Diskuse (klasika) - Sigma United
Sigma Fans ®

15.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (klasika)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

18.08.2014 13:11

3 - 7

klasika

Jaká to zase klasika sigmáckých diskusí. Po výhře nad F-M ticho po pěšině, po prohře plivání.
Mě se taky nelíbí současná konstelace, nelíbí se mi prohry ve druhé lize, ale proč i po výhře tu každý mlčí? To už sme spadli jen ke kritice? Ať je konstruktivní - v pořádku, nebo jen neustálé kopání kolem sebe. Ano, věřím, že nasranost, frustrace či naopak nastupující apatie vůči klubu neustále vzrůstají mezi širší veřejností. Možná nebude od věci zkusit hledat aspoň nějaká pozitiva, ať nám nerupne cévka Zkusit dotlačit kluky k postupu, ať je to třeba s kotrmelci. Pochopitelně musíme vidět, že i když to nejde úplně podle jejich představ, tak začnou makat, žádný fotbal pro staré pány.

Já osobně jim dávám deset kol. Pak uvidím tabulku, vyhodnotím si předvedenou hru, bojovnost, možnosti postupu, atd... a můžu se vyjádřit k ambicím klubu, subjektivně nastínit chyby anebo radši vyseknout poklonu. Fotbalem by se měl člověk bavit. Dře to, ale já si třeba zápas s Frýdkem užil. A chci v tom pokračovat

18.08.2014 13:29

Pažout

Re: klasika

Já bych s tím souhlasil,jenže mám obavu,že neustále posouváme hranici trpělivosti.Nyní již 10 zápasů,dobrá,je to třetina soutěže,já jsem tedy pro,poněvadž to neustálé nadávání už opravdu nemá smysl.

18.08.2014 13:52

Radek

Re: klasika

Takže ještě 7 kol?? Nevím zda se ti manekýni dokáží s konsolidovat a sbírat v každém zápaseTakže ještě 7 kol?? Nevím zda se ti mazáci dokáží s konsolidovat a sbírat v každém zápase body
Kdo po sestupu v rozhovorech říkal že udělají vše pro návrat?? Nevím zda odmítnout kopat penaltu je to vše???
Brečení a kritika je oprávněná ,to že si budeme muset počkat?? je jasné,nic jiného stejně nezbývá,také chodím na fotbal abych měl radost,nechce se mi tam lést abych viděl poloviční výkony..... Nikdo ale neplive,přece,není to zatracování klubu ale upozorňování nato co bylo předvedeno a to když Kalvoda sám se staví hodně kriticky je to na pováženou
Když vyhráli nad Frýdkem?? ano byla to dobrá hra a mohla být i lepší,si myslím ,ale jsem spokojen s tím co bylo,jen nevím proč tuto hru nedokáží předvést venku???
není to dle mého že by to venku bylo až tak diametrálně jiné,jde jen o přístupu a plnění zadaných věcí trenéra
Tím že chodím na fotbal si myslím už jen tím že tam jsem ,snažím se je podporovat
Napsáno je to přesně---Zkusit dotlačit kluky k postupu, ať je to třeba s kotrmelci. Pochopitelně musíme vidět, že i když to nejde úplně podle jejich představ, tak začnou makat, žádný fotbal pro staré pány.--------
Zatím to makat tam moc vidět nebylo tak snad se to zlepší
V sobotu je tu ZNOJMO což by měla být povinnost a pak Opava,což bude ukázka té chuti makat a jezdit se srdcem a touze a hlad po bodech body
Kdo po sestupu v rozhovorech říkal že udělají vše pro návrat?? Nevím zda odmítnout kopat penaltu je to vše???
Brečení a kritika je oprávněná ,to že si budeme muset počkat?? je jasné,nic jiného stejně nezbývá,také chodím na fotbal abych měl radost,nechce se mi tam lést abych viděl poloviční výkony.výkony. Nikdo ale neplive,přece,není zatracování klubu ale upozorňování nato co bylo předvedeno a to když Kalvoda sám se staví hodně kriticky je to na pováženou
když vyhráli nad Frýdkem?? ano byla to dobrá hra a mohla být i lepší,si myslím ,ale jsem spokojen s tím co bylo,jen nevím proč tuto hru nedokáží předvést venku???

