Diskuse (Remíza, to se cení...) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Remíza, to se cení...)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

21.05.2014 21:32

EH

Remíza, to se cení...

Paráda, takže s Finskem šulnul. Onehdy jsem v jednom deníku viděl kreslený fór, kde jeden říká druhému něco v tom smyslu (šlo o narážku na hokejisty): teď by mne zajímalo, zda se ti slabší přibližují těm silnějším, nebo naopak... Trefné i pro fotbal. Proč máte pořád potřebu někoho snižovat, urážet, likvidovat? Proč jednoduše nepřijdete a na rovinu neřeknete, oč jde (řeknu o co jde a dá se mluvit). Proč pořád vysíláte někoho k umravnění? Proč pořád ničíte člověku život? Nejdříve urážíte, pak pomlouváte, následně ničíte. Proč to řešíte přes Ol. Deník a Marcelku, proč přes Matu Hari odvedle? Máte na mne málo kontaktů?

22.05.2014 20:09

Pažout

Re: Remíza, to se cení...

Rozumíte prosím vás někdo tomu Humlovi co tím myslí? To jsou samé dvojsmysly,vůbec nevím o co mu jde.O co ti jde ?

23.05.2014 04:12

EH

Re: Remíza, to se cení...

Nejsi kompetentní, ale dobrá tedy - začneme tím, že když už se tady chlubíš, že jsi se zaregistroval, tak bych taky rád uvítal, aby jsi zde občas napsal coby přihlášený, nechť každý ví, s kým má tu čest. Já své osobní údaje dal v dobré víře všanc několikrát, zatím toho bylo, je a počítám, že bude, zneužito. Přesně jako u výslechu: všechno co řeknete, může být (a já ze svých zkušeností dodávám že bude) zneužito. Nikdy jsem nikomu neublížil, nikoho nepodvedl, nikomu nic neukradl, jsem člověk a bude se mnou jednáno jako s člověkem! Nikdo se nade mnou nebude povyšovat, urážet mě, ponižovat a brát mi práci jen proto, aby si dokázal(a), že má větší poštěvák, než já péro! Opakuji NIKDO, ani ti z čeledi drozdovitých... Chci jen žít svůj život, mít svou práci, udělat ji, jak nejlíp umím a mít od všeho a všech pokoj. Já si nebudu všímat vás a vy mě. Tedy pokud mi přímo nebo nepřímo nebudete zasahovat do života a ovlivňovat jej. Jsem morálně výš než vy a nikdo mne místo toho, aby se sám snažil býti lepším člověkem, nebude nutit, aby se ze mne stala svině! Stačí? Já myslím, že prozatím ano.

23.05.2014 04:55

EH

Re: Remíza, to se cení...

A ještě taková malá douška pro méně chápavé - pokud něco budete chtít, tak přijdete a řeknete to narovinu. Já řeknu buď ano, toto je pro mne akceptovatelné, jdu do toho, nebo ne, to se příčí mému vědomí a svědomí, o tom nechci nic slyšet! Vzhledem k brzké hodině, ve které tyto řádky píšu, doufám, že mne zase a opět kdejaký zdejší anonymní pikolík nebude obviňovat z alkoholismu či jiného. Za hodinu totiž vyjíždím do rachoty vytvářet hodnoty, aby je měl zase nějaký protekční, nevyvinutý a v životě rukama nedělající ouřada kde rozhazovat, přerozdělovat, odklánět. A basta! Nazdar...

23.05.2014 07:45

Pažout

Re: Remíza, to se cení...

Tak teď už jsem z toho úplně paf.

23.05.2014 15:28

EH

Re: Remíza, to se cení...

A z čeho? Poštěvák je od staročeského slovesa poštívat, čili dráždit. Já na tom nic nepochopitelného (a už vůbec ne vulgárního) nevidím. A zase jsi se nepřihlásil... Tečka!

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com