Diskuse (přání) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (přání)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

20.04.2012 23:14

Miloš Sanetrník (milda)

přání

Já bych chtěl aby to bylo takto: Sparta už před finále bez větší naděje na titul a sigma ju rozdrtila i v Plzni. To by se mi moc líbilo. Aby si nemohl nikdo nic říct o domluvě atd.
O záchraně jsem nepochyboval před celým jarem, to je bez debat jen jsem měl a ještě mám rozmrzelou náladu z toho soudu...

20.04.2012 23:55

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: přání

dnes jsem v kině přemýšlel, že by to byl dobrej film - Zlá sezona. Ale vůbec jsem nevěděl jak to podat, takže to asi nenatočím :-)

21.04.2012 00:25

Miloš Sanetrník (milda)

Re: přání

tozzi: oproti politice je to pouze je to pouze "plochá historka okresního formátu" ale zlá sezóna to je a když nad tím tak přemýšlím, tak to prostě sigma vyhrát musí, protože já si to rozhodně nevychutnám jako bych si to vychutnal před 2-3 sezónama.

21.04.2012 00:27

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: přání

Hele, ale zase máme krásný vzpomínky na dobu kdy jsme dělali vlajky a tak... a díky této sezoně jsou o to hezčí

21.04.2012 01:55

Ivan Horváth (ivanh)

Re: přání

my ten pohar musime vyhrat,budeto zadosti ucineni vuci tem co nas chteli potopit,vuci tem co se nam smaly,vuci vsem co tvrdili,ze sigma na to nema!
Budeme opet valcovat Evropu a smat se do ksichtu tem Hradcum,Boleslavim,Teplicim a dalsim co se nam v prubehu sezony smaly!Osobne pak budu mit sto chuti se vysmat do ksichtu Goldovi a dalsim ksindlum.Kluci to musi dokazat,my je k tomu dotlacime a k tomu nam dopomahej pan buh!Bude to vitezstvi pro nas vsechny,co jsme za Sigmou stali v dobrem i ve zlem a stat budeme!Letos to klapne,ja to vim,uz nechci zazit to zklamani z Jihlavy!Nezaziju,tentokrat se bude slavit a jak rika Milda,doufejme,ze tu Spartu zkurvenou sundame dvakrat,pripravime ju o titul i pohar!To je muj sen!a pak uz jen hromove standing ovation a Johne dekujem,na to se tesim nejvic,ten kluk si to zaslouzi!

21.04.2012 07:14

3 - 7

Re: přání

Mildo,přání je otcem myšlenky Já si to taky tak přeju. Tři vyhraný zápasy po sobě a je to. Ale........ Loni jsem na finále zažil jedno z největších zklamání za těch 25 let,co chodím na Sigmu. A to kvůli tomu,že jsem si ani nepřipouštěl jiný výsledek než vítězství. A lidi okolo taky. Letos své nadšení brzdím,řekl bych,že ho tlumím co to dá. Takže mě nemůže zaskočit žádná možnost Případná výhra a zisk poháru pro mě bude "překvapení" a třešnička.......

22.04.2012 12:10

blahar

Re: přání

3 - 7: Bohužel jsme v penaltách dali jen 3 ze 7. Neměl by sis alespoň dočasně pozměnit nick třeba na 7 - 7?
Jinak zklamání to bylo veliké, to jo. Ale bez velikého zklamání se nedá zažít ani velká euforie. A vyhrát to loni po tom kontumačním postupu, to by nebylo ono. Navíc jsme beztak hráli špatnej fotbal, takže v EL by to bylo spíš na ostudu.
Teď se naopak zdá, že se herně zvedáme - Tepláky byly naprosto bez šance a postup je naprosto zasloužený. Navíc to bude první velká trofej a třeba takovej Kuča si nemůže přát lepší tečku za kariérou. Takže radost po letošním vítězství bude nepopsatelná. Budou to zážitky na celý život!

22.04.2012 21:17

blahar

Re: přání

Mildovo voodoo se pomalu začíná naplňovat.

22.04.2012 23:05

Miloš Sanetrník (milda)

Re: přání

jsem zatím moc spokojenej, zítra pevně věřím ve tři body. Na spartě to bude pro Džona testovací zápas bez nervů, tam by se slušela pěkná remízka a v Plzni ten triumf!!!
Pořád je to ale pouze viz nadpis.

23.04.2012 21:52

Miroslav

Re: přání

Mildo, mluvíš mi z duše, taky mám pořád nějakou trpkou pachuť z toho, ale John a jeho parta mi momentálně dělá radost.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com