Diskuse (Sobotn četba pro čtenáře goga!) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Sobotn četba pro čtenáře goga!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

08.11.2014 10:07

Pažout

Sobotn četba pro čtenáře goga!

Sigmákům zřejmě pomohla i kritika šéfa Josefa Lébra, jenž po špatném začátku veřejně prohlásil, že zváží nalití dalších milionů do klubové pokladny. Pokud hráči nezačnou předvádět lepší výkony, nemusí být na výplaty. S novým kapitánem Janem Rajnochem, vyhozeným z Liberce, se Hanáci probudili.
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/olomouc-fotbal-druha-liga-0yf-/fot_dsouteze.aspx?c=A141108_2114548_fot_dsouteze_ten

08.11.2014 10:25

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Soupeří z nás mají strach,jak pravil zkušený Ordži tady v tomto článku.No a že to není fráze dokazuje 3 minuta utkání v Karviné.

08.11.2014 10:36

EH

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Ale Karviná vede! Já, ty, on - všichni jsme gogo (Čtyři vraždy stačí, drahoušku). Podle vzoru pitomec...

08.11.2014 11:26

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

I ta 42 minuta utkání leccos naznačuje.Třeba to,že ten kádr v této podobě bude hrát v 1.lize prim.

08.11.2014 12:12

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Bod dobrý,ale otazník zůstává....... . Rozhodně na 1.ligu budeme muset posílit.

08.11.2014 15:18

EH

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Pažout ironik? Ví tady z vás někdo vůbec, kdo to ve skutečnosti je? Ověřujete nějak pravdivost údajů uvedených při registraci? Osobní setkání mu nevoní, poskytnutí emailové adresy pro doložení jím požadovaných skutečností mu nejede pod nos, nikdy se nepřihlásí... Předpokládám, že při registraci ani neuvedl svůj mail, když jej po něm předseda SU žádal, nebo uvedl smyšlený či jednorázovku pro tuto příležitost. Má něco společného s puchýřem z hané v Olomouckém deníku, ten zázrak? Slovy Z Ivánka - čí je to agent? Pepy, Zdendy, Jardy? Nebo přímo někdo z nich?

08.11.2014 17:25

radek

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

No dobrý bod ,ještě že tam byl Žolík ale asi to byl těžký mač neb terén byl hrůza ,ale Karviná to zvládla tak mi tak museli .O posílení v případě postupu je bez debat,Jinak by jsme moli být natom jak poslední dva v synot lize,Hradec a Budějovice
Pažout?? jo to je tajemný muž v diskusi kdy nikdo neví kdo to je.

08.11.2014 21:14

gogo

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Nemusíš se zajíkat štěstím, Pažoute. Nedávno jsem ti zmiňoval článek v Olomouckém deníku, kde se o tomto spekulovalo taky.
http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/sigma-nasla-spravnou-cestu-co-ji-pomohlo-20141029.html
Takže nic nového pod sluncem. A jak v deníku správně zmiňují, přes bod z Opavy bylo to dno ještě niže. Přesto "mecenáš" peníze nalil - protože ono se následně ukázalo, že to vlastně nebylo žádné nalití peněz, ale velice výhodný nákup akcií za polovic. A třeba se ještě časem ukáže, že ani nepřišla celá hotovost, ale umořily se Pepovy půjčky a(nebo) úroky z nich. Takže tak, prosťáčku.

08.11.2014 21:17

gogo

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Jinak dnes bod z vodního póla nakonec dobrý, když Táborsko ruplo ve Zlíně. Varnsdorf se sice může přiblížit, ale my ho pak zas hned můžeme oddálit.

09.11.2014 07:52

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

gogo
vidím,že tu 2.ligu jak jsi znázornil ve svém posledním příspěvku náležitě prožíváš.
Nevím,jestli jsi postřehl na onlajnech,že tam napsali doslova: přísně nařízený přímák.Takže je to již kolikaterý zápas,kdy Sigma bodovala o prsa? A kolik to je již bodů? Tak si to na té špici trošku propočti. Myslím si,že ligista se stále nemůže chlubit kádrem,který takto sbírá body v soutěži o level níž.

