Diskuse (Protimluv) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Protimluv)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

16.09.2014 16:21

EH

Protimluv

Tak jsem si dnes v Litovli tu tištěnou verzi OD koupil. Ne že bych nedokázal počkat do zítřka na tu virtuální, ale dopoledne jsem byl v lese a na něčem ty hříbky usušit prostě musím. Souběžně s krájením a rovnáním k sušení jsem si přečetl ten text výzvy. Obecně se s tím dá souhlasit, jen nějaké konkrétnější návrhy řešení mi tam prostě chybí. Co mi ovšem na tom textu vadí více, je rozpor (alespoň z mého hlediska) ve dvou hned po sobě jdoucích odstavcích. "Hledej, šmudlo" řekla Vilma asistentu Hlaváčkovi... Napovím, že jde o 5. a 6. odstavec výzvy. Pro méně bystré řešení večer...

16.09.2014 17:48

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Protimluv

Nevidim rozpor. Je dulezity umetv vychovat mlady pro ligu a umet je zapracovat, nechat je vyhrat se a zobchodovat.

To, ze to poslednich par let nefunguje je jasny a ze se nedarilo ani posilit, to taky. Az letos svitlo s Canou a diky Liberci i s Rajnym. Uvidime, co Bystroň. Ale že už tam měl byt Dreksa a možná vedle něj Šindy, to je fakt. Nebo spíš už měl být Dreksa v cizině a vedle Aldeho/Rajnocha hrat Šindelář tak, aby za dva, tři roky mohl jit dal.

16.09.2014 17:52

EH

Re: Protimluv

Až večer. Nemůžeš chtít plný počet bodů do tipovačky před uzavřením soutěže! Stejně bys měl pouhé dva body za tip, který je nejblíže. Dej šanci i druhým...

16.09.2014 21:21

EH

Re: Protimluv

Už je večer? Před dvaadvacátou hodinou, tak asi ano, ať mne někdo nežaluje, že jsem mu nedal šanci. A řešení? Podle mne, pokud někdo v jednom odstavci tvrdí, že "zkušení, málo perspektivní hráči, kteří leckdy přicházejí odjinud a nemají k Sigmě žádný vztah" a bla bla bla, aby následně v tom dalším napsal, že "Když nemají talentovaní odchovanci Sigmy na to, aby hráli 2.ligu" a zase bla bla bla, kdo by tedy podle vás měl hrát? Já? Chápu, jsem úžasný, jedinečný, talentovaný, zkušený, krásný, inteligentní, vzdělaný, pracovitý, moudrý... Moment, právě jsem se udělal... Ale při vaší nesporné inteligenci (víc hlav prý víc ví) - já na vše sám nestačím! Jsem jen revizor v důchodu, ne superman! Hi hi hi... Stačí?

16.09.2014 22:27

3 - 7

Re: Protimluv

To mě na té výzvě taky vadí. Tohle je blbost

16.09.2014 22:49

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Protimluv

Já to ale píšu výše :-)

Kdyby se dařilo vychovávat odchovance, k čemuž chtějí dotyční pomoct, nemuseli by do Sigmy brát zbytečný pokusy typu Vidleho. Z dlouhodobého hlediska byl zbytečnej i Lietava.

Až letos, když už hodně teklo do bot, se posílit podařilo, byť dílem náhody.

Což nic nemění na tom, že Hubník, Kováč, Ujfaluši, Rozehnal, Heinz... byli ve věku našich "mladých", kteří jsou na hraně lavičky a druhé ligy, buď na zahraniční štaci, nebo za hvězdy týmu. Zatímco Petr paběrkuje ve Slavii, Dreksa je v béčku, Šindy na lavce, Vašíček doma opět nic moc, Pospíšil v Jablonci, Hořava v Plzni, Přikryl ve Spartě, Šultes v Hradci, Doležal v Jablonci...

16.09.2014 22:55

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Protimluv

Každopádně už jsem psal, že zrovna s tím odstavečkem mám taky problém a rozhodně bych takto nepaušalizoval. Zkušení nebo rozdíloví borci jsou potřeba a je jedno, kde je vezmem.

16.09.2014 23:05

EH

Re: Protimluv

Pochop už konečně, že ja být Vidličkou a můj zaměstnavatel mě na základě jakéhosi handlu vyměnil s prominutím "z prahu (Prahy) na zápraží", tak bych se na to taky zvysoka vysral! Nepřesvědčil jsem? Nevěří mi? Nelezu do těch správných prdelí či jinam? A vůbec teď neřeším, kdo na jaký post byl potřeba, neb tomu zkrátka nerozumím a proto se neseru, kam nemám, že pane Psotko?! Budoucnost veskrze žádná, že pí. (ta tečka tam je úmyslně) Drozdová? Zmiňuješ těch pět, mám ti připomenout, kolik z nich má jaké vzpomínky na Kubíčka?

