Diskuse (Zlé se naplnilo!) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Zlé se naplnilo!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

05.05.2014 20:14

Pažout

Zlé se naplnilo!

Do písmene jsme si to vyžrali.Podívejte se však jaké hráče si dokázal Baník získat.Kaša potom ten nový černoch,nebo Azevedo,nakonec náš Štěpán.Hra Sigmy byla snad dobrá jen prvních 25 minut,potom to pomalu upadlo do té obvyklé herní malátnosti.Baník vyhrál naprosto zaslouženě,ikdyž v hodině 12.Pokud sestoupíme tak po zásluze,vedení podcenilo posílení a nic zvláštního nepřivedlo.Odchovy na tento způsob boje nestačí,Falta,Chorý nebyli nijak zvlášť vidět.Je to kruté,ale pravděpodobně po 30.letech možná sestoupíme.Nevěřím,že se Soartou vyhrajeme,Znojmo je momentálně lepší dlouhodobě a Liberec? Tomu sice již o nic nejde,ale nevím nevím do jaké míry je ochoten nám odezvzdat body.Nechci říci,že by hráči nebojovali,ale jen chtít nestačí.

05.05.2014 20:19

EH

Re: Zlé se naplnilo!

Ruku na srdce, kdyby vyhrála Sigma, psal bys zase ty svoje bludy. Já se učím býti diplomat, takže se nevyjadřuji, snad jen - . Škoda, když jsem v minulosti sázel, bylo takřka pravidlem, že tým který vyhrál poločas, nprohrál. Je mi líto, že jsem v tomhle ztratil víru, o to víc budu věřit ve věcech budoucích.

05.05.2014 20:36

Pažout

Re: Zlé se naplnilo!

No,kdyby jen trošku vedení posilovalo v tom duchu jak jsem psal,tak by dnes bylo dobře.Psal jsem balkánce,černochy atd.a kdo dnes rozhodl? Jasně zahraniční hráči svojí technikou a rychlostí.

05.05.2014 20:38

Radek

Re: Zlé se naplnilo!

Pažoute to byl boj??? o záchranu???? Frajeři nejezdili po prdeli jak by se od nich čekalo,naopak prvních 30 m bylo ucházející ale zbytek ?? jako po celí rok,bez bojovnosti,chtít vyhrát,šlapat až dokonce do rve
Sigma sestoupí,nemá ani na nic jiného než nato.Snad to bude stačit na ligu???
tedˇ se vimstívá ta slavná politika prodat a nahradit z B
Já ještě naně zaese vsadil
no na fotbal nemá cenu už chodit,když nemají zájem hráči,klub a vedení proč bych do těch darmožroutů měl rvát peníze??? raději budu chodit na moru
Pokaždé si říká oni ty body uhrají a to po celou sezonu,a pokaždé se ukazuje že se pletu.
takže je to jasné

05.05.2014 20:43

Pažout

Re: Zlé se naplnilo!

Moje slova se naplnila.Vdení neposílilo o zahraniční hráče,podívej se ten Baník,ta posily.A přitom se nedá říci,že by Baník měl nějaké peníze na přestupy.Ano,máš pravdu s těmi odchovy to naše vedení přehnalo.Jsem zvědavý jak se jim teď tyto háče bude dařit prodávat,když tak za pár šupů.Co říkáš na prohlášení Pospíšila,že by museli vyhrát všechny 3 zápasy? Minář jasně řekl,že Sigma má do bojů o záchranu 15 hráčů,to jest dost malý kádr na tuhé boje,viděl dns ten Baník,jak měl hned 3 hráče zraněné,ale vždy dokázali doplnit.Prostě mám dojem,že s tímto kádrem musíme mít problém i ve 2.lize.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com