Diskuse (Kalvoda objevuje Ameriku!) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Kalvoda objevuje Ameriku!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

18.08.2014 06:51

Pažout

Kalvoda objevuje Ameriku!

Takže je před vámi ještě mnoho práce a ta práce musí být navíc hodně rychlá.
Musí to být rychlé. A bohužel se asi budeme muset s některými hráči rozloučit. A uvidíme, jestli dokážeme nějaké přivést. Konečně se potvrzuje to,co jsem psal před ligou,že s těmito některými hráči budeme vyměňovat trenéry jak na běžícím pásu a nic podstatného se nezmění.Takže na vině nebyl Kotůlek nebo Psotka,ale stále titíž hráči.A řekněme si rovnou,že to nejsou mladíci,ale ti starší a vůbec není potřeba je jmenovat.Každý ví koho mám nejvíce na mysli.Je jich hned několik,ne jen jeden,ikdyž ten je ten hlavní. Takže to co si uvědomil Psotka a snažil se je vyházet se nyní podařilo zase nabrat zpět,aby se znovu museli rozloučit s klubem.Kalvoda již asi tuší,že buď on nebo oni,tak jako za Psotky.

18.08.2014 07:10

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Nakoupit převážně cizí hráče nezatížené olomouckým prostředím a s těmi začít. Jenže za co,když hráče ze starého kádru nikdo nebude chtít,to je velké dilema.Některým snad již končí smlouva,to je taky dílo z kuchyně sportovních ředitelů,smlouvy hráčů na neskutečně dlouhou dobu.Podívejte se na MORU,nyní podepsala smlouvu s Bucem,ale na 1 rok.Začínám sledovat i práci Mináře,neboť se mi zdá,že kádr pro 2.ligu byl špatně sestaven,zůstalo v něm příliš mnoho starousedlíků a dokonce to bylo publikováno jako výhoda.Ukazuje se však,že je to naprosto opačně.Je to nevýhoda,kterou lze označit za chybu.Přitom Minář byl u týmu přítomen jako trenér,musel znát a vědět s čím pracuje,jak je kdo odolný.Kalvoda si právem stěžuje na málo odolných typů zejména v zápasech venku. Pokud Lébr není ve svém klubu jen jako divák,tak jak je možné,že neustále tápe ve výběru ,zda vyhodit raději trenéra než hráče.Bylo to u Pivarníka,Kotůlka i Psotky.Nyní to vypadá,že je na řadě Kalvoda.Jak dlouho bude vedení sledovat prohry týmu na venkovních hřištích? Dojde opět k odvolání trenéra?

18.08.2014 07:23

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Další věcí kterou Kalvoda objevil až v průběhu mistrovských zápasů je poznání,že někteří hráči buď nechtějí nebo neumí.Zejména o tom druhém mohu vyhledat náplň svých příspěvků.A nejen svých.Velmi zdařile o tom v poslední době napsal přispívatel Vrba,hodně na toto téma napsal Radek. Zápas v Sokolově byl posledním mačem,kdy jsme byli zdrženliví a snad jsme ještě v koutku duše věřili v obrat.Dnes již skoro všichni víme,že obrat nebude,poněvadž jsme ztratili na špičku 6 bodů a kromě Sigmy usiluje o primát hned několik mužstev.Čistě hypoteticky lze uvažovat také tak,že i kdyby se tento kádr vzchopil a začal vyhrávat vše za sebou,tak s tímto kádrem je možno hrát 1.ligu? To snad nemíní ani ten největší snílek.Toto uskupení hráčů je jakýmsi nestejnorodým celkem,který zřejmě navíc nemá,nic kloudného neumí a zřejmě mu vyhovuje materiální zajištění,které Sigma poskytuje.

18.08.2014 07:25

tomas77

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

no zajimave je, že obrana baniku složená z 20 letých kluků udrží nulu na sparte a obrana sigmy která má v součtu cca 500 ligových startů dostane 3 goly v sokolově, ...souhlasím s vizí postupného omlazování a zbavování se hráčů kteří se podíleli na sestupu, ...

18.08.2014 07:52

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Ono to není ani o tom, že by naši byli horší, ale evidentně jim chybí nějaká motivace, chtíč, touha to urvat. Škoda. Nicméně bych si dovolil nesouhlasit, že za to nemůže Psotka - právě on tady řídil přestupovou politiku klubu v době, kdy to šlo do kytek. A právě v té době tam nainstalovali Koťase, kterej, místo aby sbíral zkušenosti u dorostu nebo jako asistent, tak měl hrát o poháry.

