Diskuse (Patinova statistika návštěvnosti) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Patinova statistika návštěvnosti)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

04.09.2013 22:58

vojcek

Patinova statistika návštěvnosti

To je nehorázné, jaké bludy někteří lidé bez uzardění hlásají.

Patino:
1. Na Pivarníkův fotbal lidi nechodili, narozdíl od Psotkova fotbalu
2. Za Psotky chodilo přes 8 000 diváků

Dle statistiky GL:
Pivarníkova průměrná návštěva (včetně závěrečných zápasů s Kotůlkem) byla 5.276 diváků. To je o 400 víc, než měl Pulpit a o 200 lidí víc, než měl ve své první sezóně Psotka. Dokonce je to o 900 diváků víc, než měl Psotka ve své druhé sezóně. Až teprve ve třetí sezóně měl Psotka o 500 diváků víc než Pivarník. Zato v sezóně následující, kterou musel zachraňovat "brigádník" John, byla návštěvnost stejná, jako v loňské Pivarníkově sezóně. 8 000 přišlo za Psotky tak na Spartu, Slávii nebo Baník, ale ne průměrně.

Nějaké další bludy, odborníku?

Pro jistotu i klubová statistika návštěvnosti: http://www.sigmafotbal.cz/cs/kronika/navstevnost/

05.09.2013 13:24

Patino

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Moc děkuji za zdroj informací, osmička mi zůstala v paměti, celková návštěvnost byla téměř 87 000 diváků. Omlouvám se za špatnou paměť. Přesto to byla nejvyšší návštěvnost za posledních 7 let. Byl to rok, kdy Sigma vyřadila tuším skotský Aberdeen po výhře 5:1 ve Skotsku a doma vyhrála obdobně vysoko a v té době bylo mužstvo pod trenérem Psotkou na vrcholu, hrálo vynikající ofenzívní fotbal. Podle mne to byl druhý rok Psotkova působení, tentokrát jste se podle mne zmýlil Vy. Jestli se Vám líbil více fotbal Sigmy pod panem Pivarníkem, nic proti tomu nemám. Ale pod panem Pivarníkem nastřílela Sigma nejméně branek z týmů první poloviny tabulky. Já považuji za nejlepší trenéry ty, kteří si uvědomují také odpovědnost k divákům a ke klubu v tom smyslu, že ofenzívní atraktivní fotbal přiláká do hledišť více diváků. Příklad Plzně je výmluvný.
V sezoně 09-10 tým pod Psotkou vybojoval účast v poháru UEFA, V sezoně 10_11 hrála Sigma pod Psotkou druhou sezonu, hrála pohár UEFA a postoupila do finále našeho poháru. V této sezoně byla návštěvnost nejvyšší za posledních 7 let. V sezoně 11_12 byla Sigma potrestána odpočtem a pan Uličný ji zachránil v lize a vyhrál pohár. V sezoně 12-13 vedl Sigmu pan Pivarník.

05.09.2013 13:42

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Patino, Plzen sve fanousky nelaka jenom atraktivnim fotbalem, ale omackou okolo. Speaker se snazi o show, probihaji ruzne vstupenkove akce, celkove tam marketing a komunikace smerem k fanouskum funguje na velmi dobre urovni (urcite tam chyby jsou, neni vse 100%). Bohuzel v tomto smeru jsme pravek.

05.09.2013 14:29

Patino

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Nahlédl jsem do statistik, v sezoně 08-09 Sigma pod Psotkou vybojovala postup do poháru UEFA. V sezoně 09-10 hrála např. s Evertonem v pohárech a ve třetí Psotkově sezoně 10-11 byla dosažena nejvyšší návštěvnost za posledních 7 let.
Dovolím si tvrdit, že trenér Psotka je stejná krevní skupina jako Pavel Vrba nebo Karel Jarolím a já jsem šťastný z toho, že se do Olomouce vrátil ze Senice na post sportovního manažera.
Ve Slávii svého času fanoušci vyhnali Karla Jarolíma pro nenávistné útoky , nadávali mu do plešounů a Karel Jarolím pak se Slovanem Bratislava vyhrál titul i pohár a později dovedl svůj tým do finále asijské ligy mistrů. Mimochodem Jarolím, Komňacký a Vrba dosáhli titulu mistra republiky u nás i na Slovensku. Trenér Psotka dovedl Sigmu i Senici k postupu do evropských pohárů.

05.09.2013 15:29

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Psotka Senici nikam za ten pulrok nedovedl. A nechapu co s tim ma co spolecneho Vrba, Komnacky a Jarolim.

05.09.2013 15:38

Patino

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Psotka dovedl při svém ročním působení v Senici mužstvo do předkol EL.

05.09.2013 16:23

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Patino, zřejmě ti ušlo, že Psotka pyl v Senici pouze podzimní část sezony 2012/2013, protože od jarní části se realizuje v Olomouci...

