Diskuse (Rossi nikam) - Sigma United
Sigma Fans ®

15.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Rossi nikam)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

25.09.2012 10:44

Ivan Horváth (ivanh)

Rossi nikam

to je z toho clovek vazne jelen,plny noviny jeho odchodu,na strankach al ahli uz je to hotovy,na strankach sigmy klasicky nic a on nakonec zustava.vcera to rikal v prenosu capek,ze pivarnik prohlasi,ze rossi zustava,hlavne z duvodu,ze se mu v kataru nelibilo.

25.09.2012 11:23

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Rossi nikam

Sigma asi chtěla odstupný a nějak se nezeptali Rossiho, co on na to

25.09.2012 16:47

3 - 7

Re: Rossi nikam

Prostě se mu tam nelíbilo, já jsem jen a jen šťastnej kluk! Můj favorit zůstává a ještě se zapíše do klubové historie

25.09.2012 22:33

blahar

Re: Rossi nikam

Asi to bude složitější. Možná problém s odstupným, jak říká Tom - takže třeba jen čeká, až bude moci odejít zadarmo? Nebo prostě zkusil jako odejít, aby si vylepšil pozici před podpisem nové smlouvy? Nebo pokus, aby mu klub pomohl najít ještě lepší angažmá někde v Evropě?
Nebo se mu tam fakt tak moc nelíbilo?
V každém případě víme, že Rossi nenosí hlavu jenom na parádu, ale že ji má taky na přemýšlení. Něco za tím tedy určitě je. Ty fráze o mezilidských vztazích, které jsou víc než peníze - ty jsou jen pro média, co si budeme nalhávat. Poslouchá se to sice hezky, ale v životě to běží jinak. Tož hlavně, ať se mu v Olmiku daří. Myslím, že taky patří k těm, kteří mají na víc, než zatím předvádějí. Snad se teda ještě předvede v nejlepším světle.

25.09.2012 23:32

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Rossi nikam

> blahar - nebo to skutečně může být tak, že Rossimu se v Olomouci líbí a když dalo vedení hlavy dohromady, plus vyslyšelo trenéra, že Rossi je momentálně těžko nahraditelnej, oželilo i odstupný z Kataru a zkusí se domluvit na nové smlouvě...

Konec konců, tohle je pro fanouška ta nejhezčí verze, tak proč jí nevěřit :-)

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com