Diskuse (Ještě jednou k výzvě SSPS...) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Ještě jednou k výzvě SSPS...)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

20.09.2014 07:43

EH

Ještě jednou k výzvě SSPS...

Mezi osobnosti bych klidně zařadil i Marka Heinze, Radka Látala či Ladislava Kučerňáka (pokud tedy nejde o shodu jmen) a dali by se tam najít i další. Třeba Evžen Huml (hloupý fór, já vím). Udělali toho pro klub málo?

20.09.2014 08:23

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Tady je to podáváno tak,že snad nebýt Výzvy tak všichni do té doby Sigmě nefandili. To je zapotřebí to provést přes média tak okatě? Já vycházím z toho,že Lébr doposud udělal jen jednu chybu a tou je, že nedokázal vytřídit sestupový kádr a nahradit ho na vytipovaných postech jinými hráči.Dnes mohl mít klid. Jedině,že by řekl,že na to nebyly peníze, v tom případě sorry. To by však mělo za následek hned otázku,pokud nebyly peníze,proč se snaží hrát resp.usilovat o ligu? Podívejte se na konání Dopity vedle u hokejek.11 nových posil a ještě je to vše tak akorát na hraně viz.včera zápas s Kometou. A to stejné platí u Sigmy.Takže ne, že já chválím a tím dostávám do hrobu (2.liga)tj. tvrzení goga,ale něco kritizuji,něco chválím. Například chválím to,že Lébr obsadil místo trenéra schopným Kalvodou,post sportovního ředitele Minářem,že konečně trošku bouchl do stolu a konečně si začal všímat pravého viníka tj.hráčů.Pokud tedy vycházím z toho,že personální změny udělal,tak mi přijde opravdu komické,proč vedle toho vzniká Výzva,která se mediálně propírá, jakoby pojednou bylo nutno posčítat stoupence Sigmy. Nebo je to snad souběžně úkaz,že je nedůvěra v nový pracovní tým Sigmy? Nebo snad si mnozí nepřejí,aby existoval jediný mecenáš,který dokáže sehnat a nalít do Sigmy peníze,tedy Lébr?Něco jiného by bylo,kdyby pánové signatáři řekli,Lébře předej nám vesla,my to chceme kočírovat bez tebe a jsme schopni vše zajistit i ekonomicky.Jenže oni říkají,zůstaň,financuj to dál,ale my ti budeme radit.Tudíž zcela jasně dávají najevo,že nejsou schopni převzít káru a tlačit ji sami.Nebo se mýlím?
No a to,že R.Hubník nebo Rozi podporují Výzvu to je co? Když Sigma signalizovala,že potřebuje posílit obranu,tak nezištně přišli do Sigmy? Pokud je mi známo tak Hubník operativně zůstal v Plzni a ten druhý v tisku uvedl,že se mu tam líbí i nadále.Tak proč najednou ta gesta.Nechápu,nerozumím tomu.Ať už je to u signatářů nebo u známých podporovatelů, má to jednoho společného jmenovatele,že za vším jsou mediální gesta a snad příslib jakési teoretické pomoci,ale kdo tu praktickou věc bude nést na svém břímě je opět Lébr a jeho nově sestavený pracovní tým.Bude však ještě pod větším tlakem jako dosud dokonce snad i bez potřebné důvěry.Přestanu kritizovat hráče,pokud mi někdo konečně vysvětlí a sdělí,že je to v Sigmě kvůli nedostatku peněz,že nejsme schopni některé ty divné hráče již konečně vyměnit.Něco se sice stalo,ale je to stále málo.Vítězství nad Frýdkem a Ústím mně zatím příliš optimismu nenalévá.Takže gogo,to je tak zhruba odpověď tobě,poněvadž včera jsem byl zaneprázdněn zápasem s Kometou. A ten mi taky v aplikaci na Sigmu hodně otevřel ten myslím správný pohled na věc.Sigma je zázrak!

20.09.2014 08:39

EH

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Na mne příliš dlouhé a snad i trochu jako zaseknutá deska pořád dokola, takže nečtu, tak to místo těch keců podepiš a doufej, že to k něčemu bude. A já se alespoň konečně dozvím, kdo skutečně jsi. Jako s volbami - nechodíš? Nekritizuj a nenadávej...