09.11.2014 08:47

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

EH
tak já ti tedy odpovím,aby jsi si nemyslel,že se ti vyhýbám,když tak dorážíš jak domácí ratlík. V prvé řadě Humle nejsem gay,abych se s někým nuceně setkával,tedy přímo s tebou.To jsem ti již psal.Nevím o čem bychom si my dva vykládali. To je jedna věc. Druhá je ta,že já jsem nic po prospalovi nepožadoval.On mi zřejmě chtěl doložit ,zda klubu Sigma byla prokázána korupce. E-mail jsem mu nedal,poněvadž pokud vím,tak i ty jsi o to měl zájem,tak,aby jsi nepřišel zkrátka, mohl to klidně otisknout pro všechny.Není to žádné tajemství,krom toho je to nemožné otisknout,poněvadž klubu Sigma nic prokázáno nebylo.Zdůrazňuji klubu jako právnické osobě.Myslím si,že prospal ví velmi dobře proč z toho vycouval. Co se týče mých registrací,tak to už vůbec nevím,čeho se dožaduješ,poněvadž já tu píši již nejmíň 6 let(tedy kombinovaně na web Sigmy a zde) takže o nějakém tajemství co se týče mé osoby nenůže být ani řeči,tedy u střízlivých lidí.No a jestli jsem puchýř z Hané nebo nějaký agent Zdeny ,Pepy či čehokoliv,tak myslím,že by jsi neměl tolik číst Ol.Deník nebo sledovat americké kriminálky.Jsi toho potom plný. Já ani o žádném puchýři z Hané nevím na rozdíl od tebe,takže kdoví, jestli to nejsi nakonec ty sám. Ještě jsem si vzpomněl,vždyť ty jsi chtěl také po prospalovi napsat ty věci,tak jak je možné,že neodpověděl tobě,když máš všechny registrace v pořádku? Ty Evžen Huml,Paolo Villagio a co jsi ještě všechno byl? Hezký den Evžo!

09.11.2014 09:24

dave

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

A vůl zůstane volem....

09.11.2014 09:26

gogo

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

O přísnosti nemůže být řeč, protože Trousil faul přiznal. "Ve svých letech bych se neměl nechat vytočit takovým zobákem," potvrdil Trousil, že Chorého poslal na zem, z čehož rezultovala následná standardka pro Sigmu."
Pokud jsi měl na mysli, že ty výkony pořád nejsou ideální, pak to nechápu - vždyť Pepa přece pohrozil odebráním životních jistot, tak by se mělo furt jen vyhrávat, ne? Dokud budou v klubu tebou hájení dinosauři, tak to bude ve 2. lize výsledkově o prsa dost často a v první lize budeme hrát jen druhé housle.
PS: Berdych furt hledá trenéra - není to divné? Napiš mu prosím Tě, že trenéra nepotřebuje. Na kurtu je přece on a ne trenér.

09.11.2014 09:35

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

gogo
napsal jsem ti,co uvedl komentátor na onlajnech. Z jeho pohledu to byl přísně nařízený přímák. Tudíž ani on neříká,že nebyl.Trousil říká,že byl.To,ale nikdo nepopírá.Zajisté víš,že řada faulů byla a nebyla odpískána,řada byla a byla odpískána.Takže prosím nedeformuj věci jako obvykle je u tebe zvykem.Co se týče toho Berdycha,zase jsi u těch korporací? Ještě tě ten špatně vystihující příklad nehodící se na přirovnání o usměrňění pár hošíků z áčka neopustil?

09.11.2014 10:25

gogo

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Pažoute, deformuješ akorát ty sám. Onlajny byly psány včera v poledne, ty se na ně odvoláváš dnes ráno. To už se mezitím Trousil dávno přiznal, že to faul byl. A měl být potrestán dokonce červenou kartou, protože to bylo bez míče. Takže jakápak přísnost - shovívavost to byla.
Berdych je korporace? A copak ukočírovat jednoho hošíka na kurtu není lehčí než ukočírovat pár hošíků z fotbalového týmu? Tak šup šup - poraď mu a těš se na provizi.
Zase jsem tě načapal se staženými kalhotami - blbé, co? No ale ruku na srdce, ono to není zas tak obtížné.