Kvůli kačkám šel pryč Rossi a to vedení neodpustím nikdy, protože právě to byl ten hráč, co se dokázal rvát za všech okolností, ikdyž mu to ten den zrovna nešlo, stejně nechal na trávníku duši. A vo tom to je.

18.08.2014 08:28

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Stejne kadr, Pivas a prvni misto v lize, pak nekdo tem klukum natloukl do hlavy, ze se nemusi snazit a ze jsou dost kvalitni a od te doby to jde z kopce. Obavam se ze to uspokojeni prislo pod hlavickou prave pana Psotky.

18.08.2014 08:31

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Fantozzi
Vem v potaz,že Rossi zde byl dlouhých 5 let,což je v naší lize již dost a obvykle se to v klubech takto řeší.Dražší hráči kádru musí časem odejít a vše začíná od mladších.Psotka udělal jednu velkou chybu na postu ředitele,jako trenér byl určitě dobrý,ale s tímto kádrem si zadře třísku možná i Kalvoda.Nechci být špatným prorokem,ale pokud ještě jednou prohrají,bude muset vedení něco udělat a co to asi tak v podmínkách Sigmy může být?
To zatím nechme být,ale možná se mýlím,kolik ztratil Hradec nebo Budějky za celý ročník? Myslím,že již nyní je Sigma dotahuje.

18.08.2014 08:39

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Pereko
Uspokojení možná ano,ale že by některý trenér to natloukl do hlavy hráčům? To by přeci byl sám proti sobě.Myslím,že hráči,kteří hráli o 1.místo za tu dobu prodělali ne vzestup,ale razantní pád formy i vlivem věku a zranění na což se tu zapomíná.Všude jinde se obměňují kádry,pokud se něco takového ojevuje,u nás se kádr po sestupu ponechává a vyhlašuje se,že je to tak správně.To byla ovšem chyba,která možná ovlivní tento celý ročník.Tento kádr se zatím chová jako průměrný druholigový,spíš možná až podprůměrný.

18.08.2014 09:07

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

> Pažout - hele, Rossi tady chtěl zůstat, šel by na svůj dřívější plat a jeho podmínka byla jenom jedna - ať mu doplatí to, co mu dluží...

Jestli chci mít hráče, co ty ostatní bude strhávat, musím mu dát peníze. A jestli chci hrát o poháry, tak takový hráče v kádru potřebuju. To není žádný objevení Ameriky, to je prostě fakt.

Zrovna Rossi byl jeden z hráčů, co to tady měli doopravdy rádi. A ti kašpárci byli schopní říct, že je stejně často zraněnej, že ho zase tolik nepotřebujeme. Jasně, nepotřebujeme nadprůměrnýho hráče, co je schopnej zahrát na beku, na stoperu i na def. středu a co bude žrát trávu.

18.08.2014 09:17

tomas77

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

pazout - no české budejovice vloni v FNL v prvních 9 kolech 4 porážky , třeba doma se sokolovem 0/3 , ...pak se teprve od 10. kola rozjeli, ...holt 2. liga má svoje špecifika, ztrácet budou všichni, viz třeba znojmo doma včera, ...

18.08.2014 10:54

prospal

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

tomas77: budějky se pomalu rozjížděly a pžřesto to stačilo na postup, to o něčem svědčí a letos to může mít podobnej průběh, nicméně vedení se s tím snažilo něco udělat a už v rozehrané soutěži na konci srpna nebo tak nějak koupilo tři zkušené hráče. vyskočila, lukáše Jarolíma a nějakýho slováka. ovšem v obraně se mohlo opřít o zkušeného obránce lengyela, tenhle typ v týmu zatím chybí, snad by to mohl být po uzdravení bystroň

18.08.2014 10:56

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

V prvních 9 kolech Budějky 4 porážky,tak to je taky dost a zejména ta porážka doma od Sokolova.Jenže srovnání Budějek a Sigmy v lize je naprosto bezkonkurenční.Myslím tradice a umístění včetně odehraných minut v lize.Sigma měla rozhodně své největší konkurenty porazit.Nakonec i Znojmo dnes bereme jako konkurenční tým,ale co byla Sigma a kde bylo Znojmo,z toho zevšeho je vidět obrovský úpadek klubu.Dnes snad budeme mít neskonalou radost,když porazíme Opavu nebo Znojmo.Chápete,že takový tým nemá v lize co dělat? Jaký budeme přínos pro ligu,pokud se tam doštracháme.Kdosi tady napsal,že můžeme postoupit i z 8.místa,zřejmě myslel technický postup.To je tedy úroveň to vám řeknu.

