Diskuse (pažout) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (pažout)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

07.05.2014 14:22

honzas23

pažout

Pažout: Kdo je pan Minář a kam míří se svými plány? Začal ve Zlíně-tradiční klub, který sestoupil v roce 2008 a 6 let se marně snaží o návrat( lidi kteří znají místní prostředí jsou názoru, že to tam začal rozjebávat právě on). Následně šel do Boleslavi, kde vždycky byly peníze a že by tam udělal nějaké dobré výsledky ať už z pozice trenéra nebo sportovního ředitele si nemyslím. Jinak k Vašíčkovi- ten chybí strašně moc, si vem s kým ve Znojmě hraje. Prostě na podzim by dotával přihrávky od Ordosše, teď od Pospy a v Sigmě by byl na takových 15 gólech. Minulý kolo v Příbrami nedal gól, ale komentátor k tomu řekl že když Znojmo začalo nakopávat balóny, tak se rval, dokázal podežet balón- s Baníkem se od našich útočníků balóny odrážely k protihráčům. Vepřek- si vem jak Javůrek rozehrával rohy z levé strany- trefil prvního protihráče, někdy to dokonce i kopnul po zemi . To se na mě nezlob, ale to není na první ligu.

07.05.2014 14:31

Pažout

Re: pažout

Příště nedávej nadpis Pažout,ale vždy čeho se týká téma,abych se tady neobjevoval zas moc často.tejně mne z toho zase jímá hrůza,aby za chvíli někdo nenapsal,že tady ničím diskuzi.
Tak to co píše jsem nevěděl,ale já to mysel trošku jinak,když sjem položil otázku kdo je Minář. Myslel jsem tím to,že zatím nevynesl žádné svoje vize.Co se týče Vašíčka s tebou souhlasím,nakonec jsem napsal,že Vašíčka bych snesl v nové sestavě,že se vypracoval.No,Vepřek,tak tady s tebou nesouhlasím,poněvadž Vepřek byl s formy a Javůrka cením víc,jenže Javůrek je levý záložník a Vepřek levý bek,takže to je nesrovnatelné.No a to je asi tak vše co jsi uvedl.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com