když tedy uvidíme nějakého hráče na tréninku můžeme ho hodnotit do stupně 5 rajnochů.Třeba Škerle měl dnes jen 3 rajnochy.Bude to dobrá pomůcka i pro trenéry.Kalvoda třeba řekne,ty se ještě vrať zpátky máš jen 2 rajnochy.Stupnice tedy je 0- 5 rajnochů.Sigma je zázrak!

»reagovat
2 příspěvky

22.08.2014 19:15

EH

Lepší časy...

Tak Pelíšek byl prý odejit z klubu a nastoupil hvězdnou kariéru na Babišově iDnesu, jinak si to neumím vysvětlit: http://ekonomika.idnes.cz/ukrajina-bez-ruskeho-plynu-neprezije-jacenuk-premier-pd9-/eko-zahranicni.aspx?c=A140822_184055_eko-zahranicni_hro#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main. "...během schůzki z novináři..." Jinak, když už se tgu zmiňoval Slovan, tak snad můžu přidat odkaz na excelentní dresy - http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/599715-zluty-balet-z-julisky-se-vraci-k-dresum-ktere-oblekali-masopust-a-spol-vyrukuje-v-nich-uz-do-derby-se-spartou.html#article-artcl

»reagovat

22.08.2014 11:53

prospal

usazení sestavy

pokud si vzpomínám, kalvoda před sezónou říkal, že chce dávat příležitost dvanácti třinácti lidem. a že to nebude točit ve velkém. Po třech kolech se už v základu objevilo 16 lidí, což je docela cvrkot. A přijdou další. bez stability v sestavě se to nepohne k lepšímu, tak doufám, že nastane doba, kdy bude základ jasnej a pak už jen dva tři na střídání, zbytek je na druhou ligu luxus...snad když nastanou zranění... takže 11+rezervní gólman+ max.4 na hraně základu a lavky(dva defenzívní a dva ofenzívní), kteří si občas zahrají v základu v poháru- to je 16 lidí- a nazdar. jako základ bych vzal zítřejší špíl se znojmem, plus bystroň, přeřazením těch tří kluků do béčka to asi neskončí...

»reagovat
6 příspěvků

21.08.2014 21:15

Radek

Ladislav Minář a Leoš Kalvoda budou besedovat

http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/2014-21-08-ladislav-minar-a-leos-kalvoda-budou-besedovat-s-fans

No Lébr asi nemá čas

»reagovat
3 příspěvky

21.08.2014 08:35

Pažout

Míra potu jako ukazatel!

Podrobně si prohlížím fotky z prvního tréninku Rajnocha.Hráči jsou tam seřazení čelem k focení a nemohu si pomoci,ale Rajnoch má nejvíce propocený dres(triko modré barvy) Ordoš již podstatně méně,srovnatelně Alde,někdo téměř vůbec.I to může mnohé napovědět.Třeba míru poctivosti v tréninku.Pochopitelně to může být způsobeno i jinými věcmi,ale mnohdy to tak být může.Potom mi začíná vadit i určitá sentimentalita některých fanoušků,kteří v mnoha směrech se snaží navodit stav omlouváním hráčů.Třeba z objektivních příčin(zranění,nebo že to nejde,ikdyž se snaží apod.)ale přeci je tu nový ročník,je tu za dveřmi klíčový zápas,tak nemohu říkat,že Odroš byl zraněný a proto se necítil na penaltu,nebo že se Alde třeba chytí u některého ze zkušených nováčků. Do zápasu musí být nominováni pouze stoprocentně připravení hráči,kteří musí do puntíku plnit pokyny trenéra a odvést mimořádně zodpovědný výkon vůči klubu a fanouškům.Takže tady ty nekonečné sentimenty by měly již jednou provždy přestat zvláště, když sám trenér Kalvoda jasně naznačuje odkud vítr vane a jaké má s hráči potíže.Sigma je zázrak!

»reagovat
5 příspěvků

20.08.2014 16:36

3 - 7

Leoš

Tak Kalvoda je pořád poměrně nasranej: .... "Máme tady hodně kluků, kteří mluví o tom, jak se má bojovat, do novin říkají, že věděli, jak mají hrát. Ale to jsou všechno jenom silné řeči v kabině a mimo hřiště. Na něm to zatím nedokázali."

