Diskuse (Ježek bodne!) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Ježek bodne!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

26.03.2014 14:19

EH

Ježek bodne!

Plzeň vám možná jen zhořkla, ale jihlavský Grand vás dorazí! Byť pod Lobkowiczem značně zdegeneroval... Sigma možná byla kdysi zázrak, dnes však platí, že Sigma je náznak!

26.03.2014 14:58

EH

Re: Ježek bodne!

Jinak velmi tristní pohled na prvoligovou tabulku a postavení moravských mužstev v ní! Není tomu tak dávno, co Lébr (?) v jednom rozhovoru prohlásil, že Sigma je pořád značka. Už dlouho není! Ale nic si z toho nedělejte, Benetton byla kdysi taky značka, však Sigma by mohla vyprávět, dokonce se svého času i v F1 angažoval. A Bohemka, to byla za časů Mičince, Sloupa, Levého, Panenky taky značka. A teď jsou za Olomoucí, budiž vám to útěchou, když člověk chce, tak nějaká ta pozitiva se dycynky najdou. Sigma je náznak! Jinak pro doplnění Jihlava - Olomouc 1:0.

27.03.2014 09:27

Radek

Re: Ježek bodne!

No také to moc dobře nevidím
Beru Pažouta a jeho optimizmus,beru i to že mladí v týmu jsou nezkušení,tudíž jim není možné vyčíst sem tam ty chyby,ale to nám body nepřinese
Na Plzeň jsme měli,stačilo jen chtít,bojovnost ,odhodlání,sebezapření a touha zlomit zpackané předešlá kola.
V tom je problém již delší dobu,pokud vedeme,přestává se hrát,strach o vedení je přesný obraz Sigmy,je to vždy a nejde říci že hra byla dobrá,ale smůla přivedla klub o body,to je jen čirý alibizmus bez koulí těch co tyto prohlášení dávají.Budˇ výhra je nebo není a podle toho je třeba ty koule mít.
Nelze se donekonečna schovávat za fráze pořád stejné,že smůla,náhoda a štěstí soupeře nás připravila o výhru.že hráči hráli dobře a jen ten gol,nebo dva chybí.
Je potřeba se zamyslet,je sice čas ještě body nasbírat,ale čas se krátí a není možné spoléhat nato že tu smůlu bude mít soupeř .
A hráči?? ty by měli rýt zem zadkem z vědomím že další sezonu to bude zase ta krásná,obětavá,kompaktní SIGMA jako dřív.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com