09.11.2014 10:35

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Aha,tak mi ještě vysvětli v kterém prostoru hřiště ten Trousilův faul byl proveden,zřejmě jsi tam byl?Poněvadž mně to již vůbec není jasné.Z těch chaotických popisů to dokonce vypadá,že Trousil ho fauloval někde úplně jinde jak byl kopán přímák.Nebyla to tedy červená bez kopání přímáku,ale odkopem od branky domácích?
Příště,až budu sledovat onlajny,tak ti to napíši neprodleně a ne až ráno. No a s tím berdychem jsi opravdu již komický. 1 berdych nebo 5 hošíků jaký je to rozdíl?
Nikdy jsem totiž nehovořil o výměně celého kádru.Takže jestli říkám,že na 1.ligu bude zapotřebí takových 5 nových hráčů,tak taky hovořím o usměrnění 5 hošíků ne?

09.11.2014 10:44

gogo

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Psal jsi, že trenér nemá na vliv hráčů zásadní vliv, protože na hřišti jsou hráči a jen oni určují výsledky. A aby ty výsledky byly dobré, stačí jim pohrozit ztrátou životních jistot.
Co to má společného s výměnou 5 hráčů? Nějak se do toho zamotáváš ....

09.11.2014 10:47

EH

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Ol. deník by sis mohl občas přečíst i ty, Pažoute, co člověk, to názor, kdyby ten zápas popisoval "olomoucký" Fišara, jistě by ten první odstavec vypadal úplně jinak. O Pe(r)líškovi raději nemluvě. Zda jsi nebo nejsi gay mne vůbec, ale vůbec, nezajímá! V soukromí si dělej co chceš, ale netahej to na veřejnost a nechlub se tím v bulvárech a různých prájdprůvodech. Vykládat bys mi nic nemusel, tady toho nameleš až hanba. Svůj email jsi mu odmítl dát ještě před tím, než jsem to po něm požadoval já (a požadovat budu do doby, než mne veřejně pošle do pryč). V této souvislosti již chápu tvůj někdejší údiv nad obratem (nemá koule). Ty je totiž fakt nemáš, jsi posera a evidentně ani nemáš čisté svědomí! Uplácení prokázáno bylo, jen není (v té době nebylo) možné stíhat právnickou osobu. Jsi snad navíc dyslektik či dysgrafik a máš problém s psaným textem nebo vnímáním toho co čteš? Ty nejsi střízlivý, že nemůžeš prozradit něco o sobě, nebo jak to bylo myšleno, že co se týče tajemství kolem tvé osoby, tak o ní nemůže být ani řeči? Přeji taky pěkný den, nebo jak je dnes moderní a in angličtinou zpitvořený obrat měj hezký den. A načni tu lahvinku, to na oslavu, že ty jsi víc než já! Na tebe sám velký předseda reaguje a na mne nikoliv, tak nezáviď...

09.11.2014 10:51

EH

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Á propos - ve šternberské nemocnici byl přijat pacient z Nigérie s podezřením na ebolu. Že by jedna z tebou vysněných afrických posil (Gottvald či Psotka by se již zajímali, a co ty?)... To byla ironie, vole, byť nepovedená, uznávám.

09.11.2014 10:56

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Tak napřed ty gogo,
poněvadž jsi aspoň roztomilý ve svém překrucování faktu.Já psal a můžu ti to dohledat,nebo si dohledej ty,tedy psal jsem,že uznávám podíl trenéra na hře mužstva,ale že za nejkratší konec provazu tahají vždy hráči.tečka krasomile.

