Diskuse (Někdo to rád horké!!!) - Sigma United
Sigma Fans ®

08.05.2021, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse (Někdo to rád horké!!!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

29.08.2012 08:58

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

Někdo to rád horké!!!

na stránkách Eurofotbalu si můžete přečíst neuvěřitelný "komentář" k dění v Jihlavě sepsaný sportovním redaktorem Flipem Horkým a to zde: http://www.eurofotbal.cz/clanky/gambrinus-liga-trochu-jinak-192331/
ať žije duch kolektivní odpovědnosti!!!
Zde přetiskuji jeho neuvěřitelný názor! Prosím jde o redaktora ČT!!!

Další zvláštností je údajné ponižování fotbalových fanoušků Olomouce. Ti si prý museli sundavat boty během předzápasové kontroly na stadionu Jihlavy. Ano, je to velice drastická metoda, ale jednou jsem udělal neplechu, tak za ní musím pykat. Rádobypříznivci Sigmy se zapsali při finále českého poháru jako nezvladatelná parta pobíhačů po trávníku a tenhle cejch jim zjevně zůstal. Chápu, že ti, kteří po delší době na stadion Vysočiny dorazili, nemají se zmíněným incidentem, co dočinění. Jenže se na ně tak pohlíží. A já se nedivím - je absolutním alibismem, vymlouvat se na děravou legislativu, nefunkční bezpečností složky a špatná bezpečností opatření. Fanoušci sami se musí rozhoupat. Ti "správní" musí dát najevo, že výtržníky mezi sebou nechtějí. Mluvím z vlastní zkušenosti - vím, že neukázněných jedinců není tolik. Navíc se jejich přestupky proti fotbalovým zákonům slušné tribuny často opakovaly. Kdyby měl kolektiv více zodpovědnosti, dovedl by si s nimi poradit. Jenže k tomu asi musíme ještě dospět.... konec citátu:

29.08.2012 09:47

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Někdo to rád horké!!!

Uz vidim jak takovej petikilovej Řekva pujde za vytrznikem a rekne: hele chlapecku, mohl by si nas opustit? Kolektivni vina se mi nelibi. Proste v zahranici te chytnou a vyresi se to hned, zatimto u nas se porad hleda omluva, proc ti, co to zpusobili nejsou za katrem.

29.08.2012 12:17

michal šmoldas (mik)

Re: Někdo to rád horké!!!

Řekvo : Je pravda ,že nás nikdo do sektoru hostí nenuti a proto příště mezi normální lid ... Ale tam zase nastane problém, když máš na sobě barvy svého milovaného klubu,tak tě tam nepustí pač tě budou považovat za ten největší dobytek Jen závěrem ,nakonec nám nezbu nic jiného než naladit Fandu TV a sazku a užívat si kopanou doma....

29.08.2012 13:06

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Někdo to rád horké!!!

No u TV Frnda se zujes sam a co cepovany si muzeme sami dodat :-)

29.08.2012 20:09

3 - 7

Re: Někdo to rád horké!!!

Je pravda,že princip kolektivní viny se dal očekávat. Kdo říká,že ne,tak si lže do kapsy. Nebudeme si nic nalhávat, kdyby jsme byli všichni "slušní, občasní a běžní" fanoušci,kteří nikdy nebyli v sektoru hostí a neznali takové problémy,možná bysme panu redaktorovi dali za pravdu......

31.08.2012 00:12

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: Někdo to rád horké!!!

No je to mamlas. To bychom mohli uplatnit všude. Proč strana xxx nevyloučí korupčníka, proč poslanci nepřestanou mluvit se svým kolegou, který je podrazil, proč se církev nezbaví biskupa, který kryl zneužívání ministrantů, proč FAČR toleruje na sjezdu Kapra, který má zakázáno působení ve fotbale atd. atd.ta logika kolektivní viny je strašná.

31.08.2012 14:34

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Někdo to rád horké!!!

Pavle,zase na druhou stranu.Fnousci nektereho klubu ti znici stadion,pouzivaji pyrotechniku atd. a za rok maji prijet zase?jak se k nim zahovas?budes je vitat chlebem a soli?
ja si pomatuji,ze jsme se jednou vyzouvali na Sparte,o meli ale pripravene rohozky.Co se tyce obcanek,tak si myslim,ze precteni jmena neni zneuziti udaju,ale slouzi to k tomu,kdyz neo udelas aby bylo dle kamer jasny jak se jmenujes,nic vic.Jmeno nikde nikdo nezneuzije,kdyby si ty obcanky nataceli,tak je to jina.Je to soukroma akce,nechces respektovat pravidla,nemusis,nebues ale vpusten.
nerikam,ze je vse fajn,ale nic tak hrozneho se nestalo.ukazat,ze nemam nic v botech jde i bez toho aniz bych stoupa ponozkou na zem.
btw.na nasi ochranku si stezuji porad,to je nm ale jedno,vzdyt jak by se k nim meli chovat kdyz jsou to ti Banikovci,Spartani,Brnaci,neumi se chovat,dobre jim tak,ze jo?ale vsichni?ze by kolektivni vina!?

31.08.2012 17:09

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Někdo to rád horké!!!

No, přísný prohlídky v Jihlavě jsou pochopitelný, ale to provedení, to je to, co myslím bylo přes čáru...

31.08.2012 17:53

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Někdo to rád horké!!!

co konkretne bylo pres caru?
v nastevnim radu to maji,nechces chodit,nechod

31.08.2012 20:37

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Někdo to rád horké!!!

1) předříkávání osobních údajů pořadateli, příp. ochrankou na kameru, zároveň s natáčením obličeje je přes čáru nejen dobrých mravů, ale i ústavy

2) podmiňovat vstup na stadion zouváním se v dešti na holý beton je potom přes čáru oněm dobrým mravům

Pokud žijeme v právním státě, nejde uplatňovat kolektivní vinu jen proto, abych si ulehčil práci, nebo někoho ponížil.

Proč ty hovada, co dělají bordel neodvedou do cely, druhej den mu nedají doživotní zákaz na sportovní utkání i s náramkem, kterej by kontrolovala probační a mediační služba?

01.09.2012 11:32

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: Někdo to rád horké!!!

Ivane, rozumím, ale že si redaktor myslí, že se musí všichni na stadionu řídit desaterem, nebo ti, kteří mají v oblibě Rychlé Šípy budou ze stadionu vylučovat ctitele Bratrstva, tak to je nesmysl. Obecně si pak myslím, že by pravidla měla být stejná pro všechny.

01.09.2012 15:13

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

Re: Někdo to rád horké!!!

Ivan H: proč ti lidi, kteří ničí cizí majetek nejsou v base nebo nemají zákaz vstupu?

01.09.2012 19:42

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Někdo to rád horké!!!

tome,to prece neni starost klubu,ze nesedi,nebo je?

02.09.2012 13:10

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Někdo to rád horké!!!

to samozřejmě není, ale kdyby tohle fungovalo, nemusel by klub takto stupidně soudit podle kolektivní viny, protože v momentě, kdy by někdo něco provedl, stihl by ho adekvátní trest.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com