Diskuse (pomoc!!!) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (pomoc!!!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

04.02.2014 11:54

3 - 7

pomoc!!!

Prosím o pomoc přítomné znalé fanoušky. Asi po těch profanděných letech ztrácím soudnost, rozum, nebo paměť. A teď se nesnažím být ironický, zlý, nedejbože vysloveně protiklubový.

Jde o prosincové vyjádření pana Lébra o velké posile. S tím, že se odtajní na začátku ledna, protože jinak by nám ji někdo ukradl /možná ukradl, snažil se odloudit, co já vím.../.
1 - byl to návrat Pospíšila? Ale pokud nám dle vyjádření p. Lébra pořád patřil, tak by neměl spadat (stejně jako Nepo) do seznamu posil. Protože kdo nám patří, nemůže nás posílit, ať už je na hostovačce v Horní Dolní, nebo třeba v Béčku či juniorce. Je prostě náš a my si ho dle formy, morálky či aktuálního stavu v A-týmu prostě přeřadíme. Takže dle mé logiky Pospec to bejt nemohl (tím pádem ani Nepo, Rolinc, atd...).

2 - je to teda senegalec Fall? Neviděl jsem ho hrát, netroufám si odhadnout jeho přínos, ale přece jen, hráč, obrážející třetí španělské ligy se jako velká posila brát taky nedá. Přesto věřím, že třeba jako Meli, Mara Hollý, Štefka, Honza Maroši, Pepík Mucha, Baranek, Urbi či jiní z nižších lig se i Fall může mezi posily zařadit. Ale při jeho podpisu se zdráhám uvěřit, že by se o něm v prosinci nemohlo mluvit, že by nám ho až tak chtěl někdo vyfouknout.
3 - zbývá mě, něž si říct, že na tu velkou slibovanou posilu vlastně čekáme. A asi marně, stejně jako loni v zimě.
Pokud to někdo vidí jinak, napište, opravte mě, rád se nyní zmýlím. Zatím mě přišlo, že máme průvan ven a návraty z hostovaček. Zase pevně věřím tomu, že když dostanou šanci mladí (Zahradníček, Schmidt, Svozil), někdo z nich se chytí a bude do roka oporou. A bohužel pro nás zpeněžitelný...

04.02.2014 11:56

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: pomoc!!!

já to vidím stejně, ale protože vedení neříká jména, může se za tou posilou skrývat prakticky kdokoli. Fall, Pospíšil i někdo, kdo nakonec nepřijde. Jako loni. :-)

04.02.2014 12:18

SIGMA

Re: pomoc!!!

Já bych řekl, že myslel Mináře... No,ehm...myslel...

04.02.2014 12:24

3 - 7

Re: pomoc!!!

Vidíš, Minář, to mě nenapadlo! Možný to je, odpovídalo by to i tomu, že by měl strach, že mu ho někdo vyfoukne. Ještě, že vás mám :-)
Ale začínám věřit tomu, že myslel Mináře

04.02.2014 13:45

Radek Mašek (ramas)

Re: pomoc!!!

já mám za to, že myslel Pospíšila. Aspoň mi připadlo, že se tak vyjádřil na setkání s fanoušky. že mohl už v prosinci říct, že jeden hráč přijde, protože věděl, že už nestihne odehrát potřebný počet minut za Plzeň v LM a bude se muset vrátit

04.02.2014 14:01

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: pomoc!!!

Ja tipuji, ze hlavni posilou je Zdenek Psotka na lavicce! Protoze vyznava utocny fotbal, zacleni mlade do sestavy a hlavne prilaka divaky!

04.02.2014 16:30

Tomasini

Re: pomoc!!!

Já toho Psotku na lavičce vidím raději než kde jinde... já mu i věřím, že nás zachrání. Ale bude to boj, když vidím, jak posiluje konkurence, tak to bude velikej boj. Slávia to asi vzala za správný konec. Je vidět, že Kisel se docela ujal. Otázkou bude, jak si to nakonec u nich sedne.
Když to procházím, tak hlavní kandidáti na padáka bude Brno a Znojmo...kéž by ovšem spadla Příbram, z toho bych měl i radost. Ovšem příští sezonu nám pomáhej pán Bůh.

04.02.2014 17:50

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: pomoc!!!

Kisel a Nezmar, vypadá to, že jsou na správných místech. Jsem zvědavej, co Ujfi v Galatasaray.

04.02.2014 19:08

Ivan Horváth (ivanh)

Re: pomoc!!!

Ja si myslim,ze slo o kovace,pripadne brabce.
jelikoz lebr potrebuje byt za kazdou cenu dulezitej,tak haze jako vzdy ramena,ale v konecnym dusledku si dela z huby prdel.
on podle me zije v tom,ze si z nabidky ze sigmy,kazdej sedne na prdel.
se mohl zeptat,bych mu rekl,ze kdyz nic jinyho,tak klaru do olmika nedostane.

pokud si mysli,ze s tim, co spolecne se svyma podrizenyma predvadi,muze konkurovat sparte nebo liberci,tak je mi ho lito.
republika je mala a hraci se znaji.
ucebnicovej priklad je rabusic,kterej mu 4roky zpatky utekl den predpopisem pod jested.

05.02.2014 00:39

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: pomoc!!!

Myslím, že 3_7 je citlivý chlapec,kterého já obdivuji. Tedy rozumím jeho textu se vším všudy.

05.02.2014 10:00

3 - 7

Re: pomoc!!!

Děkuji pane necitlivý docente :-)

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com