20.09.2014 09:44

EH

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Nevím,k čemu by ti to bylo.Jednou si zvykni na to,že ne každý je na nějaké to scházení a bratříčkování. Ještě k té ohrané desce. Myslím si,že nelze se k této věci vyjádřit jednou větou.Reagoval jsem ostatně na oponenturu goga,který mi tam napsal svoji reakci,takže o nějaké kritice nemůže být ani řeči. Opravdu si myslím,že jsi to nečetl,protože píšeš jakoby neinformovaně. My si tady v tom státečku opravdu myslíme,že musíme vše dělat přes média.Prostě pokud opravdu chci pomoci,tak pomohu a nepotřebuji k tomu vzkazy přes noviny.

20.09.2014 10:04

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

řekl bych, že do sekce "osobnosti" se na stránkách výzvy zařazují ti, co se vyjádří. Takže možná se ti tvoje přání o zařazení dalších splní :-)

20.09.2014 10:10

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Fantozzi,prosím tě,přečti si na Ol.deníku diskuzi ke článku Rozehnal podepsal výzvu.První příspěvek.Já obvykle tuto diskuzi ignoruji,ale to mne zaujalo.Nemusíš mi odpovídat,jen si to přečti.díky.

20.09.2014 10:18

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Už i herec Krobot. Zkušenosti z okresního přeboru?

20.09.2014 10:43

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Výzva již začla působit,vedeme Vašíčkem. Krom toho jsem si briskně spočítal,že když je podporovatelů již 600,tak by to Sigma United přineslo pohádkových 180 tis.Kč. Předpokládám roční členství bratru za 300 kč. Předsedo,využij toho,dokud to pára tlačí.

20.09.2014 11:06

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

A už vedeme 0:2.Vypadá to,že spíš jako výzvu to chtělo posadit některé hráče na lavku. No a teď ještě to trošku posílit z Balkánu a nějakého černouška k tomu a musí to šlapat.Možná s tou výzvou se trochu minuli s vývojem v kádru.Kalvoda konečně prosadil svoji erudici.Sigma je zázrak!

20.09.2014 11:25

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Ajajaj,ta branka Třince přišla moc brzo, to nevěstí nic dobrého.

20.09.2014 11:25

gogo

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Pažoute, proč kladeš otázku, zda se mýlíš ve svých spekulacích? Přece musíš sám moc dobře vědět, že schůzka iniciátorů výzvy s vedením ještě neproběhla, a že do té doby nechtějí specifikovat, jak konkrétně si pomoc představují.
Ale ty už máš zase ve všem jasno, zas jen ty máš pravdu, iniciativa je zbytečná a nesmyslná, Brouku Pytlíku.

20.09.2014 11:31

EH

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Pažoute, smím doufat v to, že ve tvém příspěvku z 9:44 podepsaném coby EH, jde o politováníhodný omyl, který se stává jednou za deset let?

20.09.2014 11:35

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

gogo
Uvidíme,potom si to řekneme.Za brouka pytlíka se nepovažuji,poněvadž již 2 roky nejmíň poukazuji na potřebu rekonstrukce kádru a to se nakonec potvrzuje i v tomto zápase.Jenže na lavce by bylo žádoucí,aby seděla trochu jinačí hráčská kvalita. Já si myslím,že ta Výzva vyšumí stejně jako ten německý model.Krom toho mne zaujal rozhovor otisknutý na Idnesu,kde se novinář ptal Lébra,zda by nebylo v Sigmě nějaké místo.Jak na to ten novinář přišel že? No a k tobě,pokud mne chceš začít urážet,tak se nemusíme bavit,já umím taky vytáhnout obdobné poklony.

20.09.2014 11:38

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

EH z 9.44 hod.
Odpověděl jsem na tvůj příspěvek,to je všechno.

20.09.2014 11:41

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Jo už to chápu,asi jsem tam nenapsal svůj nick tak se tam otisklo tvé slovutné EH.Tak to pardon parde.

