Komentáře ke článku (Pohled pana účetního: Znouzectnost, nebo geniální tah?) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Komentáře ke článku (Pohled pana účetního: Znouzectnost, nebo geniální tah?)

09.12.2011 23:38

Josef Dostal (itessek)

Pěknej článek

Pěknej článek, celkem se s ním stotožňuju, zejména s části o p. Gottvaldovi.

»reagovat

10.12.2011 16:01

sigmak

souhlas

Hezkýýýýýý Tozzi :-) ,pěkně jsi to sepsal,se vším souhlasím,zdarec...:-))))

»reagovat

12.12.2011 01:12

Evžen Huml

Nic mne nenapadá...

Osobně mám za to, že když soudce v taláru ve své závěrečné řeči řekne, že klub uplácel, pak tak nečinil jako soukromá osoba! A ještě taková maličkost - trable, bez trablů... :-) Jinak jsem rád, že se přece jen alespoň v něčem shodneme!

»reagovat

12.12.2011 15:06

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Nic mne nenapadá...

S tím soudcem to záleží na úhlu pohledu. Za chybu děkuju, psal jsem to v noci a neměl jsem sílu a oči to pořádně zkontrólovat.

»reagovat

13.12.2011 18:46

SANTA

Zavřu oči a vidím.....

Na fotbal jsem chodil už jako malý kluk a dnes jako otec vodím své kluky na fotbal, tak jako kdysi vodil můj táta mne. Viděl jsem Sigmu bojovat v životních zápasech, které znamenaly slávu, ale i záchranu cti. Nikdy jsem ale neměl pocit, pocit tak podivný, jako kdyby Vám někdo bral něco, na co jste právem hrdi. V poslední době se tak cítím, protože nevím, jestli všechny ty změny, které nás fanoušky čekají, budou mít pozitivní vliv na vývoj situace v klubu. Když Sigma začala hrát pod vedením trenéra Psotky, fotbal se stal stravou pro oči....Sigma se stala mladým, respektovaným, obávaným a nebezpečným soupeřem. Snad pod tlakem oné depresivní deky, odchodem hráčů, přeceněným zařazením kanonýrů, jejichž výkon prozatím zaostává za jejich slávou a sliby, nebo snad jen nešťastnou shodou náhod se Sigma potácí na chvostu tabulky a hledá marně cestu ven. Kde je ta Sigma, na kterou jsem začal vodit i své kluky, kteří do dnes mají hráče Sigmy jako své idoly...žádné jiné ikony světového fotbalu pro ně neznamenají tolik, jako naši modří kluci. Všechna ta melancholie však není nic platná....je potřeba se podívat realitě do očí. Čekají nás všechny změny, změny na které si budeme muset zvyknout a které určitě pomohou Sigmě dostát svým kvalitám. Není třeba říkat, že fotbal, jaký vsunul pan Psotka Sigmě je fotbalem, který může slavit úspěch, ale k tomu, aby vše fungovalo, je potřeba mnohdy více, a to tady nebylo. Jen bych si přál, aby Sigma zase hrála ten krásný fotbal, na který je radost se dívat a který vracel lidi na stadion. Máme nádherné zázemí a Sigma si rozhodně nezaslouží hrát o záchranu. Co na závěr. Snad jen, že když zavřu oči, tak vidím Sigmu hrát o vítězství v domácím poháru, hrát o evropské poháry, vidím tu Sigmu, kterou mám já i moji kluci rádi. Bohužel pak oči musím zase otevřít.....

»reagovat

Zpět na článek | Přidat komentář


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com