18.08.2014 11:05

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Něco asi budeme muset koupit jak naznačuje Kalvoda,ale toho se již hrozím dopředu,poněvadž víme,jak tu posily dopadly.Ani si nebrnkly. Prostě mančaft se na ně potom dívá,stojí,nehraje a myslí si,že posila jim to tady vybojuje sama.Nebo a to je horší ji hned v začátku podrazí nohy.Hodně to v kádru taky nadělá zlou krev,poněvadž tito hráči mají vysoký plat oproti starousedlíkům.

18.08.2014 11:11

gogo

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Správně Pažoute - jde o úpadek klubu. Kde je to tvé "bravo Psotka, bravo Gajda, skvěle Lébr"?
Dění na hřišti je jen smutným důsledkem neschopnosti lidí, kteří klub vedou.

18.08.2014 11:12

Radek

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Je jasné že staří sice svou kvalitu asi nezapřou,ale nemají zájem hrát z důrazem a to celí zápas,je to jen o tom začutat si a nějak zápas přetrpět
Kalvoda ,nechci ho bránit,šel s tímto týmem v dobré víře a z věděním že kvalita by měla převyšovat standard v 2 lize,jenže nedokázal odhadnout jaký bude přístup na hřišti a chuť v bojích o návrat,to bych mu nezalíval. To že starý mazák Ordoš řekne že si nevěří na penaltu kde je jen on sám,tak je jasné že si nevěří ani v ostrých střetech,myslím že ten je momentálně zralí na vyřazení a není sám,pokud nebude jasné slovo ze strany vedení a trenéra ,že každý zápas a přístup v něm je o jejich bytí v nebytí základu a v A týmu, tak to zase bude jen holomajzna,nejsi schopen odvést co máš??? nejsi v A týmu vítaný a končíš,je tu riziko že nezbude z 11 ani polovina,ale jiná cesta není.Spoléhat nato že se to v dalších kolech změní a že soupeři zaváhají je možné,ale hráči hrají za jméno SIGMY za postup a prestiž,nelze čekat že nám druzí budou pomáhat při zaváhání.Není srdce ,není bojovnost a to se táhne od jara a tím že zde zůstala celá sestava z té prví kde to srdce nebylo tak nelze předpokládat že se najednou někde zjeví
Co by baletky chtěli ???? Nejlepší stadion v 2 lize,nejlepší zázemí,řekl bych že i největší platy a i doufám největší podpora fanoušků při utkáních??
Je to nadstandard kterého si neváží.Neuvědomují si že mohou skončit na tribuně jako DOLEŽAL a pak mohou plakat v rozhovorech pro média jak je to špatné
Myslím si že vše co zde je napsané je pravda,a když vezmete tři kola za námi,3 body v tabulce,a také dvě prohry,tak není nad čím přemýšlet.
NENÍ TO O TOM ŽE BY TATO BANDA NATO NEMĚLA ,ŽE BY MĚLI SMŮLU,ŽE BY BYLA ŠPATNÁ KONSTELACE HVĚZD Z BRZKÝMI VENKOVNÍMI ZÁPASY
JE TO JEN O JEJICH PŘÍSTUPU,O JEJICH ODVAZE,O JEJICH SRDCI,O JEJICH CHUTI VYHRÁVAT,NIC VÍC.
My jsme malí pánI toto zvrátit
jsem zvědav co bude na setkání z Lébrem,pokud teda bude?? a jak toto okomentují
V sobotu je tu ZNOJMO,A PAK OPAVA Leoš má hodně práce a dost času na přemýšlení aby s tím něco udělal
Jemu bych dal ještě čas,spíše bych se zaměřil na ty BORCE

18.08.2014 11:21

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Radku bezvýhradně podporuji co jsi napsal.Perfektní vyjádření.Ano,je to v borcích a vždy bylo,tedy až na nějaké vyjímky těch velkých průserů,které se nedají omluvit a vše nastartovaly.Možná má vše příčinu taky v tom,že hráči nynějška přestali mít respekt k vedení klubu právě proto,co se zde vše odehrálo.Proto vidím jako jedinou možnou cestu najít pro kádr nové hráče nezatížené minulostí.Bohužel to jde postupně kvůli financím,ale jde to,to je víc jak jisté.Kalvodu pochopitelně podržet.

