Diskuse (výzva SSPS) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (výzva SSPS)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

24.11.2014 08:23

prospal

výzva SSPS

v reakci stručně popis situace jak se vyvíjí situace kolem výzvy Spojme síly pro Sigmu

24.11.2014 08:44

prospal

Re: výzva SSPS

Uplynul víc něž měsíc od tiskovky, kde se společně naposledy setkali všichni zainteresovaní - na naší straně všichni čtyři, na straně akcionářů: tehdejší primátor Major a předseda klubu Lébr. Měla následovat rozhodující schůzka Lébr, Minář- Brulík, Hapal-o obsahu koncepce a o případném zapojení autorů do řízení klubu tak, aby mohl být její obsah naplňován, bohužel k té do dnešního dne nedošlo a to ne vinou autorů výzvy. my jsme přišli s jasnou vizí a nabídkou, míček je tedy na straně klubu. Bohužel, čas se krátí. majoritní akcionář se zřejmě rozhodl dál nejednat, ale to můžeme jen tušit, nikomu z autorů výzvy se neozval, zřejmě pod vlivem dobrých druholigových výsledků a směřování zpět do ligy. Podpora města trvá, tam problém není. Třetí akcionář sdružení zastoupené p. gajdou se k výzvě postavilo už od začátku odmítavě. sumasumárum: já té výzvě pořád věřím a je to jediná šance, jak klub změnit. věděli jsme, že to bude běh na dlouhou trať a čas hraje proti nám. SSPS nemá co tajit, karty jsou na stole, ale na jednání musí být minimálně dva.
Díky za podporu.

24.11.2014 18:32

gogo

Re: výzva SSPS

Díky za info, předsedo. Postoj dvou zmíněných akcionářů pouze potvrzuje, že kritika z řad fanoušků byla a je naprosto oprávněná.

Projev Miloše Kopeckého z r. 1987 na ty naše bafuňáře pasuje jak zadek na nočník. :-)
http://www.youtube.com/watch?v=t3mPz3myImM

24.11.2014 21:55

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: výzva SSPS

Já pořád předpokládám, že bez peněz města to můžou Gajda, Ficner a Pepé zabalit. Druhej partner na jednání tak je právě to město a jeho zájem, aby byl klub výkladní skříní města, aby co nejlíp hospodařil a vzhledem k tomu, že se majetky přesouvají do akciovky, tak aby si je město ohlídalo. Plánuje se třeba schůzka s novou radou?

25.11.2014 00:44

honzas2

Re: výzva SSPS

Chtěl bych se v této souvislosti zeptat na jednu věc, které nerozumím. Uznávám že je to trochu od tématu, ale přece jenom.... Město se už minulý rok vyjadřovalo, že by bylo hodně pro německý model fungování klubu(tzn. v představenstvu odborníci řídící klub, v dozorčí radě akcionáři kteří je kontrolují jejich práci a mohou je odvolat). Proč to neudělali už tehdy a město zastupoval pan Rozbořil? Uznávám že to píši dost nepřesně, ani sám pořádně nevím koho zastupoval Rozbořil a koho Major. Pokud iniciativa bude neúspěšná a cíle se nenaplní, alespoň jedna věc tady snad bude jasná. Po reakcích stávajících akcionářů snad všem fanouškům bude jasné, kdo je ta ,,žába na prameni" která sigmičku brzdí. Ne Lébr, ale Gajda ven! Což mě i vede k tomu, že doteď trochu nerozumím když většina fanoušků se v minulé sezóně trefovala do Lébra. Není ideální, ale do letošního podzimu byl třetinový spoluvlastník klubu. A jeho některé nápady byly zablokovány ostatními spoluvlastníky- současného trenéra dorostu slovácka chtěl odvolat dřív, k hráčům ročníku 93 chtěl přivést zkušené hráče, ale potřeboval finanční participaci i od ostatních subjektů což se nepovedlo. Každopádně uvidíme, pokud Lébr už v minulé sezóně na setkání s fanoušky řekl že s Ujfalušim, Hapalem nemá problém jednat, letos na podzim na mě působil také vstřícně, tak proč by najdenou otočil?

