Diskuse (Pažout) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Pažout)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

06.05.2014 13:20

honzas23

Pažout

Celkem si mě pobavil s tím bodem 2, naštěstí jsi to zachránil tím dovětkem, pokud o hráče bude zájem. Skončí 15., nevidím nikoho z těch ,,talentovaných" že by vynikal nad ostatníma, když se nedaří vzal na sebe zodpovědnost a pokusil se rozhodnout zápas ( jednou jedinkrát Pospíšil doma proti Bohemce). Většina hráčů tady zůstane i v té druhé lize- z čehož nemám radost, protože součaná situace není jen důsledek Gajdo-Lébra se Psotkou, ale i přístupu hráčů k utkání v Jihlavě, Brně, na Slovácku a doma s Baníkem.

06.05.2014 13:32

Radek

Re: Pažout

No Pažoute
nevím jestli zde většina hráčů zůstane,ale raději by měli vytvořit komplet nový tým,protože se ukazuje jak u těch zkušených ,tak i u těch mladých že chybí to nejpotřebnější,a to je srdce,obětování se,sebezapření a odvaha.Což je problém.od jara nikdy nedali vše co mohli do utkání,nikdy nejezdily po zadku ,nikdy neupozornili ostatní ,navzájem,že se mají hýbat,nikdy neukázali to srdce,no až na pár výjimek ,tak 2 a snad zápas ze Spartou.
Naco držet hráče kteří nebojují za klub??? a za fanoušky??? nebo se pletu?????
Nepletu!!!
A není to jen o těch 4 zápasech,ale o celé sezoně kterou dotáhli tam kde je
A vedení??? myslím si že je jim jedno co si my a veřejnost o nich myslí,neb by činili jinak

06.05.2014 13:52

Pažout

Re: Pažout

honza 23,Radek
Komplet tým vytvoří,ale z mládežníků. To je nejvíce dostupná sorta hráčů a potom tu zůstanou ti starší harcovníci,kteří radši poberou menší peníz,ale bude míň námahy ve 2.lize.Takže ta západní tribuna bude zřejmě nevytížená a jak řekl prospal,ostatní tři se opravdu zavřou a budou se tam prodávat koberce.To může být vcelku zajímavé to vietnamské brebentění smíšené s povzbuzováním.Půjdeš na fotbal a doneseš si koberec nebo kvalitní sluneční brýle s 2% UV filtrem.Takže to může nakonec být lepší jak celá nudná liga.Za cenu bývalého ligového vstupného ještě obdaruješ celou rodinu.Sigma bude opět zázrak.

06.05.2014 13:58

Radek

Re: Pažout

No pažoute ,asi ano ale pokud nebude komplet přestavba už od vrchu tak se nemusí ani v té 2 lize udržet
klidně adˇ je dají někomu zadarmo ,hlavně aby byli pryč.Co je zde v sigmě za sebranku počínaje vedením,konče hráči,by bylo nejlépe rozprášit a poslat na pracák.
nemám strach o BOBA Z.Ten se jistě někde uchytí ale jinak bych to poslal na Kubu aby si kluci trochu užili toho kubánského slunce
Zde se jim nedaří a ani ten zájem není aby se dařilo.Je to o přístupu každého z nich.což je vidět celo sezonu,vyjma 2-3 hráčů jinak je to banda za ty prachy drahá!!!!!

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com