18.08.2014 13:57

gogo

Re: klasika

3 - 7: Naprostý souhlas s tím, že jde hlavně o tu radost z fotbalu. Jenže já už o ni bohužel přišel. A přitom by stačilo pár relativních maličkostí, které ani nestojí peníze, abych ji zase nalezl. Jenže těm pár maličkostem brání pýcha určitých lidí, kteří si myslí, že oni jsou středobodem světa.
Jak by řekl Míracinkléjaro, všeho toho marastu hlavní vedoucí, každý máme práh bolesti někde jinde. Ty ho máš asi hodně vysoko, proto si svoji radost z fotbalu zatím můžeš ponechat. Přeji Ti, abys o ni nepřišel, a aby to hlavně nebylo jen tím vysoko položeným prahem bolesti.

18.08.2014 14:26

Pažout

Re: klasika

1 Opava 3 3 0 0 7:2 9
2 Karviná 3 2 1 0 5:2 7
3 Zlín 3 2 1 0 5:3 7
4 Znojmo 3 2 0 1 7:4 6
5 Vlašim 3 1 2 0 5:3 5
6 Sokolov 3 1 2 0 5:4 5
7 Žižkov 3 1 1 1 5:5 4
8 Olomouc 3 1 0 2 6:5 3

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/fotbal-druha-liga-3-kolo-075-/fot_dsouteze.aspx?c=A140816_122532_fot_dsouteze_ten
Níž už ani o fous.Sigma je zázrak!

18.08.2014 14:28

prospal

Re: klasika

pažoute, kde si tu tabulku zase vyhrabal, jsme 9. takže níž už jsme , tj. ve druhé polovině tabulky.

18.08.2014 14:36

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: klasika

Víš, ono nebylo moc co chválit ani po té slavné výhře nad F-M. Konec konců ani Leoš nechválil. Vo tom to je.

18.08.2014 14:36

Pažout

Re: klasika

Pardon,je to tabulka podle odvolávky,jenže jsem si nevšiml,že tam nebyl odehrán zápas Třince. Takže postřeh máš dobrý předsedo!

18.08.2014 14:38

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: klasika

Ale uznávám, soustředit se před zápasem a mít pak trochu lepší vnímání, je určitě výhoda a možná to za chvíli bude i nezbytnost. Nicméně i já věřím, že to Leoš nakonec poskládá a ukočíruje. A byl bych rád, kdyby mu v tom vedení pomáhalo.

18.08.2014 14:38

prospal

Re: klasika

ano, po 10 kolech se dá leccos hodnotit, ale taky po třech a po 5.
bohužel výhra s loni 14. FM není asi to, co rozproudí debatu, zvlášť když to chlapci od 20 minuty odchodili, to byl asi důvod, té nediskuse, nikdo se asi nechtěl do nich obouvat, když se vyhrálo.
to bys musel taky zakázat kalvodovi nadávat na vlastní hráče po každým špílu. my ten zápas neviděli, jen si přečetli: šestiletý děcka prohrály, pentli ti určení kopat nešli. navíc si vezmi, že kapitán varadi sedí, kapitán škerle sedí, šumák- sedí. tihle by měli být tahouny a nemají na druhou ligu?
navíc se mi nezdá, že by tady vládla nějaká přehnaná kritika, vždyť tady vpodstatě do diskuse vstupuje pár lidí- pažout se svými sáhodlouhými rozbory, ochránce lidských práv gogo, radek, kterej kritizuje imrvére a občas něco špitne tomas77 a další dva tři a to je tak vše. takže bych to s tím pliváním nijak nedramatizoval.

