Diskuse (Nepochopeni.) - Sigma United
Sigma Fans ®

15.06.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Nepochopeni.)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

06.05.2014 15:02

Jarda Plaček

Nepochopeni.

Ještě neumirame i když lékaři už hlásí klinickou smrt. Na Znojmo návrat stadión a randit o život aby kluci i když na tom nejsou moc dobře fotbalové nechali duši jako Banikovci. V Liberci se dá vyhrát a třeba se. ještě uzdravime Jinak vyměnit vedení oprostit Pivarnika a požádat P.Uličnyho o konzultace.

06.05.2014 15:11

Radek

Re: Nepochopeni.

No neumíráme to až za 3 týdny
No proč na tom nejsou dobře ti naši kluci???
Protože předvádí celou sezonu boj o body??? boj o přízenˇ fanouška??? boj o vlastní krédo???
No myslím že tím že jim moc dobře není je věc na kterou měli celou sezonu,aby dali srdce,odvahu,sebezapření,obětavost jeden za druhého.Co jsme doposud viděli a také včera??? praví opak,co v Brně??? ve Jihlavě?? Na Slovácku??? to jsou ty nejbližší zápasy co proběhli.a to nepočítám ty doma.
A tam jim dobře bylo????
Celí rok a i vloni a i ty další co byli,chodím pravidelně na stadion.věrně přispívám do sigmácké kasy vstupným. a čeho se v posledním roce dočkávám??? a nejen já???
Ano ještě neumíráme ale ta víra už chybí

06.05.2014 15:29

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: Nepochopeni.

Hlavně sebereflexe a pokora vedení. Te´d mají i vzhledem k fanouškům šanci ukázat, jak to s fotbalem na Hané myslí vážně.

06.05.2014 16:37

Daniel

Re: Nepochopeni.

Jak to myslí vážně? To měli ale už dávno dokazat jak to myslí vážně. Sigma má být moravsky velkoklub a ne hrat druhou ligu. To je jasny že nikdy nebudem mít velkyho sponzora když hrajete dno tabulky a né poháry

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com