Komentáře ke článku (Sdružení atmosféru nezlepší!) - Sigma United
Sigma Fans ®

24.07.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Komentáře ke článku (Sdružení atmosféru nezlepší!)

05.09.2009 12:37

Milan M.

K dotazům a výtkám na stejné téma

1. Na základě čeho jsem provedl výběr lidí? Chtěl jsem, aby spektrum bylo barevné. Některé důležité jsem asi nepozval. Tímto tedy omlouvám a zvu ještě jednou ty, kteří mají zájem aktivně zlepšit komunikaci a dění na stadionu v divácké zóně, nechť se dostaví v pondělí v 17:00 hod na setkání do restaurace GÓL na malé setkání. Z kapacitních důvodů je lépe napsat na můj email milanm@sendmail.cz - není však podmínkou
2. Nepřijdou zástupci některé skupiny? To se nedá nic dělat, účast je dobrovolná a rozhodnout si to musí každý sám. Předpokládám, že pokud můžou, tak přijdou ti, co spolupracovat chtějí. To je dobrý základ.
3. K občasné kritice způsobu výzvy k setkání - setkání se uskuteční a to je důležité - pokud někdo chtěl podobné setkání uskutečnit, mohl to udělat také - není důležitý způsob, ale cíl.
V pondělí 7.9 v 19:00hod, restaurace GÓL, stůl je zamluvený na jméno Milan.
V této fázi určitě nejde o založení os

»reagovat

05.09.2009 23:47

solfa

Re: K dotazům a výtkám na stejné téma

bohužel v pondělí jsou lidé v práci nebo na kolejích,chtělo by to v sobotu.

»reagovat

07.09.2009 10:12

JK

???

muzu se zeptat jak chcete JEDNODUSE zaplnit kotel a esus aktivnimi fanousky??? ja verim, ze pokud bude cele vychod zaplanene fanatikama, tak budem mit nej atmosferu v lize. otazka je, jak tam ty lidi dostat.

»reagovat

05.08.2011 17:38

oMtpPxTHN

Re: ???

Yeah, that\\\'s the tiekct, sir or ma\\\'am

»reagovat

05.08.2011 18:26

PUuyIwzVuLNAFlRie

Re: ???

Sj7Owq <a href=\\\"http://etwksuyxwalt.com/\\\">etwksuyxwalt</a>

»reagovat

06.08.2011 13:55

AxUIEiNfJjBgSK

Re: ???

vwYvp9 , [url=http://qopguepohcdz.com/]qopguepohcdz[/url], [link=http://wivdsxesrbfa.com/]wivdsxesrbfa[/link], http://ltmkxbhisbhh.com/