05.09.2013 16:31

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Patinova statistika návštěvnosti

A co se těch pohárů týče, tam Senici dostal Griga, Psotka potom se štěstím přešel přes MTK Budapešť, aby ve druhém kole jasně podlehl Apoelu Nikósie.

05.09.2013 16:33

Patino

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Máte pravdu. Na počátku působení v Senici s týmem vyřadili v předkole MTK Budapest a pak byli vyřazeni Apoelem. Nabitý program mužstva se projevil v neúspěšném startu v lize. Posledních 11 zápasů pod Psotkou Senica 6 vyhrála, 4 remizovala a jeden prohrála. Z těchto 11 zápasů získali 22 bodů. Předal mužstvo na pohárových příčkách.
Řadu zápasů jsem sledoval na Digi stanici a rukopis trenéra Psotky na hře Senice v závěru podzimu byl vidět. Senica hrál s velkým nasazením a útočně nejen doma ale i na hřištích soupeřů. Poté přijal nabídku Sigmy a vrátil se do Olomouce.

05.09.2013 18:02

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Patinova statistika návštěvnosti

patino:ptam se te znova a naposled.Proc to tu resis?Zbochybnoval tu nekdo trenersky um Psotky?Co ma spolecneho to,ze dovedl Sigmu do EL,do finale poharu a ze za nej prisla nejvetsi navstevnost za poslednich 7 let,s jeho manazerskyma neschopnostma?
Trener je dozajista kvalitni,minimalne co se ceskeho a slovenskeho prumeru tyce,sice nam trosku spychl,po uspechu v EL to byl uplne jinej clovek nez v mladeznickych kategoriich,ale jako manazer propadl.
Rozprodal nebo rozdal osu kadru, vymenil kvalitniho trenera za novacka, 2 ze 3 privedenych posil v poslednich utkanich sedi na lavce a 3ti zavinila dva posledni vitezne goly soupere.O tom vsem vypovida postaveni v tabulce,druhy nejvetsi pocet obdrzenych branek a tristni pocet bodu po odehranych 7kolech. To je naopak nejhure zahrana ctvrtina sezony za poslednich 20let.
Co bylo,bylo,za to,ze jsem pred 5ti rokama hrali nejlepsi fotbal,nam body nikdo neda.Ani za to,ze prislo za Psotky 10000lidi, ani za to,ze jsme remizovali s Evertonem.
Realita je jasna!
Psotka je jednoznacne na odstrel!

05.09.2013 19:35

Patino.

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Já jsem rád, že repektujete trenéra Psotku. Já repektuji i manažera Psotku, Vy ne, máte na to právo. Pro mne je pan Psotka zárukou pro tyto cíle:
1. V mládežnickém fotbale bude ještě posílen stávající trend k výchově kluků směrem k ofenzívnímu hernímu pojetí, technickému ovládání míče v pohybu. K vynikajícím trenérům mládeže v Sigmě bude třeba hledat další vhodné adepty. Není snadné udržet pozici Sigmy v mládežnickém fotbale. V posledních 5 letech měla Sigma se Spartou, Slávií a Baníkem výrazně nejvíce mládežnických reprezentantů. Konkurence v ostatních klubech však nespí.
2. A tým bude hrát útočný atraktivní fotbal podobně, jako se to daří v Plzni, nyní i v Jablonci a Liberci, jako se to dařilo i v Olomuci s cílem,aby se v Olomouci stabilizovala vysoká návštěvnost a tým bojoval pravidelně o účast v evropských pohárech. Věřím trenérovi Kotůlkovi. Shazovat ho povrchní kritikou považuji za kontraproduktivní.
3. Připravit nejlepší hráče vyjímečného ročníku 93 , aby se prosadili nejen do reprezentace U23 na finálový turnaj ME, který se bude konat také v Olomouci v r. 2015, ale aby se prosadili s dalšími talenty dalších ročníků v dospělém fotbale případně i v Evropě.
Pochopil jsem, že Vám fanouškům vadí odchod trenéra Pivarníka. On jednal jako finančně zajištěný člověk, jeho kritika vedení klubu byla podle mne ještě v normě. Ale chtěl koupit dva hotové hráče a vedení touto cestou nechtělo jít. Chtěli po něm, aby pracoval s hráči, které měla Sigma k dispozici. Neexistoval tedy mezi nimi soulad. Proto se v podstatě rozešli. Mně se osobně nelíbil defenzívní styl hry Sigmy, chápal jsem, že trenér Pivarník chtěl hru zefektivnit. Dařilo se mu to pokud jde o body. Ale herně ne... Lidsky mi byl trenér Pivarník velmi sympatický. přiznám se však, že jsem rád, že A tým trénuje pan Kotůlek, který ví co chce. Je pro mne trenérem, který vede hráče k sebevědomému ofenzívnímu stylu hry.