20.09.2014 13:00

gogo

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Pažout 20.09.2014 10:10

Tady to máš celé. Zajímavé - hráči se museli pod sankcemi zavázat, že budou jednat jen s jedním agentem, kterého povolil klub. Moc nechápu proč. Že by kvůli těm různým provizím, které pak tekly bokem? Jinak by snad stačilo uzavřít s hráčem smlouvu s rozumnou výstupní klauzulí, ne? Opravdu bylo třeba dělat z hráčů nevolníky?
http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/1970-01-01-kubicek-byli-jsme-po-krk-v-bahne

Jo, a zaujalo mě taky, že pan Gajda už v březnu 2007 zachraňoval druholigovou soutěž. Je to vizionář!

20.09.2014 17:08

prospal

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

stalo se tady vcelku módou navážet se do hráčů, že k nám zpátky nepřestoupili a tím pádem tedy údajně ukázali, že nemají to správný sigmácký srdce.ha. teď se k tomu ještě přidává to, že např. rozehnala kritizujeme za to, že prodloužil smlouvu v lille. to už vůbec nechápu. víme, jestli vůbec s těmi hráči někdy vůbec někdo jednal? informace se k nám dostávají velmi kusé a to všichni víme a to je jedna z věcí, za kterou ji oprávněně kritizujeme. vůbec nechci vést teď polemiku o Lébrovi, ale SSPS má klubu pomoct, ať už to dopadne jakkoliv. je to však reálná šance, žádný nějaký zoufalý výkřik typu sepišme otevřený dopis a ono se stejně nic nestane,a i když jsme už před rokemy stav dokonale popsali a důsledek těch všech chyb se dostavil, nikdo ze zodpovědných se z toho z historického hlediska nevyviní, ať si říká kdo chce co chce. teď je tady SSPS, která nám o klubu, jeho situaci a jeho budoucnosti hodně řekne a to v relativně krátkém čase. jak říká gogo, konkrétní budeme před akcionáři.

20.09.2014 17:47

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Řekl bych to takto - Brulík už je registrovaným agentem a nemyslím, že by třeba ISM nevyužíval svých znalostí pro to, aby podepsal pro ně zajímavé hráče. JK neměl v lásce agenty nikdy a žádné, to je známo, takže bych z toho nedělal po sedmi letech vědu. Pořád platí, že si počkám a uvidím.

Že Rozi podepsal v Lille a hraje o poháry v Francii mu rozhodně nezazlívám, ale přeju mu to. Stejně jako by mě nenapadlo zazlívat Vlčkovi Slavii, titul a LM.

20.09.2014 18:32

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Chraň bůh,že bych zazlíval Rozehnalovi nebo Vlčkovi jejich pozice v jiných klubech.No a jestli to tak někdo chápe,tak špatně čte.Řekl jsem,že nechápu jak někdo může pomoci z Francie,dále jsem řekl,že snad všichni přejí Sigmě a není nutno to formou gest zvýrazňpvat v médiích.Nevidím v tom důvod.A nakonec jsem řekl.že když někdo chce pomoci,tak to udělá bez jakéhokoliv mediálního rozruchu. Jo a ještě jsem řekl a napsal,že když se sháněly posily do obrany,tak zrovna tito dva Hubník a Rozehnal mohli naskočit,kdyby chtěli.To je vše.Takže žádné zazlívání,prostě to neudělali,beru to normálně a hotovo.No a k tomu,že se nikdo z historických chyb neviviní.To je možné,ale taky se z toho zejména neviviní hráči,hlavní aktéři sestupu,to je taky pravda.No a myslím si,že vše co se odehrálo tak tady bylo již tolikrát popsáno,že nevím co by k tomu ještě aktéři signatáři chtěli více dodat.Nebo snad akcionáři nejsou u zdroje informací? To jim musí objasnit signatáři? Nicméně mně je to nakonec srdečně jedno, nemám důvod být proti,jen hlídám různé překrucování,křivdění atd.To snad mohu ne?