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/probudi-sigmu-lecba-rajnochem-mohl-by-byt-lidr-mini-kalvoda-20140820.html

»reagovat
2 příspěvky

20.08.2014 11:58

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Stopeři

Tak trenér se nechce zbavovat Aldeho. S tím bych vřele souhlasil. Rajnoch, Bystroň, Alde, Dreksič. Mladý poslat sbírat zkušenosti. Nebo najít Dreksovi něco v lize a jednoho z dvojice Šindy-Svozil si nechat.

»reagovat
11 příspěvků

19.08.2014 17:11

Josef Kleibl (Evžen Huml)

Nadpis být musí...

Ještě není vůle ani ta správná chvíle na těch dvacet, třicet či padesát prémiových bodů za nepostup Sigmy do ligy? Já jsem za Rajnocha rád, víc takových, ať si ti nafoukaní rozmazlení olomoučtí náctiletí šmudlínci po vynucených hostovačkách konečně uvědomí, co mají přímo pod rypáky... Jinak Pažoute, jistý nejmenovaný pivovar má novou "soutěž" - pošleš třicet víček plus "dědovu" historku a dest táců máš v kapse. Při pročítání zdejší diskuse jsem přesvědčený, že nemůžeš mít konkurenci. A ty prachy pak můžeš věnovat (samozřejmě anonymně) klubu na vízum pro vysněného černocha s vyvinutými svalovými vlákny a ebolou navrch...

»reagovat
7 příspěvků

19.08.2014 14:25

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Skleník

Chybí olomouckým fotbalistům mentalita bojovníků?
Hlavně odolnost. Jsou vychovaní jak ve skleníku. Starají se tu o ně, všechno mají nachystané a mají jenom hrát fotbal. A to jim možná uškodilo. Potřebovali by podmínky, kde se musí se vším víc porvat.
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/kalvoda-o-zacatku-sezony-olomouce-drv-/fot_dsouteze.aspx?c=A140819_114855_fot_dsouteze_par


Toto je slovo do pranice - a je třeba se nad tím zamyslet. Je fakt, že všechny opory, snad až na Hořavu, kterej ale stejně pochází z Drnovic, mě za poslední dobu nenapadá nikdo, kdo by se bez hostování vypracoval v hvězdu a tahouna. Mohl to být ještě navrc, ale ten zastagnoval.

»reagovat
11 příspěvků

19.08.2014 11:43

..

Posila

http://www.fcslovanliberec.cz/clanek.asp?id=Rajnoch-prestoupil-do-Olomouce-4314

»reagovat
7 příspěvků

19.08.2014 08:22

Pažout

Minář se zlobí!

V dnešním deníku se již objevil i zamračený Minář a zlobí se.Dokonce se uvažuje o změnách v týmu.Zřejmě nečetl zdejší poslední fázi diskuze,ve které jsme se dohodli o relativním klidu kritiky do uplynutí 10 kol (viz.návrh 3-7).Proto p.Mináři máte ještě spoustu času,jsme teprve ve 4.kole.Užívejte si radost z fotbalu Sigmy.Sigma je přeci zázrak!

»reagovat
17 příspěvků

18.08.2014 13:11

3 - 7

klasika

Jaká to zase klasika sigmáckých diskusí. Po výhře nad F-M ticho po pěšině, po prohře plivání.
Mě se taky nelíbí současná konstelace, nelíbí se mi prohry ve druhé lize, ale proč i po výhře tu každý mlčí? To už sme spadli jen ke kritice? Ať je konstruktivní - v pořádku, nebo jen neustálé kopání kolem sebe. Ano, věřím, že nasranost, frustrace či naopak nastupující apatie vůči klubu neustále vzrůstají mezi širší veřejností. Možná nebude od věci zkusit hledat aspoň nějaká pozitiva, ať nám nerupne cévka Zkusit dotlačit kluky k postupu, ať je to třeba s kotrmelci. Pochopitelně musíme vidět, že i když to nejde úplně podle jejich představ, tak začnou makat, žádný fotbal pro staré pány.

Já osobně jim dávám deset kol. Pak uvidím tabulku, vyhodnotím si předvedenou hru, bojovnost, možnosti postupu, atd... a můžu se vyjádřit k ambicím klubu, subjektivně nastínit chyby anebo radši vyseknout poklonu. Fotbalem by se měl člověk bavit. Dře to, ale já si třeba zápas s Frýdkem užil. A chci v tom pokračovat

»reagovat
18 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com