Diskuse (Zda se mi) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse (Zda se mi)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

07.03.2012 12:27

pereko

Zda se mi

Nebo nekteri jedinci si proste nedaji pokoj?

07.03.2012 13:12

3 - 7

Re: Zda se mi

Tady bych ale viděl i chybu předsedy. Jednou skončil,tak už tam nemá psát. To bylo zbytečný

07.03.2012 14:43

pereko

Re: Zda se mi

Nesouhlas, bral bych to jako rozlouceni, hodne lidi v te dobe se snazilo nejak naivne pomahat primo klubu. Proste mluvka nemel reagovat, smitec.

07.03.2012 15:40

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Zda se mi

Já nevím, ale tak dva roky zpátky fotil, kdo měl zrovna ruce a nohy a M. Rak kvůli tomu koupil lepší kompakt značky Panasonic. Jak říkám, několikrát jsem jím fotil i já a na tiskovkách celkem pravidelně, protože Martin je moderoval. Tak nějak s příchodem Psotky se teprve objevovali lidi s lepším foťákem, co byli ochotni klubu fotky zadarmo poskytovat a fotodokumentace zápasů byla na úrovni. To znamená, že pravda je opět ryze subjektivní a tak trochu pokřivená :-)

07.03.2012 20:51

vaclavprospal

Re: Zda se mi

jak 3-7, měl sem držet hubu, nakonec to vyznělo jako nějaká uražená ješitnost, ale já to tak nemyslel, až s komentářem peldy to tak vyznělo. je fakt, že kdybych nechtěl tak to nedělám. vždycky jsem byl rád, že aspoň takhle můžu pomoct klubu. neměla to být kritika, ale to, že prostě po 6 letech jsem se rozhodl odregistrovat a že mě to sere, že jsem to musel udělat. ale tohle bylo na mě příliš

07.03.2012 21:44

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Zda se mi

Já to ale vidím podobně. Vždycky mě vytočí ta reakce lidí ze Sigmy, že kritizovat umí každej, ať radši něco děláme. Mám donekonečna vyjmenovávat, kolik šál, triček, hodin, vlaječek a bůhví čeho co se dostalo i nedostalo do prodeje jsem pro fanshop udělal? Nikdy jsem za to nic nechtěl, než jeden kousek té věci, a dál do budoucna to tak hodlám dělat, bude-li zájem. Ale uráží mě, když mě staví do té role, že jen blbě kecám a nikdy jsem nic neudělal.

08.03.2012 07:32

pereko

Re: Zda se mi

Pokud jim clovek delal prezentaci na neprilis zname siti facebook, tak bylo vse ok. Pak prisel Pelisek, vznikly "Oficiální, jediné a pravé, stránky SK Sigma Olomouc v síti Facebook. Aktuální zprávy, fotky a videa z Androva stadionu.", ktere byli neaktualni a hned jsme byli ti spatni. Ze prej kopirujeme a krademe. Staci se podivat, co vsechno oni okopirovali od nas. Jako kombinace tiskovej mluvci a introvert je fakt desne komicka.

08.03.2012 11:17

3 - 7

Re: Zda se mi

Ano, "oficiální, jediné a pravé" - zrovna to přízvisko bych nazval komickým Ale tak co, původní domluva s Rakem a Nontraxem byla ta, že je budeme přes FB stránky propagovat, podporovat, dávat odkazy na sigmafotbal.cz, aby ty stránky měly návštěvnost..... To jen za poslední dobu se to celý posralo v nějaký boj

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com