18.08.2014 14:48

prospal

Re: klasika

navíc mě se ta diskuse gogo-pažout líbí - výhoda je, že ji nikdo nemusí číst , když nechce protože má extra vlákno

18.08.2014 14:52

Radek

Re: klasika

Ano kritizuji neustále
To je pravda ale proč????
protože by to v týmu šlapalo jak má?? Protože staří plní pokyny trenéra na 100% se svými zkušenostmi??
Že opora týmu Ordoš ze svým přehledem v penaltách si věří nato ji
kopat???
Že celí zápas jezdí po zadku a dávají do toho srdce a bojovnost jak slibovali po sestupu a před každým zápasem????
Ne právě naopak proto kritizuji a snažím se najít i odpovědˇ
každý má právo na svůj názor ten já nikomu neberu
jen tou kritikou mám obavu zda jsme vůbec schopni postoupit zpět mezi elitu s tímto přístupem a mentalitou

18.08.2014 14:53

gogo

Re: klasika

A navíc stačilo, aby v první půli Červenkovi nevyšel ten obstřel v pádu tak ideálně, nebo aby Blaha nesmyslně nevyběhl a nenechal se přelobovat, aby se ten stoper nedohodl se spoluhráčem, který mu přenechal, nebo aby mu to tak ideálně nesedlo a šlo to vedle. My mohli místo Houskova břevna trefit síť, dát jsme mohli i z penalty. A bylo by tu bezbřehé hurónské veselí a opěvování našich zlatých kluků. A co teprve, kdyby i Opava místo břevna dostala branku. To už bychom jasně postupovali hned po třetím kole....
Ani jeden extrém asi není úplně správný.

18.08.2014 15:00

prospal

Re: klasika

radek: tím jsem myslel, že se po téhle prohře nic mimořádného v diskusi neděje

18.08.2014 15:05

gogo

Re: klasika

A ještě k Leošovi - líbí se mi, že se na nic nevymlouvá, že říká věci na rovinu.
To, že určený hráč nakonec penaltu nekopne je neslýchané, na druhou stranu jmenovitá kritika hráčů myslím do novin nepatří - to se má vyříkat v kabině.
Veřejná kritika konkrétních hráčů ničemu nepomůže - do kabiny to akorát vnese další napětí a rozvíří to tyto diskuse mezi fanoušky.
Konec konců - jestli Kalvoda určil na penalty hráče, kteří ji pak odmítnou kopat, byl to jeho špatný výběr exekutorů. Takže Leoš vlastně kritizuje i sám sebe.

18.08.2014 15:11

Radek

Re: klasika

Jo vím že se nic mimořádného neděje ale mělo by se dít k tomu lepšímu
Stále věřím a to jak někdo píše že by jme měli nepostoupit aby se veden změnilo,nemyslím si že by to k tomu vedlo.
je to jen na Leošovy co vymyslí a jak s tím co tam má zatočí
Diskuze je od toho aby se diskutovalo a to že jsou tu někdy grotesky?? To si myslím že sem také patří
Kdyby jsme byli někde ,třeba na vítězné vlně ,asi by se jen spekulovalo kolik golů příště padne a kdo je dá,což by bylo příjemnější

18.08.2014 15:14

Radek

Re: klasika

No také si myslím že Leoš ani vesnu netušil naco se dotyční výmluvy,při penaltách.Zřejmě by to rozhodl jinak
Ale asponˇ tedˇ ví s jakým materiálem má tu čest a co ho čeká

18.08.2014 15:27

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: klasika

Na druhou stranu, tak kdyz se vyhraje, tak jsou kazdy den dva tri clanky jaci sme borci, ale kdyz se prohraje, tak je ticho po pesince. Si clovek nevybere. A co se tyce FM, tak kdyby se druhy polocas nehral, tak o nic clovek neprijde. Ale hodnotil bych to az 5ti kolech, kde je na cem treba zauradovat.

18.08.2014 16:33

3 - 7

Re: klasika

Tom Vaida - ale to já si nastavil vlastní měřítko deseti kol, to je můj pohled na věc. Že se tu otevírá (mnohdy i oprávněná) kritika je celkem jasný. Já jen aby si to lidi víc užili, aspoň se snažili bavit se fotbalem. Dře to, nejsme poslední roky v záviděníhodné situaci, ale při troše dobré vůle.... I klučiska na výjezdu po zápase s čutálistama vedli řeč...... Nějak mě začíná chybět to sepětí hráč a fanoušek. Škoda no. Klucí na hřišti ale musí opravdu máknout, s čistým dresem do kabiny nikoho nepouštět

Gogo - tož taky už to není taková bezhlavá zamilovanost jako kdysi, ale obrovská setrvačnost :-)

Řekva - já to beru směrem od fanoušků, co jde odjinud je zase jejich věc

gogo -

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com