20.09.2014 18:54

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

A ještě důležitá věc k těm hráčům.Tady je to totiž úplně všechno špatně vedeno v tom smyslu,že když hráč nepodá výkon,tak se řekne,že je to špatný hráč.Jenže už se nevidí,že tento hráč hraje špatně v nejvyšší soutěži ,protože výkonnostně na ni nemá,ale že by ve 2.lize zahrál na její úrovni.To je to,co Dopita uměl udělat,řadu hráčů prostě dal do druholigových celků a tam září,zatímco v lize by třeba nestíhali.Zatímco v Sigmě,když hráč nezahraje tak je brán jako špatný. Ordoš střelí branku,tak zase gogo řekne,že je vidět,že již nepatří do starého železa. Třeba tam nepatří,ale je otázka do jaké soutěže patří a tak je nutno postupovat od hráče k hráči.Pokud se to tak nedělá,tak se vedení samo dostává zbytečně do klinče fanoušků. Když tito hráči kdysi bojovali o Poháry,tak všichni fanoušci a asi i vedení si je zaškatulkovali jako ligové a vůbec jim bylo jedno,že již nějaká doba uplynula.Takže když sestoupili byli špatní,jenže oni tam již v té lize mnozí ani neměli být a někteří do ní zase nedorostli.Takže buď nebyly peníze a muselo se hrát s tím co je po ruce,nebo se mohlo posílit a je to něčí vina.A vina je tam i hráčů,kteří jsou sice ligoví ale jaksi ty výkony nechali doma před vstupem na trávník.A to je celá věda,proč Sigma takto dopadla.Pochopitelně můžete k tomu zase vystrčit kauzu,ale to já řešit nebudu,na to jsou jiní.Sigma je zázrak!

20.09.2014 22:35

gogo

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Hlavním viníkem sestupu nejsou hráči, ale jednoznačně vedení. Se podívej, jak Pivas válí s Bohemkou. A ti naši mamlasi ho odvolali ze 4. místa, odborníci. Ješitové, kteří neunesou trochu pravdivé kritiky. Raději vyhodí úspěšného trenéra, zruší diskusi a klub pošlou do druhé ligy. Hlavně, že se daří kšefty s akciemi.

21.09.2014 07:23

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

gogo
Hlavním viníkem sestupu jsou hráči. Podívej se na ty výsledky nyní.Nejprve nebyli schopni nic vyhrát a vedení bylo takové jaké je,nyní zase vyhrávají a vedení je zase stejné.Jen se změnilo to,že Kalvoda začal praktikovat,že na lavku usedli ti,kterým se moc nechtělo,nebo ti,kteří měli horší výkonnost.Zajímavým úkazem naší lavky je také to,že na ni sedí obvykle hráči s vyššími platy. Potom tady nadšeně výskáš,že Ordoš nepatří do starého železa.Máš na mysli jeho branku,ale již nenapíšeš,že hrál v zápase zhruba 20 minut.To je opravdu adekvátní doba pobytu na hřišti za jeho plat. A to stejné platí o dalších starohráčích (od slova staročeši a mladočeši).Takže to je přesně sorta hráčů,kteří v lize nemají již co dělat.Když napočítám kolik by jich mělo odejít,tak je to víc jak 50% kádru.
No a zde je podle mne skutečná úloha signatářů.Buď dokáží Lébrovi naznačit,že jsou schopni pomoci mu v nalévání dalších desítek mega,aby se kádr mohl dokoupit a zkvalitnit,nebo v opačném případě jde o vytváření pouze mediální bubliny,z které jsem zvědav jak ze ctí vycouvají.Místa jim to nepřinese,poněvaž Lébr jim jasně sdělil,že kromě ekonomického manažera a sport.ředitele se v Sigmě dělá zadarmo.Takže žádné rito na obzoru a myslím,že se to brzy projeví na jejich aktivitě.Prospal se zřejmě špatně zorientoval resp.ukvapil.Již to jim nenahrává,že Sigma začala vítězit,to ještě tak brzy nemělo být.Sigma vítězí i bez jejich rad,to je nějak uspěchané ne?

