Diskuse (ivanh) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (ivanh)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

08.02.2013 17:06

milda

ivanh

Omlouvám se SU že využívám tento web k odpovědi na kterou mě vyprovokoval jmenovaný v nadpise a použiju jedno sprosté slovo protože nelze jinak. Je to pouze jednou a opakovat to nebudu.
NESER SE do mě když neznáš souvislosti ! Sigma mi připravila po necelých 30 ti letech fandění tomuto klubu "pěkné" překvapení, když jsem si myslel že nám to připravil p.Kapr dál to rozepisovat nebudu.
Jednou se na ofic. zastanu našeho hráče, vedoucího kotle a mluvčího klubu, kterej dělá svoji práci třeba moc horlivě a ty mě začneš hnusně urážet, stejně jako urážíš bez důkazů další lidi ( i když třeba částečně oprávněně) . Je to v určitých případech na podání žaloby na tvou osobu.
Můžeš urážet dál, hrušky s jabkama dáváš dohromady pouze ty a o tom kdo je tady idiot by se dalo debatovat. Tímto to pro sebe uzavírám a ještě jednou se všem kromě tebe omlouvám.

08.02.2013 17:16

michal šmoldas (mik)

Re: ivanh

Mildo to chce klid ..

08.02.2013 18:01

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Re: ivanh

Navážet se do Mildy je ubohé. V tomto za ním stojím, i když s ním třeba v některých věcech úplně nesouhlasím.

08.02.2013 18:09

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: ivanh

Radimo, souhlas

08.02.2013 18:59

Ivan Horváth (ivanh)

Re: ivanh

tak samozrejme,protoze Milda musi mit vzdy pravdu.uz jsem si zvykl,ze se neresi obsah prispevku,ale pisatel.milda muze vse,i hodnotit hrace,kteryho v danem utkani ani nevidel.to ze nekdo chodi na sigmu 30let z neho dela boha?ja na ni chodim 15 a za 15 to bude taky 30,a co?ja proti nemu nic nemam,ale stacilo by ctit pravidlo co ti neni rovno,ptom je ti hovno.ja se nenavazel ani do ordose,ani do metly,jen do peliska.a jelikoz pan buh neumi bud cist nebo nedokaze rozlisovat,tak absolutne nepochopil co je komu adresovano a udelal ze sebe idiota,za tim si stojim.to ze ho ze sebe nekdo udela jeste neznamena,ze jim je.ale co,me je to burt,do mildy se nikdo navazet nesmi,to je ubohost,ikdyby napsal jakoukoli blbost,do ivanah se muze,je moc uprimnej,nechodi na sigmu 30let a kdyz bylo sigme nejhur tak chodil hrace podporit a nesedel na prdeli doma,i to je predpokladam spatne.
pokud clovek nesouhlasi s peliskem a metla,kterej byl,dle jeho prispevku na diskuzi,v minulych letech vzdy proti vedeni a najednou se ho zastava,otoci o 180stupnu,ja mu to vytknu,tak ho vlastne urazim,dle pana boha Mildy.
Az budu chodit na sigmu tak dlouho a v dobe nejhorsi se otocim zady a nebudu prizdisrac,tak se me taky treba nebude moct urazet.snad se toho ndockam,tak nizko klesnout nechci.nikdy

08.02.2013 19:18

milda

Re: ivanh

Radime a Tome ,není vám ze sebe občas špatně Pozor to je pouze pozdrav. Mějte se dík.

08.02.2013 19:28

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Re: ivanh

Naopak, vždy, když se podívám do zrcadla, mám hned lepší náladu, Mildo ;-)

08.02.2013 20:06

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: ivanh

Ja se podivat do zrcadla, tak pred nim umru. Takova krasa

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com