Diskuse (Ze Signy na odpověď neštěkl pes ani ...) - Sigma United
Sigma Fans ®

08.05.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Ze Signy na odpověď neštěkl pes ani ...)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

27.08.2012 10:07

Hradečák

Ze Signy na odpověď neštěkl pes ani ...

Vážení pánové (odesláno na milan.zapletal@sigmafotbal.cz a petr.pelisek@sigmafotbal.cz dne 23.8.)
i když je již pozdě a od zápasu uplynulo několik dní, rád bych si alespoň touto cestou důrazně postěžoval na některé, bohužel neindifikovatelné, členy ochranné služby při zápase Signy s hradeckými Votroky. Jeden z našich příznivců nebyl po dechové zkoušce vpuštěn do sektoru hostí. Na to má pořádající klub samozřejmě právo. Ale na následné bití a kopání do ležícího muže, mimochodem drobnější postavy, jistě ne.

Podstatnou otázkou pak je hodnocení podnapilosti, protože tento příznivec hostujícího celku se po zbití odebral na druhou stranu stadionu, zakoupil si vstupenku na hlavní tribunu mezi domácí diváky a sledoval zápas zde. Nelze nepozvednout v údivu obočí nad tím, že čistý, normálně jdoucí muž je vyzván při vstupu do sektoru hostí k dechové zkoušce a je na jejím základě nevpuštěn na stadion. Tentýž muž po pár minutách, evidentně zbitý a ušpiněný bez jakýchkoliv problémů dostává bezproblémový vstup na hlavní tribunu. Těžko si lze představit markantnější ukázku nerovného přístupu k divákům obou celků.

Nemám pochyby o tom, že je často obtížné udržet pořádek na stadionu při ligovém utkání, které bohužel stále někteří "fanoušci" považují za vhodnou příležitost k nekontrolovanému asociálnímu chování. Události z Olomouce však ukazují, že tito primitivové často přicházejí na stadion také jako placená síla a ve vestě bezpečnostní služby. Je i Vaší poviností snažit se eliminovat přítomnost takových lidí ve Vaší "ochrance". A to je, vzhledem k tomu, že nejsem schopen výše uvedené skutečnosti věrohodně prokázat bez přístupu k záznamům Vašich bezpečnostních kamer, také jediný závěr mé stížnosti. Pokud jste slušní lidé, je správný výkon pořadatelské služby i Vašim cílem.


S přáním pěkného dne
.....

27.08.2012 10:20

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

Re: Ze Signy na odpověď neštěkl pes ani ...

Násilí odsuzuji. Chci dosáhnout diskuse o tomto problému, myslím si, že některé kluby před tím co se děje v sektorech hostí zavírají oči a většina fanoušků o tom nemá ani tušení a vše vidí jen z jednoho pohledu, tak jak je jim to servírováno. Přepošlete mi ten e-mail na tomas.vaida@sigmaunited.cz. Myslím si, že ale Vaším podnětem se klub zabývat bude. Nerovnost fanoušků domácích a hostí je zřejmá, jednou my, podruhé vy a furt dokola a nemá to konce.
V našem případě, ale nešlo o žádné fyzické násilí,ale ponižování se tomu fyzickému násilí vyrovná. jen není tak vidět.

27.08.2012 10:27

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Ze Signy na odpověď neštěkl pes ani ...

@Hradecak: Je to problem vsude, ale je potreba to nahlas resit. Treba ted jak jsme hrali na Slavii, tak tam byla i rodinka a problem nikde. Docela by me zajimalo, jak by se chovali v Jihlave, kde se delo toto.

27.08.2012 12:04

3 - 7

Re: Ze Signy na odpověď neštěkl pes ani ...

Co vím,tak už si (asi neoficiálně) stěžuje třetí čtvrtý klub během jednoho roku. Na naši ochranku v sektoru hostí. Bohužel nikdy tam nevstupuji,takže nemůžu posoudit

28.08.2012 10:37

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Ze Signy na odpověď neštěkl pes ani ...

Problem je, mimo jine, v tom, ze do "ochranky" jsou nezridka brani ti, co by jinak delali sami bordel na stadionu. Ti se potom radi chovaji jako hovada, protoze takovi vlasne jsou. Nekolikrat osobne pozorovano i na Sigme.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com