Diskuse (Vedení Sigmy) - Sigma United
Sigma Fans ®

08.05.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Vedení Sigmy)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.09.2012 14:04

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Vedení Sigmy

Vedení Sigmy dokáže opravdu překvapit. Elegantně to shrnul Pivarník:

"Podle mého názoru jsou zbytečná taková pravidla, která se nedodržují. Hráči mají nějaký prémiový řád a v něm částky, které jim mají být vypláceny za remízy. A když pak ty remízy přijdou, jsou jim prémie pozastaveny. Chápete, co mám na mysli?"

Prosím, myslete hlavou, jinak to půjde do kélu.

02.09.2012 14:07

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Vedení Sigmy

pokračování tady: http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga-gambrinus-liga-12-13/129282/olomoucky-kouc-pivarnik-dodrzujme-dohodnuta-pravidla.html

Jestli to je pravda, tak je to "pěknej" pohled pod pokličku. A jedině dobře, že se jich nebojí.

02.09.2012 21:15

Radek Mašek (ramas)

Re: Vedení Sigmy

no, jen aby ho to nestálo místo, když bude tak otevřenej...

02.09.2012 21:36

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: Vedení Sigmy

Tak otevřené to je, ale je známé, že trenér chtěl pravého beka a stopera. V rozhovoru říká "nesměl" jsem si nikoho vzít, ale nevím, jestli to byl skutečně zákaz. V minulých zápasech byla laxnost, za tu bych prémie nedával.

02.09.2012 21:39

blahar

Re: Vedení Sigmy

No tak Pivarníka začínám docela "žrát"
Ještě zajímavější je pasáž:
"Já neviděl v Česku trenéra, který by přišel k mužstvu a nesměl si přivést třeba jen jediného hráče. Já si nemohl přivést nikoho. Přišel stoper Golban, ale to byla práce manažera Gottvalda. Bylo mi řečeno, že kádr je hotov a že máme skončit do třetího místa. Přitom víme, že na určitých a hlavně defenzivních postech potíže máme."
Jak toto dopadne ..... ale Romane, řekl jsi jim to moc hezky! Vždyť to vidí snad všichni, že je to v našem vedení už delší dobu cítit zatuchlinou......

03.09.2012 07:08

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

Re: Vedení Sigmy

můžu se jen opakovat: měla by se obsadit pozice sportovního ředitele. kolektivní sportovní rada L-P-CH už tady byla a k ničemu to nevedlo. Je pravda, že pořádný posily nepřivedl ani Gottwald, takže jenom v tom to nebude. Zatím veškerá aktivita skončila Zlámalem, ale pokud to bude jen drahej nákup na střed tabulky, tak to bude neproměněná gólovka.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com