16.09.2014 23:34

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Protimluv

Klidně připomínej, já z Jury nebudu dělat svatýho. Jen řeknu, že vždycky věděl, proč a co dělá.

Třeba Hubníka dokázal podle mýho prodat dráž, než za jeho zády domluvili Gajda s (můj tip) Lébrem. A tu původní částku ještě ponižovala provize (můj odhad) tehdejší radnici.

Jo, hráč to pak vidí jinak, zvlášť, když mu ještě někdo hučí do hlavy. To nepopírám. Můžeš mi věřit, nebo nemusíš. to nechám na tobě.

16.09.2014 23:56

EH

Re: Protimluv

Ale to si myslí každý, že ví, co dělá! Kubíčkovi se zkušenosti a znalosti upřít nedají, v tomto klobouk dolů, ale popravdě měl i trochu štěstí, že se narodil ve správné době a byl ve správný čas na správném místě. Za bolševika, ač tak mlád, takový start? Léta devadesátá, rozkvět na všech frontách, neb bylo z čeho brát (krást), prachy nesmrděly (Klaus), každý někomu něco dlužen, ruka ruku myla. Pak přišly první problémy, ten příběh je složitější, ale i na tom by se dalo najít pozitivum - když dokázali rozhádat Kubíčka s Gajdou, což není v tomto úrodném koutku geroje, který by vrazil klín mezi Gajdu a Lébra? Až budou na smrtelné posteli (dříve tě každý pošle k šípku), běž se znovu zeptat Látala, Hapala a jiných. I Kubíček měl své mouchy, Kučeru na pokoji a následný brekot v médiích jsem zmiňoval několikrát, osobně si pamatuji na pozápasové divadlo po prohře se Žižkovem, kdy se halasně skandovalo "Kubíček ven", pár vydařených "nákupů" by se mu taky dalo připomenout (namátkou Banaczek, ty vole, to byl tedy kauf, toho kdo mu jej dohodil, bych do smrti kopal tam dolů pod páteří), ale pravdou zůstává, že oproti těm současným to byl génius a stratég! I ty nahrávky bych mu odpustil, ba naopak - pokud někdo má důkazy o nocích strávených fotbalisty Sigmy v nočních klubech a hernách a má strach, nechť mi je klidně dodá, já s nimi na ta setkání s rádoby se kajícími hráči přijdu! Chcete důkazy, máte je mít. Dnes aby si člověk nahrával i rozhovor s vlastním psem. Ale jak píšu, je toho moc a na dlouho a nikdo nemá zájem naslouchat...

17.09.2014 00:17

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Protimluv

Banaczek byl Pulpitův výmysl :-) Jak říkám, nebudu z něj dělat svatouška. Ač syn zavrženého kulaka, dokázal vyhrát titul s Brnem a následně se přesunout do Sigmy a zanedlouho na funkcionářský post.

A Kučeru mi nepřipomínej, s ním jsem byl na pokoji v Průhonicích a do oka mi nepadl, jenže to byl JK v předvolební euforii a už tam Gajda rozjížděl jiný hry. Potom byl JK nezvolen a tím to všechno začlo. Doma už ho viděli v Praze a jeho kompetence se velmi líbily jistému mladému a nadějnému Zdeňkovi. Když potom proběhla kauza,dopadla asi jinak, než bylo plánováno, a Zdeněk po velkých peripetiích to místo nakonec urval, tak to dopadlo neslavně.

Ale uznávám, důkazy nemám a je to z části jenom moje teorie.

17.09.2014 07:47

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: Protimluv

Ten text je apel. Nic víc, nic míň.

17.09.2014 08:46

EH

Re: Protimluv

Apel na koho, na co? To je přece blbost, podle mne je to v tom případě ten samý výkřik do tmy, jako bolševické "republice více práce, to je naše agitace". V případě zájmu mohu rozvést, v tom opačném nemá cenu otravovat...

17.09.2014 10:18

Vrba

Re: Protimluv

Ten text je apel, na Lébra s Gajdou - děkujeme odejděte! Ujfi s Hapalem by to asi zvedli nahoru sami . JK je sice dnes jinde a muchy mněl, ale takhle by to nedopadlo a určitě někteří hráči na něj nevzpomínají dobře ale minimálně by nenechal ležet jako třeba i toho Dreksu a snažil byse s ním něco dělat. Z obchodního hlediska je to také ,,zboží,, a musí ho platit (byť minimem), zatímco kdyby ho dal na alespon host. nic by ho to nestálo a třeba by se chytil. Pak JL plače , že nemá na plat. A těchto vyhnanců (nebo uloženek je tu několik). JK byl prostě jiná liga i s chybama, ale Lébr a Gajda si chybu nepřipustí a budem se matlat dál - Ujfi - bohužel ...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com