25.11.2014 08:45

prospal

Re: výzva SSPS

fant: s městem to vidím na velmi dobré cestě. pořád má zájem, tak jak jej deklarovalo v poslední radě.
honzas2: iniciativa vznikla právě z důvodů, že nebylo ani vidu ani slechu po nějakých náznacích změn a město evidentně potřebovalo znovu nakopnout. hejtman nezastupoval město ale kraj a přečti si jeho důvody, proč odešel, v tom sou jeho tehdejší prohlášení jasné a zapadá to do celé mozaiky. co se týče p. lébra. viz. výše. o to, že by mu spoluvlastníci blokovali nějaká rozhodnutí nevím a silně o tom pochybuji, město asi těžko mohlo rozhodovat o odvolání psotky a p.gajda vždy měl a má jiné starosti...viz.euro U-21...

25.11.2014 15:01

honzas23

Re: výzva SSPS

Tam si trošku nerozumíme. K odvolání současnýho trenéra dorostu Slovácka se vyjadřoval na posezóním sezení s fanoušky- chtěl už po zápase v Jihlavě( cca 20.kolo), mno ostatní akcionáři to zablokovali, to jsou jeho slova. Když se podle tebe město bude těžko vyjadřovat k odvolání trenéra, tak jak to podle tebe je? Stojím si za tím co jsem napsal. Lébr není ideální a trochu mě vadí, že podle mýho pocitu má sigmu jenom k nějakýmu ,,bussiness jménu" aby se měl čím chlubit. Ale prostě dokud do minulé sezóny měl 30 procent akcií, tak v rámci toho mohl rozhodovaz o čem? Co se týče hejtmana-proč tedy vůbec kraj zastupoval? Když to napíšu trochu přímo- od zastupitelů města jsem o nespokojneosti slyšel už tak před 2 roky. Pokud by chtěli, tak vybrat nějakýho schopnýho manažera by zabralo tak maximálně půl roku. Takže to dopadlo tak, že v předtstavenstvu skončil Rozbořil, který jak jsem se právě dočetl tu práci moc dělat nechtěl, nebavilo ho to... Gajda- tam se asi shodneme, můj názor je že největší chyba je v něm.
Jinak co se týče změn, které iniciativa nabízí. Plně podporuji, Sigmu to může posunout k lepšímu, což všichni chceme. Ale myslím si, že někteří vidí tu situaci zbytečně pesimisticky. O sestup si klub koledoval, zase na druhou stranu jkdyž jsem viděl některý zápasy z nejvyšší soutěže tak současný tým by ten střed tabulky uhrál. Hloupý je, že Plzeň a Sparta si už v minulé soutěže hráli tak trichu vlastní soutěž, letos se k nim přidal Jablonec. Takže kdo skončí 4., tak bude mít ,,malý titul", příští sezóna bude úplně stejná

25.11.2014 16:16

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: výzva SSPS

Hejtman tam šel, protože kraj dává do Sigmy nějaký peníze. Když to po pár týdnech hodnotil, byl daleko expresívnější, než zeman při hodnocení vlády a Pussy Riot. A zrovna on není typ, kterej by ze sebe nechal dělat vola a tancoval kolem toho dlouhý tanečky.

26.11.2014 08:58

prospal

Re: výzva SSPS

více o SSPS v dnešním Ol. deníku. Mj. se dovíte, že pro sigmu jsou některé věci z výzvy použitelné a již přijali příslušná opatření...

26.11.2014 10:15

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: výzva SSPS

Jo, Lébr vítá peníze i pomoc od Ujfiho, ovšem hlavně mu nekoukat pod prsty. On má vizi... Jo, jenže těch už měl několik. Vyústilo to v sestup. Super.

26.11.2014 10:23

prospal

Re: výzva SSPS

asi tak...

26.11.2014 11:07

radek

Re: výzva SSPS

http://olomouc.idnes.cz/autori-vyzvy-spojme-sily-pro-sigmu-si-stezuji-na-nezajem-klubu-ps4-/olomouc-zpravy.aspx?c=A141125_175918_olomouc-zpravy_stk

TAK NĚJAK, TEDˇ LÉBR MACHRUJE ALE POKUD SE DOSTANEME DO SYNOT LIGY BUDE POTŘEBOVAT POMOC ABYCHOM ZASE NESPADLI A HRÁLI DŮSTOJNOU ROLI,ALE NATO ON KAŠLE,UŽ JSEM TO ZDE ŘÍKAL ŽE NEVĚŘÍM ŽE NĚKOHO NECHÁ ,ABY MU KOUKALI POD PRSTY.
Myslím si že zase tak růžové to nebude ikdyž se dostaneme spět,budou problémy a zase bude hledat viník
Doba temna zřejmě nekončí???!!!!

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com