09.11.2014 11:05

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

EH
tobě se nedá ani vážně odpovědět,poněvadž to vždy zpatláš tak,že tomu asi nerozumíš ani ty. Pouze v čem jsem tě pochopil,že ty jsi žádal prospala až po mně,jenže já ho o nic nežádal. On se sám nabídl. Dále jsem rád,že jsi i ty pochopil,že veškeré konání soudu nebylo s právnickou osobou,tedy s klubem Sigma a na tom byl založen celý spor. No a argumentaci s Goldou jsem odmítl okamžitě a tomu se nepodrobuji ani nyní. Hlavní je,že Golda potrestal klub Sigma,tedy právnickou osobu.
Mohu taky klidně modelovat,ale znovu podtrhuji a důrazně,že v klubu klidně může určitá skupin něco podnikat,ačkoliv vedení klubu o tom nemusí mít ani tuchy.I s tím se musí uvážlivě počítat. Ovšem Golda s tím byl hotov neobvykle rychle,zřejmě předčí vyvozováním závěrů i soudy.Nemám k tomu dál co dodat. Ať si to každý vyloží jak chce,zda byla nebo nebyla korupce prokázána.U mne jako pro klub ne.

09.11.2014 11:17

gogo

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Říká se sice tahat za kratší konec provazu, ale provaz v přetahované má jen dva konce, takže ten kratší je současně i nejkratším. Pominu tedy tvoji obvyklou nepřesnost ve formulacích. Nicméně jsem rád, že se konečně shodneme a uznáváš to, co já tvrdím celou dobu, že za kratší (nejkratší) konec provazu tahají hráči. No vidíš, nešlo to uznat rovnou? A ani to nebolelo, co?

09.11.2014 11:20

EH

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Nechápeš mě, nebo chápat nechceš? V jednom si s gogo můžeš podat ruce - oba máte plnou hubu řečí, urážek, osočování a mouder, ale oba nemáte koule na to vystoupit z anonymity. Oba dva jsem vás vyzýval k osobnímu setkání, oba dva odmítáte, ať z toho či onoho důvodu (ne nadarmo se říká, že kdo chce, ten si důvod vždy najde). Goga snad může u některých omlouvat jeho všeobecná známost u zdejších, kteří evidentně vědí o kýho výra jde, kryjí jej a tolerují jeho slabší chvilky, a proto se nemohu ztotožnit ani s ostatními melody boys těchto stránek natolik, abych vstoupil do jejich fan klubu SU či dělal výšlapy na Košíř. Jen doufám, že on sám a všichni ostatní vědí, proč to dělají. Já už nějaké své zkušenosti s upřímností a rovinou taky mám. A jestli máš tolik času, Pažoute, přijeď mi pomoct, já tě zaměstnám i nějaká ta stopečka by se tady pro tebe našla... Ještě k tomu klubu, pro mne je důležité, jak se k tomu klub postavil! jak se to snažil vše zbagatelizovat, snížit, ututlat! Nejsem právník (ani ten plzeňský), ale nepleteš zase jablka s hruškami? Soud a Golda není jedno a to samo. A já být Goldou, tak jsem Sigmu rovnou poslal minimálně tam, kde je dnes! Už jen za to, jak se k celé věci a fanouškům postavili. Tečka

09.11.2014 11:40

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

EH
ještě se vracím k tvé části příspěvku,kde se neustále zabýváš "tajemstvím" osoby a podobnými tématy. Humle,bereš vůbec v potaz,že jsi na anonymní diskuzi? Pokud nebude anonymní,tak tady budeme vystupovat asi jinak nebo ne? Tak proč to furt servíruješ právě mně? A ne poprvé jak beran. To je myslím zapotřebí ještě uvést.

09.11.2014 11:45

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

gogo,
myslím,že s tím koncem provazu se ti podařilo mistrovské dílo jak uniknout z kličky kolem krku.Já jsem zase z těch,co dovedu uznat,že protidiskutér je obratný.Víš co teď dělám? Já se gogo tvému obratu usmívám,poněvadž jsi mne rozveselil. Když jsem psal,že jsi krasomil,tak to sedí.

09.11.2014 12:09

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Víš co Evžene,já ti nechám poslední slovo,to bude v dané situaci nejrozumnější. Už jsme zde všechno probrali a nemá smysl to prádlo otáčet stále dokola.Mimochodem,naše prádlo to není.Každý máme na věc svůj názor,respektujme tedy svobodu názoru.

09.11.2014 12:18

gogo

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Jaká smyčka kolem krku zas, jaký můj obrat?
Snad to ty jsi konečně prozřel a uvedl jsi, že uznáváš podíl trenéra na hře mužstva, a že za kratší (pardon - nejkratší) konec provazu tahají vždy hráči.

