Diskuse (odchody) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (odchody)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

05.01.2013 02:16

Radim Kotrba (maxcoolhand)

odchody

Hubník na Slovácko? Vašíček na prodej? Proč? Hubník ať klidně hostovat jde, ale s Vašíčkem jsem měl za to, že dostane šanci v Sigmě...

05.01.2013 08:43

3 - 7

Re: odchody

Podívej Maxi, podle mě máme útočníků až přehršel. Ovšem doufám, že je nezačneme pouštět hned, ale hezky po lednové přípravě (před odjezdem na závěrečné soustředění - na konci měsíce ledna), aby se ukázalo, kdo je v tuto chvíli nejlepší a prostě dva tři co se do nominace nevejdou pustit na hostovačku. Myslím, že se pro ně místo v první lize najde, ať už české či slovenské. Ale pořád očekávám příchod HOTOVÉHO defenzivního hráče, ideálně stopera, co může hrát i def. záložníka. Kádr jsme sice doplnili, ale posila, co o ní píše i Pivas, ta rozhodně nedorazila. Je čas, hotovej hráč s náma nemusí absolvovat celou přípravu, stačí pár zápasů na ochytání herního stylu a pokud bude dobrej a hned do základu, tak by s tím neměl mít problémy.

05.01.2013 11:31

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Re: odchody

Neříkám, že někdo nemá jít, ale HOSTOVAT, ne přestoupit. Teda rozhodně ne jeden ze jmenované dvojice

05.01.2013 13:29

3 - 7

Re: odchody

Podívej, já myslím, že stejně někoho z té desítky útočníků prodat musej. Je to nadbytečné číslo. A aby se furt sháněly hostovačky 4-5 útočníkům, to radši dva prodat a mladší kluky honit po hostovačkách. Hubňu bych si podržel, Varadiho prodal. Vašíčka vyzkoušel celý jaro.U Klesnila čéče nevím, ten mi prostě jako ligovej hráč nepřijde, i když snahu má. Asi prodat. Takže bych si na jaro nechal Petra, Navrce, Šumáka, Hubňu, Doliho, Vašíčka. S tím, že Ordži může naskočit ze zálohy i do útoku a Navrc obráceně. Takže číslo šest. Varadi a Klesnil prodat (Zdena mi ale bude chybět, je to takový druhý Želvič ). Tomeček s Vavříkem na hostovačky ( i když ti už to asi maj domluvený)

Tak bych to udělal já, laický názor dle podzimu (plus Vašíčkovi zkusit dát víc příležitostí). Ale prodat Vášu, to se mi nezdá...

07.01.2013 10:04

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: odchody

Podívej, vyhlásili výchovu talentů pro fotbal v Evropě. A najednou je začnem prodávat do Jihlavy a pouštět na Slovácko? :-)

Klesnil, tam je to jasný - možná má ligový parametry, ale pro Příbram, Budějice a podobně... U nás se moc hodil na jaře, probudil se včas, ale šutér pro top tým musí mít jiný parametry :-(

07.01.2013 16:46

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Re: odchody

Tak bylo vyhlášeno, že jdou na hostování. Aspoň že tak. Stejně bych ale čekal, že Vašíček dostane víc prostoru u nás, byť aspoň v přípravě.

07.01.2013 18:34

3 - 7

Re: odchody

U Váši jsem taky myslel, že dostane na jaro šanci :-( Nevím, asi ho za chvíli omrzí trmácet se furt jen po hostovačkách

08.01.2013 01:11

Ivan Horváth (ivanh)

Re: odchody

3-7:my potrebujeme stopera????nebo defenzivniho zaloznika???Muzu vedet koho z trojice Ordos,Horava,Pospisil posadis na lavku?Muzu vedet jedno jmeno ekonomicky dosazitelne,ktere je schopne jednoho z nich vyradit ze sestavy?Co je spatneho na sehrane dvojici Dreksa-Skerle?Dle meho nazoru potrebujeme v prve rade utocnika,toho totiz nemame ani jednoho,utocnika rozumej strelce,typu Tecl,Lafata...Ordos to sam neustrili a budou na nej osobky.Hubnika prodat,ten se mel prodat hned po te jedne nahodne sezone,ten nema parametry na ligu v zadnym pripade.Dolezal,Klesnil to je to samy v bledemodrym.Utok vidim Petr,Navratil a jeden,prave ten hotovej,strelec!!!!Jmeno me nenapada,kdyz byl Tecl za pet korun,nebyl zajem,ted budeme tezko hledat!

08.01.2013 06:58

3 - 7

Re: odchody

My dokážeme uhrát celé jaro bez zranění, nemoci, nebo stopky za karty? Když budeme mít pouze dva kvalitní stopery a tři záložníky, tak si kopeme hrob! Dycinky si to "doplníme" z béčka, ale kvalita je tam někde jinde. Prozatím.

A v prosinci nám byla přislíbena na schůzce přestupová bomba, s krátkou smlouvou, ale pro dosažení jarních cílů. Že se na ní pracovalo....Tak jsem zvědavej, důvěřuj, ale prověřuj.

08.01.2013 09:21

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: odchody

No, každopádně pokud to bude jako vždy, tak by byla dobrá konfrontace slibů a skutků :-)

Na druhou stranu, aby to nedopadlo jako s Toleskim, kterej přišel jako hráč do vápna a Psotka ho strkal někam do zálohy a radši dostal dovolenou ještě před koncem sezony...

09.01.2013 10:07

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Re: odchody

http://fotbal.idnes.cz/jihlavska-posila-vasicek-0xy-/fotbal.aspx?c=A130109_004928_fotbal_mah

Vašíček mluví o tom, že se připravuje opce. Tak to jsem teda zvědavej. Zrovna jeho jsem si v kádru představit dovedl. Kor když se doležalovi moc na podzim nedařilo.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com