Diskuse (Z deště pod okap) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Z deště pod okap)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

05.03.2016 20:06

gogo

Z deště pod okap

Kalvoda: 10 zápasů - 1 výhra - 5 remíz - 4 prohry = 8 bodů
Jílek: 10 zápasů - 2 výhry - 2 remízy - 6 proher = 8 bodů

A to v tom měl Kalvoda i Spartu. Ale třeba Jílek začne další desítku zápasů výhrou nad rudochy. Potřebovali bychom to jako prase drbání, protože potřebujeme 5 výher a zápasů rychle ubývá .....

Zápasy jako ten dnešní je potřeba zvládat - tohle je hodně špatné.

06.03.2016 10:19

Milda

Re: Z deště pod okap

Ahoj Gogo a už ani ty deprese nejsou takový jak bývaly. Baník a Sigma ve druhé lize.. pěkné

06.03.2016 10:31

Pažout

Re: Z deště pod okap

No,začíná to být dramatické.Nicméně bodů je stále fůra.Teď již měnit trenéra určitě nemá význam. Buď se zachráníme,nebo čestně spadneme na jednom z nejhezčích stadionů. Zvedneme laťku všem druholigistům co se týče technického vybavení a to je taky svým způsobem přínos fotbalu. Město Olomouc se stane městem nejhoršího zimáku s výbornou hrou v extralize a nejhorší hrou na jednom z nejlepších fotbalových stadionů. Možná Olomouc neunese 2 nejvyšší soutěže,vždyť i návštěvnost je dost nízká kolem 4 500 diváků. Naše fotbalové hvězdy si rozebere zahraničí (Ordoš a spol.) a na 2.ligu nebude muset Lébr vymýšlet zvláštní nákupy. Možná to tak má být a my bohužel se tomu chceme za každou cenu vzepřít,ale ono to asi nepůjde.
I 2.liga je zajímavá soutěž. Myslím,že potom už bychom se v ní měli dlouhodobě zabydlet a necpat se někam,kde na to výkonnostně nemáme.

06.03.2016 13:36

pavelčík

Re: Z deště pod okap

Od pondělí se začnou prodávat permanentky na druhou ligu bratru za dvě stě ve vestě.Malý postřech pro ty co nerozumí fotbalu obrana aine katastrofe ,ale nejslabší od začátku soutěže golman kromě pentle což si na Koláře týden nacvičoval nechytil nic.Ten co chytal v Plzni se má šanci ještě něco naučit,ale Buchta už né.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com