Toto tvrzení je v souladu s mým dlouhodobým názorem, takže OK.

09.11.2014 12:56

EH

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Pažoute, tak abych tedy nezklamal tvou laskavost, mé poslední slovo (poslední slova) zní: pokud bude kdokoliv bezdůvodně urážet, ponižovat či zešměšňovat osobu mou nebo mně blízkou pod rouškou anonymity, tak to prádlo otáčet pořád dokola budeme! Mimochodem, kde máš psáno, že jde o diskusi anonymní? Mám za to, že když se dokáži odtajnit já, Tomáš, Petr, Radek či Zdeněk, aniž bychom s tím měli sebemenší problém, mohl bys toho být ve svém věku schopen i ty. A ne furt dokola jako malé děcko, kterému vzali dudlík... Důvěra se těžko získává, ale lehko ztrácí. A o to jde především.

10.11.2014 08:43

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

EH
V rámci svého slova jsi uvedl několik věcí,které jsou zvláštní svým obsahem.Například hned v úvodu uvádíš,že prádlo se bude z tvé strany obracet pokud tebe někdo bude urážet nebo osobu blízkou.To se během diskuze tobě přihodilo? Nebo další,když já se mohu odtajnit,stejně jako ty,Zdeněk,Pepa atd.proč to nemůžeš udělat ty Pažoute a nebrat si stále dudlík? Ty jsi se nějak odtajnil a když tak jak,že o tom nic nevím,ačkoliv zde působím již hezkou řádku let. Pokud ti jde o číslo mých botů,tak ty mám č.45,košile u krku č.42,vysoký jsem 186 cm a vážím 98 kilo.Jsem v důchodu,nsoím brýle na čtení,koníčky mám rybolov,zahradu a psaní na diskuzi Sigma United,to mne tedy dovede mnohdy pěkně na.rat.To je tak všechno,myslím,že tě to uspokojí.

10.11.2014 08:48

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

oprava textu
má být: když já se mohu odtajnit stejně jako Pepa,Zdeněk atd.dále je věta již správně......

10.11.2014 09:08

3 - 7

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Působí tu hezkou řádku let?

10.11.2014 09:51

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Zde konkrétně asi ne,ale souhrnně na obou diskuzích již ano.Důležité je hlavně,jak dlouho již znám EH pod všemi jeho nicky,kterými se zřejmě odtajňoval? Nebo spíše zatajňoval? To je již jedno,je pravdou,že byl vždy odtajněn,ale ne sebou samým,ale ostatními.A o tom to je,tak to má být.

10.11.2014 14:50

EH

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

Pažoute, ty jsi fakt vůl, to svět neviděl. Včera jsi mi dal poslední slovo, jen co se vyspíš a políbí tě lůza (ne, nejde o omyl, skutečně to nemohla být múza), tak už zase zvedáš hovno z podlahy. Neodtajnili mne druzí, ale já sám. Znal mě akorát Fantozzi a jestli ten měl potřebu roznášet hospodské klepy jako ty, nevím... S těmi nicky jsem to tady už vysvětloval tolikrát, že i vyhynulému ptáku blbounu nejapnému to muselo být jasné tak, že se znovu opeřil v hrobě. Jenom ty patříš nejspíš k tukanům... Nepij to už, prosím tě! Tečka

10.11.2014 16:22

Pažout

Re: Sobotn četba pro čtenáře goga!

EH
Tedy ty mne častuješ Evžo jen co je pravda.Když si vezmeš zpětně příspěvky z mé strany,tak zde nevidíš ani jednou,že bych tě nazval ze strany vepřového či hovězího a to zejména proto,že vím z dřívějších diskuzí,že jsi obhroublý. No,nakonec vůl je lepší jak soudruh,ikdyž i tím jsi mne kdysi častoval,dokonce,že jsem byl něco ve vysoké stranické funkci.Zde je vidět,že když ty někoho slovně ničíš,tak jsi zahradní páv,když tebe někdo,tak je blboun nejapný. Takže zde je vidět ta sebekritičnost tvého chování. No nic,tak jsme si zase hezky popovídali Evžo,tak se měj a někdy doviděnija.To je slovensky nashledanou.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com