Diskuse (Lébr o změně trenéra) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Lébr o změně trenéra)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

21.10.2015 16:15

3 - 7

Lébr o změně trenéra

Tak výměna je prý koncepční.....

http://fotbal.idnes.cz/josef-lebr-olomouc-rozhovor-jilek-kalvoda-fi5-/fotbal.aspx?c=A151021_2200035_fotbal_ten

21.10.2015 16:55

gogo

Re: Lébr o změně trenéra

Tak jistě, přece když "tlak veřejnosti na výměnu byl dlouhodobý", to je jasná koncepce. O trenérovi přece rozhoduje veřejnost, nikoliv vlastníci klubu. A veřejnost si žádala jinou koncepci.

Ale hned o kousek dál jsme se dozvěděli, že vlasntě tlačili hlavně ostatní akcionáři a bafuňáři - "Sportovní manažer pan Minář i já jsme hodně odolávali tlaku jak představenstva, dozorčí rady, tak dalšího spoluvlastníka - občanského sdružení, kteří volali, že se s tím musí něco udělat, už vlastně když jsme doma prohráli s Příbramí."

Ještě mě pobavilo, že "Délka smlouvy je už trochu za hranou informací do médií."

A taky "Já jsem moc rád, že tady Leoš působil a vrátil nás do první ligy, to není jednoduché. Za práci mu můžu jenom poděkovat." Nevím, proč to teda neudělal a Leošovi nepoděkoval.

iDNES: Poděkovalo vám teď vedení za odvedenou práci?
Kalvoda: Na webu klubu je napsané, že děkují za to, co jsem pro Olomouc odvedl, ale že je prostě změna.

iDNES: To vím, ale osobně?
Kalvoda: Ne, ne, to ne.

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/leos-kalvoda-trener-rozhovor-olomouc-konec-fe3-/fotbal.aspx?c=A151019_132113_fotbal_ten

21.10.2015 17:37

gogo

Re: Lébr o změně trenéra

A ještě jedno Lébrovo vyjádření mě zaujalo: "Václav Jílek mi říkal svou vizi a ta se mi tedy hodně líbila. Musím říct, že věci, které chce zavést, jakou cestou se chce vydat, se mi velmi líbí."

Vidím to úplně živě - chudák Jílek sedí v koutku se svojí vizí, a nikomu o ní neříká. Vždyť on jako trenér mládežníků přece není součástí "jedhono klubu a jedné rodiny", trénuje si to svoje a ostatních si nevšímá. Za svoji vizi se vlastně stydí, určitě o ni nikdo nestojí, hlavně Leoš né, Lébr už vůbec. Až teď se naštěstí osmělil a vize spatřuje světlo světa.
Tak to vlastně bylo obrovské štěstí, že se začátek sezóny nepovedl, protože jinak by vize nikdy nemohla dojít naplnění.

21.10.2015 18:20

Miloš Sanetrník (Milda)

Re: Lébr o změně trenéra

Gogo v tomhle momentě bych je nebral za každé slovíčko ale o té koncepčnosti to fakt sedí. Kolik panu Jílkovi dáme? Dá to rok?...+2 měsíce 3. přežije vánoce 2016? Myslím že ne.

21.10.2015 19:38

gogo

Re: Lébr o změně trenéra

Mildo, však já je neberu za každé slovíčko. Ale ono už těch slovíček bylo tolik, že si z toho člověk již chtě nechtě musí dělat srandu. Vážně se to fakt brát nedá. Každé vyjádření naších činovníků je tak spíš do silvestrovské estrády.

Pepa by to měl prodat, dokud je čas. Jenže to nepude, protože vlastnictví fotbalového klubu je pro dnešního miliardáře, který to chce někam dotáhnout, holou nutností.

Vpomínám si, jak kdysi Niki hodnotil Pepův novoroční projev - že z toho projevu ví akorát tolik, že má Pepa hezký starožitný nábytek. A od té doby se, bohužel, nic nezměnilo.

22.10.2015 08:31

prospal

Re: Lébr o změně trenéra

gogo: naprosto trefné jako vždy. jinak na téma koncepce: nechápu, proč má koncepci tvořit trenér, od toho je tady snad sportovní manažer, který do mužstva tahá hráče.

22.10.2015 16:21

SIGMA

Re: Lébr o změně trenéra

prospal: Přesně!

22.10.2015 23:22

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: Lébr o změně trenéra

Tlak veřejnosti směřuje jinam, Pepiku.

23.10.2015 00:11

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Lébr o změně trenéra

Nechápu to. Je tady sportovní manažer, kterej je zodpovědnej za složení týmu, ale koncepci určuje trenér. Tak buď dejte trenérovi budget a pravomoce, nebo by měl koncepci tvořit Minář. Ale borci na tribuně jsou dost velcí tragédi na to, aby tuhle komédii dohnali do absurdna. Proč ne, ale bit je nakonec hlavně fanoušek a bývalé opory běhajících v utajení po lesích.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com