18.08.2014 11:22

tomas77

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

tady se nelze ohánět ani historií, ani zázemím ani ambicemi ...prostě je potřeba makat a potit krev a to se obávám tito hráči prostě neumí, ...

18.08.2014 11:27

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Gogo
podívej,nevím proč tak jásavě vyčítáš.Vem to rozumně.Gajda byl stavitel a dokázal dost,Lébr pokud vím spolehlivě zajiśťuje chod klubu po stránce materiální a myslím si,že v kauze neměl své zastoupení.Pokud podstata byla,potom se zřejmě snažil klub nějakým způsobem udržet nad vodou.No a Psotka? Ano udělal chybu s Doležalem,ale co se týče trénování si myslím,že špatný trenér to nebyl. S tím,že úroveň klubu padla se shodneme,ale nejsme sami v lize.Vem si Slávii,Baník a další kluby,které se nyní hrabou horko těžko na bývalé mety.Prostě není to vše tak jednoznačné jak to zjednodušuješ.

18.08.2014 11:30

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Souhlasím s tomasem77,že nejpodstatnější je makat na hřišti a to současní hráči neumí.

18.08.2014 11:42

Radek

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Obměna kádru bude zřejmě zdlouhavá,Když se podíváte na ty naše baletky??? kdo by je chtěl????Myslím si že ani zadarmo
Takže z prodejem nelze počítat,V týmu je několik hráčů které bych nechal i z těch starých,ač dělají chyby jako každý,ale to je menšina. chtělo by to někoho jako je Ševčík,jenže ten je v Opavě.
Nemyslím si že LÉBR bude pohotově reagovat a také ne Minář
je to na Kalvodovy aby si v tom bordelu udělal pořádek a ty namyšlené ,sobecké baletky poslal tam kam patří.
Myslím si že je to i o disciplíně a myšlenkách v hlavách aktérů.
Myslí si že mají své jisté a tak proč být nadstandardní,a nevěřím že nato všechno o čem se zde diskutuje nemají,naopak.
myslím si že je ještě čas udělat pro postup vše ,jen je nejasné jak k tomu bude přistoupeno a VEŘEJNÁ NASRANOST ZAČÍNÁ STOUPAT.

18.08.2014 11:52

Radek

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

// že nejpodstatnější je makat na hřišti a to současní hráči neumí.?????//
Já si myslím že umí jen je to o přístupu a chutí a srdci dát týden co týden do zápasu maximum.
To že dělají chybu?? dělá je každý ale to vše mohou pokud by chtěli udolat bojovností
Vezměte Baník jak zde naposled hrál?? a s kým??? a tedˇ na Spartě???
je to o důrazu,a bojovnosti,to se nemusí umět to musí být v srdci a v hlavách a o touze zvrátit špatný výsledek a jasně dominovat výhrou
Ta hladovost není, ta lehkost a chutˇ, ukázat kdo jsem a za koho hraji
Snad za SIGMU a pokud je jim jedno čí dres nosí a kdo jim chleba platí tak nejsou ti co návrat vybojují

18.08.2014 11:58

gogo

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Šmarjá Pažoute, komu není rady, tomu není pomoci.
Furt budeš plácat o tom, jaký byl Psotka trenér. Tak co jako trenér dokázal, ptám se já?
Gajda postavil bytovku místo tribuny a tebe to těší? Vždyť to byl akorát kšeft pro Gemo v době ekonomické krize. Kolik to Gemo do klubu dá a kolik si pak zase vytahá z klubu a z města? Je tady spousta pijavic, které jen chtějí sát a o fotbal jde né až ve druhé řadě, to by ještě nebylo tak zlé, fotbal je tak někde na desátém místě.
Lébr se stará o chod klubu tím, že vyštval exekutorské peníze? Nebo tím, že omlouvá černé fondy? Jeslti v té kauze jel nevím, ale jakou z ní vyvodil odpovětnost? Vůbec žádnou! O své zvýšené odpovědnosti jen dovede mlít hubou. Přitom dokonce město požadovalo změny, on je měl provést, ale zahrál to do ztracena, protože to takto někomu setsakra vyhovuje.
Anebo ti přijde normální, že se klub vymezuje vůči vlastním fanouškům?
No a ti hráči nežijí ve vzduchoprázdnu - oni to všechno vnímají a toto vše se pak promítá i na hřišti.
Ryba vždycky smrdí od hlavy a schody se zametají shora dolů. Tak to je.