21.09.2014 07:54

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Idea signatářů,která je nyní zbrzděna nečekanými výsledky Sigmy spočívala podle mého soudu v tom,že by Hapal šel na místo Kalvody,Brulík na ekonomický post Sigmy a Prospal s Ujfalušim by se umístili do DR klubu.Tam to hodně záleží na přístupu města k fanouškům.Že ta úvaha není zcela jalová,to vyplývá z toho,že již občas probleskly úvahy,že by město mohlo darovat akcie spolku United. No a prospala tyto věci pochopitelně zaujaly,byla by to cesta pro něho jediná a schůdná.Jenže Lébr je tam podle mne nechce a Kalvoda zatím má výsledky,což tomu taky brání.Takže tady ten vývoj je zatím nedotažený a pro mne zajímavý. Největší sranda na tom je ta,že o fanouškovských akciích od města jsem tady kdysi začal jako první uvažovat já.To byly ty úvahy,že Sigma United se stane partnerem klubu i v nákupech hráčů,kdy její členové svými drobnými vklady vytvoří určité části na nákup hráčů a po prodeji takového hráče se to fanouškům vrátí zpátky.Šlo o zpracování tkzv.lidového kapitalismu v podmínkách klubu. Takže nyní tomu nemohu bránit,prospal se pravděpodobně do DR klubu dostane ve dvojici s Ujfalušim.Nakonec proč ne,rozhodně jsou odborně na vyšší úrovni jako zástupci z města. Městští zástupci nebo i z Kraje se snaží ze Sigmy vycouvat,poněvadž je to pro ně zátěž.Sigma nemá výsledky,takže proč si tam špinit renomé.Proto do DR zavěsit náhradníky se nyní hodí,ještě zbývá ten krok dobré vůle věnovat fanouškům něco akcií,aby si stáli mezi akcionáři lépe na vlastních nohách. No a Hapal je renomovaný trenér,proti němu snad není nikdo,akorát jak říkám,Kalvoda neměl mít nyní ty obratové výsledky,ale myslím si,že tentokrát si Hapal počká. Co se týče Brulíka,tak to je jediný článek,kterého neznám,takže nevím kam by měl zapadnout,ale tipuji ho na ekonomiku klubu.Takže Lébr by měl dostat k sobě čtveřici nových borců a nyní je otázka,jak to dopadne.Každopádně za mediální bublinou je již nyní nutno vidět realistický plán signatářů s koncovým otazníkem.Sigma je zázrak!

21.09.2014 08:23

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

gogo
No, s tou Bohemkou je to tedy výstřel do tmy.K tomu bych chtěl jen říci,že Pivarník se zřejmě dostal do prostředí kterému mu sedí na míru.Když jsem zevrubně pročítal jména hráčů,tak jsem tam viděl 2 zahraniční akvizice,jednu z Balkánu,ten druhý nevím kdo to je,ligu nyní sleduji jen velmi okrajově.Krom toho tam má řadu dobrých tuzemských hráčů,takže trenér,když dostane příznivé podmínky hráčského kádru,tak se rázem jeho výsledky mohou skokově změnit.No a taky se možná poučil jak se mluví s majitelem.

21.09.2014 08:58

gogo

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

A to jsem ještě neuvedl, že Ordoš hrál sotva 20 minut, a že byl limitovaný drobnými zdravotními potížemi - možná i proto ta střela skončila na tyči a ne v síti. Už se těším, až bude hrát celý zápas - to bude brankostroj!
Kalvoda měl Pažoute něco společného se sestupem? Prozradím Ti to rovnou - neměl. Sestup zavinili trenéři, kteří to tady dodrbali před ním tak, že mančaft byl naprosto rozklížený. A kdo odvolal úspěšného Pivarníka? Kdo dosadil nezkušeného Kotůlka? Kdo dosadil nezkušeného Psotku na post sportovního manažera? Asi hráči, podle těch tvých fantasmagorií.

21.09.2014 13:15

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Snažím se tě gogo pochopit,ale ty máš nějaká zákoutí ve své duši,kterým nerozumím.Můžeš mi laskavě uvést,kde jsem napsal,že Kalvoda zavinil sestup,nebo že měl na něm podíl? No a to ostatní je výtvor,tomu se ani nedá říci fantasmagorie,ale to je již zaujatost.Kotůlek že byl nezkušený? To si jako myslíš,že tehdejší partička potřebovala,aby je někdo učil hrát fotbal? Psotka byl férový chlap a narazil na hráče,který využil drobky ve smlouvě a zdrhl.Kdyby to byl férový hráč,tak to neudělal.Ano,to jsou ti s tím srdíčkem v Sigmě odkojení,jak to nyní definují signatáři.ne vždy je to pravda, jak dokumentuje zdrhnutí Doležala. Jsi chronicky zaujatý proti vedení a nejen ty.I vás by signatáři měli některé trošku přeléčit ke vztahu ke klubu. A řekni mi,který šéf si nechá podřízeným říkat nelibé věci,což asi udělal Pivas.Já ti odpovím,žádný.Je zapotřebí znát míru,tak to vždycky fungovalo.Sigma je zázrak!