»reagovat

07.09.2009 11:38

pažout

Fandění a OS

Doufám,že moje bloudění po ostatních prostorech komunikace není bráno jako nedovolené vniknutí.Ten článek Tomáše Ostřanského jsem si se zájmem pročetl.No,je to zajímavé přesvědčení člověka o zbytečnosti OS.Tady si myslím,že jakékoliv přesvědčování ztrácí svůj význam. Nemyslím si,že by Tomáš a lidi kolem byli s takovými názory přispěním pro OS.Je však zarážející,že předkládá lidem nezaujatým a nerozhodným určitou tezi o zvrácené jednoduchosti OS.V části,že OS je jedině snad zajímavé svým účtem,který však již dopředu předurčuje hádání se o jeho čerpání dokládá svoji celkovou jednoduchost,kterou nakonec i zdůrazňuje,že výběr peněz se dá řešit jednoduchým přihozením.
OS údajně neřeší povzbuzování,s tím lze vřele souhlasit.Založením subjektu se opravdu na druhý den nedá dočíst složení chorea nebo pokřiku. Dá se však s určitostí dokázat,že lidé ze skupin vstupují do nového OS jako jednotliví členové a ne původní skupiny,že v něm pracují na nové bázi v souladu s jeho Stanovami,že mohou být rozptýlení po celém stadionu a přesto se dozví od svých zástupců,co bylo dohodnuto,na co se uvolní společné prostředky ,jaké jsou nejbližší cíle apod.Pojem kotel a ešus,sever a jih jsou jenom pracovní orientace,členové jsou sdružení v jedné modré síle,ve fanklubu všech fanoušků Sigmy zázrak.
Materielní základnou těchto fanoušků je výběr členských příspěvků,jejich činností je scházení se a poznávání se,komunikace,přátelství.V těch hospodách(není zatím jiné místo)se vymýšlí věci důležité pro nové povzbuzování ,pokřiky,chorály apod.
Jedině nové OS může zvát do svých řad všechny fanoušky všech věkových kategorií,tudíž to není ani kotel a ani Ešus.Tyto dvě skupiny jsou specificky založené a řízené,neuznávají jiné skupiny a považují se dokonce za jediné,které spolu mohou jednat.Ignorují snahu na setkání jiných fanoušků,dopředu jim dávají do vínku neúspěch a v některých případech se objevují i prvky,které nebudu dále rozvíjet.
OS samozřejmě bylo hned v prvopočátku odsouzeno k umrtvení,ale tato fáze bude v brzké době překonána a tužby moderních fanoušků se určitě prosadí.Kotel ani Ešus nemohou mít úspěch při prosazování jen svých partikulárních zájmů.Samozřejmě,že jejich činnost je zdánlivým a i praktickým úspěchem,ale nestačí koordinovat veškeré fans Sigmy.Sigma je dnes klubem s mezinárodními ambicemi a k tomu samozřejmě musí být i přizpůsobena obrazová stránka fandění . A to není a ani nemůže být formou jednotlivých vzájemmně se střečkujících skupin a různých proudů na bázi jiná ves.
Toliko k vystoupení Tomáše Ostřanského,který je jinak velmi dobrý v akcích fotbalových klání apod.,ale tady jaksi zabředává do překonané minulosti.Co se týče kotle,tady je to bez dalších slov a komentářů.Jedná se o specifickou skupinu,kterou respektuji,nicméně necítím nutnost přesvědčovat,to asi ani nejde.
Při čtení Tomášova článku jsem ho chtěl jenom přečíst a odejít,nicméně mohlo by to navodit dojem,že nelze najít argumenty a to opravdu objektivně lze.

»reagovat

07.09.2009 13:26

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Fandění a OS

Jaromíre, a když vstoupím do OS, ty informace stran choreíí a podobných se k mé osobě dostanou jak? Vyšle OS poštovního holuba??? Na fanouškovských webech i v regionálním tisku vždycky vyjde včas informace o tom, kdo co chystá a jak se zapojit...

»reagovat

07.09.2009 15:06

JK

Re: Re: Fandění a OS

proc holuba? nesnaz se byt vtipnej... email by stacil ne ?;-)

»reagovat

07.09.2009 18:43

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Re: Re: Fandění a OS

holuba proto, ze OS teda musí mít nějakej informační kanál, kterej momentálně ultras, potažmo jiní, co by chtěli něco dělat, nemají... Když je to tak samospásný. A samo OS to asi taky rozesílat nebude, to znamená, že když už bude OS, meli by být v čele ti, co akce připravují. A vzhledem k tomu, že ty informace vypouští do světa už teď pořád nevím, co by se tak zázračně změnilo...

»reagovat

08.09.2009 09:45

JK

Re: Re: Re: Re: Fandění a OS

ja souhlasim s nazorem, ze OS nic nevyresi...az se aktivne zapoji vic lidi tak potom mozna ano.....s tim emailem sm to myslel tak, ze by info dostavali jen lidi, co by mohli opravdu pomoct a predavany info by mohlo byt konktretnejsi

»reagovat

05.08.2011 02:27

VrDxehPTKV

Re: Re: Re: Fandění a OS

A bit suprrsied it seems to simple and yet useful.

»reagovat

05.08.2011 20:00

rVxiomKF

Re: Re: Fandění a OS

Alakazaam-informitaon found, problem solved, thanks!

»reagovat

23.06.2011 18:12

UdLVnSQVUObkg

kqgrLlwdBKjvwrwac

Your aritlce perfectly shows what I needed to know, thanks!

»reagovat

05.08.2011 17:55

xffdlACwJg

Re: kqgrLlwdBKjvwrwac

None can doubt the veracity of this artcile.

»reagovat

24.06.2011 19:08

vfGmMtXtENaeE

GoBmWoflYaKC

Haha. I woke up down today. You’ve ceeherd me up!

»reagovat

05.08.2011 16:32

oImuktBN

Re: GoBmWoflYaKC

AFAIC that\\\'s the best aneswr so far!

»reagovat

Zpět na článek | Přidat komentář


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com