05.09.2013 21:27

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Nejmenujete se Jaromír?

05.09.2013 22:25

Patino.

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Jsem pamětník, který si pamatuje senzačního hokejistu Komety Vlastimila Bubníka v dresu naší fotbalové reprezentace na prvním neoficiálním ME 1960 v týmu s Masopustem a Kvašňákem. Ajax Amsterodam hrající tzv. totální fotbal je pro mne vzorem. Mimochodem český trenér Fadrhonc tam zavedl u mládeže systém přípravy k ofenzívnímu fotbalu. Byl přítelem Johana Cruiffa a u nás hrála totální fotbal Trnava a za ni hrál můj nejoblíbenější fotbalista Karol Dobiaš - Patino.

05.09.2013 23:04

Patino

Re: Patinova statistika návštěvnosti

A Jaromír se opravdu nejmenuji. Oblíbil jsem si klub Sigma Olomouc pro podobný program práce s mládeží, který v 70. letech přinesl zrod totálního fotbalu v podání Ajaxu s Johanem Cruiffem v čele. Proto oceňuji trenéry, kteří nekompromisně prosazují ofenzívní herní styl a přitom jejich týmy "neumírají na krásu hry" v podobě proher s vypočítavými týmy se zajištěnou obranou na brejky a dosáhnou i vynikající výsledky (v posledních letech Jarolím, Vrba, Psotka, a nyní i Skuhravý, Šilhavý a Kotůlek).

05.09.2013 23:52

vojcek

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Fantozzi - taky mě napadlo, jestli se, vzhledem k rozsáhlosti článků, pán nejmenuje Jaromír. Spíš by mi tam ale pasoval Libor, protože naseká spoustu chyb, a pak se omlouvá.
Že, Patino. Nejdřív jsi napsal, že jsem se mýlil, pak ses opravil, ale už jsi zapomněl napsat, že jsi se ve skutečnosti mýlil ty sám. No a přestože jsme se shodli, že za tři a půl sezóny měl Psotka vyšší návštěnvost než Pivarník jen jednou, a to až ve své třetí sezóně, tak tam zas klidně flákneš argument, že preferuješ jiné trenéry než byl Pivarník. A to takové, kteří přítáhnou diváky. Pivarník přitáhl ve své první sezóně víc diváků, než Psotka v první i druhé sezóně. Tak už fakt nevím, kdo je tu za osla....

06.09.2013 10:21

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Pravdu máš :-)

06.09.2013 10:54

prospal

Re: Patinova statistika návštěvnosti

náhodou, mě to pažouta ani lulu nepřipomíná. patino ví o čem mluví. ale by se měl zamyslet nad tím, že stejně jako bezchybný řidič autobusu nemusí být vynikající dispečer, tak ze skvlělého hráče nemusí skvělý trenér( a dokonce v případě pana psotky může být kvalitní ligový trenér i z neligového hráče, v případě p. jílka dokonce až asistent ve spartě), nicméně kvalitní trenér nemusí být kvalitní bafuňář. a měl by přestat argumentovat úspěchy v senici, které jsou víceméně sporné.

06.09.2013 12:09

Patino.

Re: Patinova statistika návštěvnosti

Psotka nastupoval k A týmu jako trenér mládeže a B týmu a že třetím rokem dosáhl nejvyšší návštěvnosti za, a snad se zase nespletu, posledních 9 let k dnešku , má to svou logiku. Trenér Uličný po něm nastupoval jako trenérská legenda a trenér Pivarník jako velmi úspěšný trenér (s Prešovem a Jihlavou postoupil do ligy a to se cení). Oba převzali v podstatě Psotkův tým.Jako pamětník si přesněji pamatuji, co bylo před 40-50 lety, než co se stalo včera... Chápu, když si fanoušci oblíbili pana Pivarníka, že jim vadí jeho odchod.
Že vynikající fotbalista automaticky není dobrý trenér či manažer a pod., o tom není pochyb. Na hodnocení práce manažera Psotky je velmi krátká doba a navíc nikdo nemáme precizní informace o interních věcech vlastníků klubu. Na základě spekulací vynášet ortel je podle mne nepřiměřené.

06.09.2013 13:47

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Patinova statistika návštěvnosti

ON TU NEKO ZPOCHYBNOVAL PSOTKUV TRENERSKY UM?
proc nam pises porad to same dokola?kolik ziskame bodu za to,ze Psotky pred 4ma rokama mel nejvyssi navstevu za 9let?
pane boze,zastav ten kolovratek
nikdo tu nenapsal,ze je spatnej trener.
nezapominej,ze po dlouhe serii proher,kdy se pak chytil na Brnu,nebyl odvolan take diky fanouskum,kteri za nim stali,on si na podporu fans stezovat nemuze a nikdo si tu nikdy nestezoval na nej,jako na trenera.

Co beres za matros?

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com