Diskuse (management) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (management)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

23.05.2014 23:50

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

management

Slyšeli jste něco o předsedovi představenstva v poslední době? Zvláště v těch dnech? Vyjádřil se někdo z managementu k situaci, v níž Sigma je?

24.05.2014 07:37

Pažout

Re: management

Pokud do 30. června Znojmo nedokončí stadion, což podle všeho nezvládne, pak sestoupí," potvrdil předseda představenstva Sigmy Olomouc Josef Lébr, který je zároveň členem výkonného výboru FAČR za ligové kluby.

24.05.2014 07:44

Pažout

Re: management

Pokud tedy porazíme Znojmo a Bohemka prohraje v Jablonci,kde máme své lidi (desertér a další)tak pod sebe dostaneme Bohemku a zůstaneme ligoví.Sigma bude opět zázrak!
V dalším vývoji nakoupíme balkánce a černochy a zaútočíme na poháry, to je naprosto jasné.pochybuji totiž,že by Lébr v dalších ročnících toto ještě někdy připustil.Takže do příštího ročníku s Kalvodou,do útoku Vašíček,Šultes a Hubník plus balkánci a nějaký ten černoch.Do obrany zatím nevím,ale rozhodně ne Škerle nebo Dreksa na stoperu.

24.05.2014 07:56

Pažout

Re: management

Tedy Zeměměřiči K. Ty říkáš,že o něm není slyšet? A co třeba ještě toto: „Je to pro nás ulehčení, ale pořád jsme na posledním místě. Bez toho, abychom udělali nějaké body, se nezachráníme," řekl Lébr.Mluví o sto šest,musíš lépe číst.

24.05.2014 09:05

Radek

Re: management

Pažoute
no asi ty černochy Lebr sežene ale je otázka jestli je nebude využívat na práci v kasárnách co koupil
mám dojem že jemu je jedno jestli sigma lítá v průserech neb jinak by se staral jako řádný hospodář.On není hlupák aby nevěděl že to co se dělo od začátku ročníku že bude velkej průser
on je dos chytrý a má myslím dobrý přehled a že by toto podcenil??? ani náhodou jen nepočítal že se mladí poserou z tlaku a vedení v zápasech které pak ztrácí

24.05.2014 10:23

Pažout

Re: management

No,jak se to vezme.Úplně doslova to zas není tak jak to říkáš.Vem si,že nemohl nikdo předpokládat délu rekonvalescence Ordoše,dále Vidlička si taky promarodil své,ztráta Lietavy vlivem útěku Doležala a ještě by se k tomu něco našlo.Takže pouze na Lébrovi bych to neviděl,hasil so mohl,ale požár se rozrostl do nebývalých rozměrů.Nakonec to však dopadne dobře,Sigma vyhraje,Bohemka oba zápas prohraje a bude hotovo.Celkově s tebou ale souhlasím,že kádr Sigmy vedení podcenilo a zejména tu tragickou obranu.Tolik gólů dostat v ročníku je nenormá ní stav,odtud je třeba začít v kterékoliv lize nejen v první.

24.05.2014 11:26

Radek

Re: management

No obrana je jako by nebyla a nemyslím si že by zato lébr nemohl a že hasil co mohl
Psotku měl odvolat už po Jihlavě ale stál za nímstál ikdyž muselo být jasné že z tímto kádrem nic nesvede a navíc co vím byli rozbroje v šatně ze Psotkou a to na klidu a herní pohodě nepřidá a to také musel vědět.
Navíc co se týká Letavy ten tu mohl zůstat neb ordoš marodí již od podzimu
A Doležal?? když ve firmě uděláš průser tak tě vyhodí a to co udělao vedení že si neohlídalo tu prasárnu?? to by měli letět všichni
Myslím si že Lébr je dobrý stratég a obchodník nato aby věděl že je sigma v pruseru již na podzim

24.05.2014 11:58

SIGMA

Re: management

2Zeměměřič K.:

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/lebr-sigmu-bych-neprodal-ani-kdyby-sestoupila-20140524.html

24.05.2014 12:15

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: management

Díky za upozornění. Po tom rozhovoru vidím, že se nic nezměnilo a nezmění.

24.05.2014 18:43

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: management

hlavně že přesvědčil dost klubů, aby společně administrativně potopili Znojmo...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com