Diskuse (Lze srovnávat Sigmu a MORU?) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 7 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Lze srovnávat Sigmu a MORU?)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

05.04.2014 11:19

Pažout

Lze srovnávat Sigmu a MORU?

Zdánlivě jsou to jabka s hruškami,ale....... .
Sigma je především o patro výš,MORA usiluje o ex soutěž a Sigma tam již je. Z toho plyne,že kádr má již dlouhodobě kvalitnější.Ovšem v současné době se jasně ukazuje,že úroveň kádru Sigmy klesá a MORY stoupá.
Vedení Sigmy jednoznačně přepálilo kvalitu odchovů a letos zkušení bohužel nebo bohudík nehrají,to je taky velká otázka,zda kdyby hrál Ordoš,Zlámal s Vidličkou,zda by konečný bodový efekt byl jiný.U MORY se mi jeví jeden zřetelně se rýsující efekt a tím jsou nechtění třinečtí hokejisté,kteří táhnou mužstvo.No a potom ještě i Slováci.Náramně to připomíná Horvátha a spol.,odložené to hráče Sparty.Dále potom i trenéři se zdají být koncepčně vyzrálí,mám nyní na mysli vedle velezkušeného Dopity i trenéra Fialu,který působí u týmu tuším již 5 let. Srovnejme délky působení trenérů u Sigmy od Pivarníka,Kotůlek,Psotka a předtím ještě krátké epizody Uličný a další.
Zdá se mi tedy,že okamžitý obrat by mohl nastat jedině zakoupením větší kvality jaká je k dispozici,potom by snad Psotka mohl ukázat co opravdu obsahuje.Ovšem zde to naráží na zřejmě limitnost peněz u vedení,takže je to vlastně zapečený kruh. Super trenér bude chtít super posily a to nebude vyhovovat vedení,takže to vypadá,že šlapání vody prozatím je to jediné co lze očekávat i do budoucnosti.Pokud tedy je pravdou,že p.Lébr uvolnil již maximum,potom nemá smyslu nikoho odvolávat,protože nikdo více nemůže vyhovovat jako Psotka,který se vyzná v mládeži.Příští sezona konečně vyprofiluje také p.Mináře,jak se vyrovná s mantinely v Sigmě. Je klidně možné,že p.Lébr má navíc a prošpikuje dosavadní kádr do příští sezony až k titulu,ale rozpočet Sparty a Plzně se mi zdá být pro toto vedení nepřekonatelnou bariérou.Takže stejně jako MORA,tak i Sigma se budou spíše plavit v mělčích vodách.Bohužel fotbal budoucnosti není založen na sportu,ale na financích. Takže buď dolarová blamáž, nebo průměr až podprůměr naší ligy,jinak to asi nelze vidět.Osobně se raději smířím s tím druhým,poněvadž šejky tady nechci.Sigma je v kompostu!

05.04.2014 18:41

michal šmoldas (mik)

Re: Lze srovnávat Sigmu a MORU?

Everton -sigma = vyprodáno , Mora baráž = skoro vyprodáno , rozdíl žádnej akorát že českej národ je banda vymrdanejch fanoušků kteří fandí jen úspěchu,ale to už je věc dávno známá....

06.04.2014 09:36

Pažout

Re: Lze srovnávat Sigmu a MORU?

Miku
pokud narážíš na to,že lidé chodí jen na atraktivní utkání,tak v tom máš pravdu.Ale na druhé straně jsem chodil na MORU a návštěvnost se na extraligu pohybovala kolem 4,5 tis.diváků pravidelně,nelze se potom divit,že na 2.ligu chodilo 1,5 tisíce.No a se Sigmou je to obdobné.Olomouc je divácky vyspělé město a nespokojí se s průměrem,ať je to v hokeji nebo fotbale.Krom toho příklad z posledního hokeje s Boleslaví.Diváci tleskali i po prohře v prodloužení. A proč? Poněvadž MORA hrála nadoraz a vyrovnala v základní hrací době 3 minuty před koncem a to divák ocení.Vem si to porovnání s fotbalem Sigmy poslední doby.Nechají si nastřílet 5 branek a ani jednu nedají,to je odevzdanost.
Nalákat diváky zpět je jedině v jejich režii,nikdo tady v Olomouci nebude trvale chodit na nějakou holomajznu a to ani za dvacet korun.To mi připadá taky dost divné,je to sice určitý prostředek,ale kdo nemá zájem o průměr tak ten nepřijde ani za tuto částku,prostě za žádnou.
Tebe se to zřejmě netýká,ty jsi oddaný fanoušek za všech okolností,ale většina diváků to vidí naprosto jinak.Buď kvalitu nebo nic.

06.04.2014 10:04

Pažout

Re: Lze srovnávat Sigmu a MORU?

oprava
kdyby jen 3 minuty,ale 3 vteřiny

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com