Jednoduché řešení nemám, neexistuje. Propásla se obrovská šance očistit klub po té kauze a začít poctivě od začátku. Schopní jsou z klubu pryč a Sigmu nečekají dobré časy. Bohužel.

18.08.2014 12:18

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

gogo
vůbec netvrdím,že v mnohém nemáš dobré závěry,ale .... .Přeci nemohu Psotku označit za absolutně nemožného trenéra,když vím a nejen já,že se Sigmou hrál svého času líbivý fotbal,který obdivovala celá republika.Uměl najít talenty a tyto dovést do ligy.Ty chyby jsem uznal,ano udělal i věci,které se neměly stát.
Co se týče Lébra.Píšeš,nevyvodil opatření z kauzy.Jenže oficko žádná nenastala,takto se k ní Lébr postavil, takže když nic nebylo,nemohly být vyvozeny ani opatření.Závěry soudu jsou jasná,byla,ale nebyly dostatečné důkazy.Ty bys vyvozoval opatření na základě takového verdiktu? Klub zaplatil pokutu,tresty Drobisze a Psotky byly odslouženy,takže budeme nadále se v tom rýpat? Co z toho má smysl?Ryba smrdí od hlavy,schody se metou od shora.Co s tím mají společného současní hráči na hřišti v Sokolově? Dostávají peníze i bez exekutorských podpor a příspěvků? Dostávají.Tak o co tu jde gogo? Chceš snad naznačit,že kdyby nebyla kauza nebo Lébr neskončil s podporou exekutorských peněz nebo by nebyl Gajda,že by tato parta sehrála lepší zápas? Ty jsi démon.Sigma je zázrak

18.08.2014 12:25

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Zatímco se mnozí fanoušci především zabývají současnou hrou a výsledky,mnozí se zase zabývají minulostí a předestírají různé svoje teze založené na subjektivním poznání a z toho názoru.Jenže ty názor jsou mnohdy spichlé horkou nití,poněvadž tito fanoušci mají do centra klubu stejně daleko jako já nebo Radek,či jiní.Jsme laici na dění v klubu a proto nemohu přijmout jednoznačně názory např.goga,ikdyž se o to snažím ze všech sil.Prostě si myslím,že vedle pravd má i své polopravdy nebo dokonce domněnky.Myslím si,že bychom se měli v současné době spíš koncentrovat na současnost,na obměnu kádru a podporu Kalvody. Pochybuji,že bychom mohli inspirovat v klubu palácovou revoluci s obměnou úzkého vedení.Nakonec město jako takové má v Sigmě své zastoupení,ať koná co uzná za vhodné.

18.08.2014 12:28

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Omlouvám se za výrok spichlé horkou nití,zajisté je správně spichlé horkou jehlou.Taková chyba se mi stává jednou za 30 let.

18.08.2014 12:38

tomas77

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

radek - myslím že o současné hráče by zájem určitě byl, zkus takového Vašíčka nabídnout Slovácku , které má nouzi o útočníky a viděl bys, ..nakonec houska se dle mého tady taky moc neohřeje, ..

18.08.2014 12:40

gogo

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

"... nevyvodil opatření z kauzy. Jenže oficko žádná nenastala ... Závěry soudu jsou jasná,byla..."

Není Ti, Pažoute, blbé protiřečit si dokonce v rámci jednoho příspěvku?
Píšet to fakt jen ze své hlouposti, nebo Tě za to klub platí?
Nechce se mi věřit, že bys jen tak sám od sebe byl schopen vždy nadhodit nějaké téma a pak ho furt omílat zleva doprava a shora dolů. Ať už jsou to balkánci či černoši, ať jsou to mladí odchovanci, nebo teď zas obměna kádru.