21.09.2014 13:23

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Mimochodem,když tak argunentuješ tím Pivasem,nebyl náhodou trošku rozjetý v počátcích Uličným,který vybojoval s mužstvem Pohár?

21.09.2014 13:50

gogo

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

"Jen se změnilo to,že Kalvoda začal praktikovat,že na lavku usedli ti,kterým se moc nechtělo,nebo ti,kteří měli horší výkonnost." - tolik citace mistra Pažouta.
Čili sám uvádíš, jak významný vliv na výsledky má trenér. Tak nevím, proč furt cpeš na první místo vinu hráčů. Kdyby za výsledky odpovídali v první řadě hráči, tak potom nemusíme mít vůbec žádné vedení ani trenéry - to by i ty dva platy (ono je jich samozřejmě víc) byly zbytečné.
Ano, Pivarníkova zásluha na zisku superpoháru je jen částečná, částečně těžil z Johnovy práce.
Podsouváš autorům výzvy snahu odvolat trenéra Kalvodu. Proč by ho měl někdo odvolávat, když loňský sestup nezavinil a dělá co může, aby dal ten rozdrbaný kádr zase dohromady? To jsou ty tvoje fantasmagorie.
A řekni mi, který šéf není odpovědný za výsledky práce svých podřízených? Já ti odpovím - žádný.

21.09.2014 15:52

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Tak jednu tvoji zkomoleninu,že Kalvoda měl vliv na sestupu(to jsem snad měl napsat)jsem ti vyvrátil resp.toho jsi už nechal.Ale hned jsi mi podsunul jinou,že snad signatáři by chtěli,aby Kalvoda zmizl ze scény.Tak jsem to pochopitelně nepsal,napsal jsem,že tím,že Kalvoda udělal obrat ve výsledcích,tak,že si event.musí Hapal počkat a to je velký rozdíl.Poněvadž kdyby Kalvoda výsledky neměl,tak by asi se celý proces jeho trenérství v Sigmě uspíšil.A k tomu třetímu.Ty když budeš v práci špatně pracovat,tak zato může tvůj šéf podle tvé logiky že? Převedeno tedy,když pár hráčů s ligovými zkušenostmi hraje pod psa a přičiní se o sestup z lig,tak zato může vedení a trenér.Bravo zase mi něco napiš,začíná mne to bavit.

21.09.2014 15:55

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

A to je ještě to vedení tak podle tebe špatné,že jim ponechalo ligový plat.Sigma je zázrak!

21.09.2014 16:12

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Je zcela jednoznačné,že Kotůlka,Psotku a zpočátku Kalvodu chtěli titíž hráči vymazat,jenže narazili a museli toho zavčas nechat.Je mi líto,že někteří fanoušci do dnešní doby toto vše svalují na vedení a bývalé trenéry. Nakonec častá vyměnitelnost trenérů v lize toto jednoznačně potvrzuje a proto taky řada klubů se začla raději posilovat ze zahraničí,kde takové moresy nejsou tak u hráčů časté.

21.09.2014 16:25

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Významný vliv trenéra na výsledcích uznávám,ale ne v tvém podání. Uznávám ho tehdy,kdy na lavce sedí hráči,kteří usilují o to,aby se co nejrychleji dostali na místo těch co hrají.Prostě,aby trenér si jich všiml.Rozhodně ne tak,že je trenér na lavku musí dát pro neuspokojivé herní výsledky a nasazení.Nebo dokonce pro trucování či přímou konfrontaci s trenérem.Sigma je zázrak!

23.09.2014 05:29

zákolajský rené

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

tam na hané byl jsem velmi zklamané,zalezl jsem do kouta,kdž si přečtu pažouta

25.09.2014 19:50

gogo

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Pažoute - k tvé poznámce "Ty když budeš v práci špatně pracovat,tak zato může tvůj šéf podle tvé logiky že?"

