Diskuse (Přes Spartu k záchraně!) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 7 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Přes Spartu k záchraně!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

06.05.2014 17:03

Pažout

Přes Spartu k záchraně!

Vzhledem k tomu,že Znojmo na Slovácku bude remizovat,tak musíme vyhrát na Spartě.Je klidně možné,že hráči Sparty budou částečně unavení z oslav a nebudou chtít s našimi útočníky riskovat případné zranění.Proto budou hrát vlažněji a Varadi plus Depetris jim to tam našoupají.Takže se najednou stane,že v tabulce budou hned 3 28 bodová mužstva.
Aby to mělo úplně infarktový průběh zremizujeme se Znojmem,ale teď to přijde,vyhrajeme s Libercem a Znojmo prohraje nebo to podělá Příbram. Jak se říká konec dobrý všechno dobré a příští sezonu konečně začneme atakovat pohárové příčky.EL nás zase po letech přivítá ve svém lůně.Pozlacené dresy již na to máme připravené,kapacita stadionu se dá postupně upravit zvýšením bočních tribun a samozřejmě zastřešením Severní a Jižní tribuny.

06.05.2014 17:22

Pažout

Re: Přes Spartu k záchraně!

Začínám tomu věřit,přes tu Spartu to půjde jak přes tunel Blanka.

06.05.2014 17:24

Radek

Re: Přes Spartu k záchraně!

Pažoute ta asi myslíš to my ,Barcelonu???
přece si ani v duchu nemůžeš připustit ,potom co jsem viděli celé jaro že by tu tvoji teorii zvládli
ty naše primadony nevyhrají ani jeden zápas ,snad jen remízu se Znojemem

06.05.2014 17:30

Pažout

Re: Přes Spartu k záchraně!

Radku,
teď před chvílou to řekl Zlámal v televizi(sport),že ještě hrají o 9 bodů,takže i hráči jsou nabuzeni na udržení v lize.Čoveče měl by jsi začít taky věřit,poněvadž jinak veškerou slávu shrábnu jenom já.Nikdo už nevěří,ale já a Zlámal ano.

06.05.2014 17:37

Radek

Re: Přes Spartu k záchraně!

Pažoute klidně se s tebou vsadím o balík že 9 bodů nebude ani náhodou tak možná jeden nebo tři víc nic
Zdendu uznávám ,jenže to by museli říci všichni hráči do telky a pak to ukázat v reálu na plno což už mockrát bylo řečeno že budou bojovat.
Někdy jim to vydrží pár monut nekdy půl ale ne celí zápas aby dali do toho srdce a jezdily po prdeli,to jsem na stadionu při zápase letos viděl jen jednou a to ze Spartou,ale to je již historie06.05.2014 17:40

Pažout

Re: Přes Spartu k záchraně!

No pozor,ale jak správně spočtl fantozzi,pokud to dosáhneme my bude stačit 29 bodů,takže bude stačit 1 výhra se Spartou a 1 remíza a máme 29 bodů.

06.05.2014 18:03

Radek

Re: Přes Spartu k záchraně!

Jo to chápu i mě to tak vychází ,ale je tu to ALE!!!!!
Věříte že budou všichni jezdit až do krve ,se sebezapřením,z důrazem a sebeobětováním se pro postup????
6e nestratí dobře rozehraný zápas a z noblesou???? sám bych si to nejvíce přál
ale podle toho co jsem za poslední tři měsíce viděl a pořád na ně vsázel a nemalé prachy s tím že se dají dohromady,nějak už nevěřím
navíc tam není nikdo kdo by jse dokázal vyhecovat,a povzbudit na hřišti
O těch co jsem si to myslel mají problémy sami ze sebou-
Tak to je

06.05.2014 18:14

Pažout

Re: Přes Spartu k záchraně!

Tedy kdo hraje na doraz je Varadi a toho bych tady klidně snesl i příští ročník.Navrátil taky bojoval,Vidlička taky.Věřím tomu,že budou bojovat ze všech sil a pokud Sparta nebude tlačit na pilu,tak to zvládnem.Fanoušci Sparty se těší na LM,ti se nepotřebuji dokazovat na Sigmě.

06.05.2014 18:19

Radek

Re: Přes Spartu k záchraně!

A myslíš si že 3-4 hráči Spartu zdolají???? navíc si myslím že čecháčci budou chtít moravský klub pohřbít,zní to tak dost dlouhou dobu
nejdříve se jednalo o Znojmo a tedˇ jsem na přetřesu my

06.05.2014 19:53

Pažout

Re: Přes Spartu k záchraně!

Myslím,že budou bojovat všichni.Co je však horší,tak když Spartu zdoláme tak všichni budou říkat,že je to jako.Jenže my ji porazíme jak tak,jen když bude hrát s trošku menším nasazením,což se dá předpokládat.Spartě o nic nejde a dokazovat před fanoušky nic nemusí,ligu vyhrála zcela suverénně.

06.05.2014 20:36

Daniel

Re: Přes Spartu k záchraně!

Oni doma neporazí ani přibram a vy chcete aby porazil Spartu doma. To veřim vic tomu že vyhrajem kontumačně že Pelta je čurák že spartťansšti fanoušci to budou hulakat od začatku do konce.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com