Nejsem žádný démon. Jen bych rád chodil na fotbal, který by nebyl jen pouhým předem zaplaceným divadlem pro naivní fandy. Očekávám vstřícný postoj od klubu, kterému fandím. Očekávám, že připomínky fanoušků budou brány se vší vážností, né že budou zesměšňovány.
Očekávám, že klub, přištižený při korupci či při aféře s vykupováním hráčů, vyvodí ta nejpřísnější opatření, aby se podobné kauzy již v budoucnu nemohly opakovat.

18.08.2014 12:40

tomas77

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

a zajimavé že ševčík který se tady nedokázal dostat o kádru je aktuálně nejlepší střelec II ligy, ...to taky o něčem svědčí, ..ještě že ho může sigma blokovat na vzájemný zápas, ..

18.08.2014 12:42

tomas77

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

gogo - že by někdo vyvodil nejpřísnější opatření sám proti sobě ? to je taky protiřečení, ne ...

18.08.2014 12:47

gogo

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

tomas77: To máš naprostou (i když tuze smutnou) pravdu.
Právě proto mi přijde směšné rozčilovat se nad výkony hráčů ve druhé lize. I když se postoupí do první ligy, co bude potom? Já nějak nevidím jasnou vizi budoucnosti. K čemu potom vlastně postup do 1. ligy? Nač žehrat nad prohrami v té druhé?

18.08.2014 13:00

Radek

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Kauza SIGMU poškodila o tom není pochyb a ne jen na pověstí.Jak to funguje v klubu se nikdo mimo dění nedozví a to co prosakuje je jen střep který nelze umístit do skládačky.
Ale dění ve vedení a záměry do budoucna,momentálně neovlivňují dění na hřišti
Tam vládne tým 11 hráčů v čele z realizačním týmem který zadává pokyny a taktiku hry.Tak že momentální dění ve vedení,nemá nic společného z 2 prohrami.
Kdosi tady napsal že nato hráči nemají,což si nemyslím,ORDOŠ,JAVŮREK,DREKSA A JINÍ STAŘÍ MAZÁCI KVALITU MAJÍ A TO ŽE JI NEUKAZUJÍ NA HŘIŠTI zato mohou jen oni a ani Kalvoda pokud oni nebudou chtít nic neudělá,může jen je vyřadit z Ačka
Můžeme zde lamentovat,nadávat a hledat příčiny,ale jediné příčiny proč je to momentálně tak jsou hráči
To že Psotka svého času byl bůh je pravda,ale ne zase tak dávného učinil několik chyb které vedli k sestupu,v tom jsou stejnou vinou i hráči kteří udržení se, nevybojovali.
A jsou to ti samí kteří jedou na stejné vlně z jara kde jim chybí ne kvalita,ale hlava s chutí v myšlenkách v budoucnost .
S tím ale ani Leoš nic neudělá a na kouzla nevěřím
Ordoš svého času opora sigmy,má tedˇ strach a nevěří si na penaltu,i to o něčem svědčí.A ne že tu kvalitu nemá
což je zarážející
Na facebooku se vede diskuze co a jak a jak si to fanoušci vyříkávali v sokolově při děkovačce
nevím nebyl jsem tam ale po biji bych asi na jejich výmluvy neměl žaludek.
Co bude v sobotu a v dalších týdnech?? nevím
sice věřím ,ale z velkým otazníkem

18.08.2014 13:09

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

gogo
já si neprotiřečím v rámci svého příspěvku,ale ty blbě čteš nebo si mé zkratky špatně vysvětluješ.Napsal jsem,že byla,ale nebyly podány dostatečné dúkazy.To je vysvětlení kauzy soudcem.Jenže v našem právním řádu rozhodují důkazy,ne domněnky.Takže pokud Lébr vychází ze závěrů soudu,tak kauza byla,ale nebyly důkazy,takže nevyvodil tvoje doporučované opatření.Co je na tom divného? Že Svaz uložit trest bez důkazů je otázka jiná a že se tomu klub podvolil ?Nakonec proč tomu tak bylo,klub zdůvodnil.