Přesně tak to je. Když já budu špatně pracovat a můj šéf mě včas nesrovná, tak si to samozřejmě náležitě odskáče. Já pochopitelně taky, ale ten šéf, když mě nebude řídit, tak má hlavní odpovědnost.
Už je to dlouho, co jsi chodil do práce, že? Možná za reálsocialismu to bylo jinak. To byli vedoucí ve straně a byli chráněni. Teď je jiná doba, teď jsou první na ráně.

26.09.2014 07:34

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

No ano,ale my jsme to pasovali na hráče a Lébra.Ti jsou OSVČ a on je majitel.Tudíž jsou to dvě veličiny v reálsocialismu nebvyklé. Jo a ještě abych nezapomněl,my tu vystupujeme jako fanoušci,to jest strana,která to ani neřídí ani nefinancuje.Jsme jakýsi spotřebitel.Takže OSVČ, když špatně pracuje riskuje ztrátu smlouvy,majitel,který to toleruje,riskuje propad své pozice a peněz no a my spotřebitelé buď to ztolerujeme a na zápasy chodit budeme nebo nebudeme.To je tak asi všechno co se k tomu dá říci.Takže zaměňovat to s řízením kopáčů vedoucím v reálsocialismu je směšné.Když to tak nyní všechno znáš,tak si to taky musíš položit do příkladů doby v které se ten proces odvíjí.Tvrdím i nadále,že v současné době hráč je plně zodpovědný za svoji práci a neměl by spoléhat na řízení majitelem.Bere solidní plat a měl by přijmout náležitou odpovědnost.

26.09.2014 14:53

gogo

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

OK, tak dnešní doba.

Na stavbách pracují námezdní dělníci jako OSVČ. Práci jim zadává stavbyvedoucí - ten jim musí říct, co má který z nich dělat, aby to vše do sebe zapadalo a činnosti na seby navazovaly. Když to bude řídit blbě, tak bude na té stavbě akorát chaos. Někteří nebudou tušit, co mají dělat, tak radši nebudou dělat nic. Jiným bude blbé nedělat nic, tak si sami zhodnotí, co by mohlo být potřeba udělat. Pracovat budou sice kvalitně, jenže budou dělat práci, která zrovna není potřeba a např. kvalitně položená dlažba se bude muset zase vysekat, protože se pře měsícem zapomnělo na odpad. Jiní sice udělají práci ve správném pořadí, ale blbě. A za to vše je zodpovědný ten stavbyvedoucí, protože si za A ty lidi najal, za B jim špatně rozdělil práci, za C nekontroloval, jak kvalitně je práce odvedená a lemply včas nevyhodil. Co je na tom tak složitého k pochopení? Ty to nejspíš taky chápeš, ale baví tě trávit čas psaním elabotátů, že?

26.09.2014 17:18

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Ty mne oslovuješ,já ti odpovídám.Dobře,když si stěžuješ na elaboráty,tak věz,že jsi zde sice elagantně popsal druhy stavební výroby a práce námezdních dělníků,ale na hráče se to nehodí.Nebo mi chceš dokázat,že hráče bývalé reprezentanty nebo velmi kvalitně odměňované hráče musíme v každém utkání vodit za ručičku? Tudíž kdyby byli správně vedeni,že by se v té lize udrželi? Takže to bylo tím,že dostali špatný návod na hru? Jako žert dobré. Zase napiš,rád ti opět odpovím.Nakonec bychom si mohli ten web nechat pro sebe,podívej se kolik máme již příspěvků.

26.09.2014 19:42

gogo

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Kolik MÁME příspěvků? Snadk kolik MÁŠ ty, Pažout příspěvkoplodný.
Když mě na to upozornuješ, pro zajímavost jsem to spočítal (snad dobře) v tomto vlákně - já i s tímto příspěvkem 8 kousků, ty jich máš 22 plus jeden pod pseudonymem.
Chraň Bůh, že bych ti to ale vyčítal. Jen uvádím věc na pravou míru.

26.09.2014 20:38

Pažout

Re: Ještě jednou k výzvě SSPS...

Aspoň vidíš jak těžkopádně chápeš danou problematiku,že ti musím vše vysvětlovat formou 22 příspěvků. Nic ve zlém,pokud budeš na sobě chtít poctivě pracovat,vše spolu doženeme,já ti pomohu.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com