18.08.2014 13:18

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

No a tím placením od klubu jsi to přehnal úplně.Nemůžeš hned kopat jakmile se někdo odchyluje od tvého názoru.Nemůžeš vyžadovat absolutní souhlas se všemi svými závěry.Přeci diskutujeme.Mně prostě není vše tak jednoznačně jasné jako tobě.A dokonce ne ani o odchodu exekuce ze Sigmy. V současné době a hlavně v době nedaleké jsem si mnohé zdůvodnil jako mocenský boj o klub.No a někteří fanoušci jako by hráli na straně dobyvatelů.Ty se mi zdáš taky jaksi jednoznačný.Na současném vedení nevidíš nit suchou,kdyby vedení dělalo nemožné,vždy bude špatné.To je mi jasné.Já ovšem chci být za každou cenu objektivní a pokud nemám přístup do úzkého vedení,tak nebudu dělat žádné ukvapené závěry tvého typu.Lepší být hloupý jak přechytralý.Nic ve zlém.

18.08.2014 13:23

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

A upozorňuji,že ty 2 panáčky jsem tam nedal,jednoho ano.Někdo mi tam dává vždy 2 panáčky a to mne štve.

18.08.2014 13:29

gogo

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Pažoute, soudce řekl, že ke korupci došlo, ale že nebyly konkrétní důkazy proti Drobkovi a těm borcům ze Střížkova, a proto je nepotrestal. Né že nebyly důkazy o korupci - tu naopak považoval za prokázanou. Nepřekrucuj.
Sice mi to nedává žádný smysl - doposud moc nechápu, jaké důkazy pro tu korupci vlastně měl. V novinách jsem se to nedočetl a klub to taky nepomohl osvětlit, protože se to patrně moc nehodilo. Jen namazali takovým jako jsi ty med kolem huby, že Drobisz nebyl potrestán a že tedy korupce jako nebyla.

18.08.2014 13:41

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Je to totéž.Když píši,tak již přesně neformuluji.Jestli jsem psal byla,ale nebyly důkazy,tak je jedno,jestli proti aktérům,nebo to naformuluji obecně pro celou kauzu.Svazové komisi to bylo jasné bez důkazů a dokonce uložila trest.Takže taky asi to nebrali po stránce faktu.Doteď mi některé věci nejsou jasné.Rozhodně si však myslím,že Lébr v ničem nejel a jen tahal kaštany.Bohužel se to nyní obrátilo proti němu.No a řada lidí v rámci mocenského boje toho chtěla náležitě využít.A to trvá dodnes.Jsem jen zvědav jak silný je to člověk,kdy se definitivně naštve.Byl by však hloupý pustit někoho bez práce k hotovému dílu,ikdyž to momentálně skřípe.To se však dá napravit.Chce to najít definitivně schopné podřízené lidi.

18.08.2014 13:50

gogo

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Pažoute, ale ono to právě vůbec není jedno. Když najdeš mrtvolu s deseti bodnými ranami v zádech, je to dostatečný důkaz, že došlo k vraždě. Ale ještě to neznamená, že vraždil Drobisz. K tomu jsou potřeba další důkazy. Ty jaksi chyběly, takže Drobisz nemohl být odsouzen. Mrtvola ovšem nezmizela a vražda je nezpochybnitelná.
Opravdu to nechápeš? Nebo se jen tak tváříš?

18.08.2014 14:05

Pažout

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Na takové otázky ti nebudu odpovídat přes internet.To doufám pochopíš.Mně opravdu v současné době zajímá víc budoucnost. Gogo,myslím si,že se to zase otočí k dobrému,chce to jen nějaký čas.Myslím si,že i Lébrovi se to již zajídá.

18.08.2014 14:30

gogo

Re: Kalvoda objevuje Ameriku!

Nevím, co je na této otázce tak ožehavé, že by to nešlo probrat veřejně na netu. Byl jsi snad té korupce nějak účasten? Nebo někdo z tvých příbuzných?
K situaci v klubu - město asi nemá zájem klub poškozovat, resp. dění v klubu zneprůhledňovat. Takže buď Lébr, anebo Gajda. Pokud je to Gajda, pak je malá jiskřička naděje, že Lébr postupně získá majoritu a pak to snad bude lepší. Jenže Lébr v klubu není prvním či druhým rokem, léta už je dokonce ve vedoucích pozicích - a co udělal? Nic. Minimálně tiskový mluvčí už v klubu dávno neměl být. Patrně ovšem pouze prezentuje Lébrovy názory a stanoviska ...... Takže ta malá jiskřička naděje značně pohasíná.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com