Diskuse (Hubník a nový kupec) - Sigma United
Sigma Fans ®

15.06.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Hubník a nový kupec)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

01.02.2017 12:05

Radek

Hubník a nový kupec

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-domaci-souteze-druha-liga/293023/kupec-pro-olomouc-privedl-ho-hubnik-resi-se-garance-pro-prvni-ligu.html

01.02.2017 12:45

3 - 7

Re: Hubník a nový kupec

Je to dost nekónkrétní nabídka. Uvidíme

01.02.2017 12:59

Radek

Re: Hubník a nový kupec

Ano sice je nekonkrétní ale je!! od těch potencionálních tajemných,nevíme ani to a navíc tento,je znám kdo to je.
To že jsou chtěny nějaké garance je v pořádku ,ale měřit by se mělo všem stejně ,bez rozdílu příslušnosti a jménům.
od těch tajemných nevíme ani to co o tomto novém

01.02.2017 17:24

3 - 7

Re: Hubník a nový kupec

A ty opravdu víš, kdo to je? Co je jejich záměrem?

01.02.2017 17:57

Radek

Re: Hubník a nový kupec

Ne nevím ale už jen to že se ví kdo jsou může napovědět .předchozí zájemci ani neuvedli kdo jsou a jaké mají úmysly,jen to že chtějí oddluženou Sigmu,což svědčí také o něčem,,Je jim jedno že se tak bude muset prodávat důležitý majetek a vůbec by jim to nevadilo a ani to že tak Sigma tratí na hodnotě.Nehledě na tom že umělka ,by byla asi jen začátek prodeje a nikdo neví kde by to skončilo.Když by měl být zachránce?? tak proč sám neozřejmil nějaké plány a také kolik chce do Sigmy investovat a jak ji podporovat.
Myslím že už jen to ,že se ví kdo to je ,může pomoci.Netvrdím že jejich úmysly jsou čisté ,ale od toho jsou jednání aby to ozřejmily.A také se vše dá zanést do smlouvy.
nevěřím někomu kdo již týdny a měsíce jedná a nikdo neví přesně kdo to je.Nebo ty věříš,???

01.02.2017 18:33

gogo

Re: Hubník a nový kupec

Podle výpisu z rejstříku je to eseróčko se základním kapitálem 200 tis.
Výsledky hospodaření nezveřejňují. Tož nevím, jak k nim Hubňa přišel.

Na druhou stranu - Ty víš, kdo je to Lébr? Co má za lubem? Co vím, tak se léta prezentoval jako mecenáš, ale v podstatě dával do klubu cash formou nákupu akcií a poskytováním půjček za 5 procent. Nějaké peníze dal přes reklamu, která se nikdy nevrátí, to je pravda - jenže takových firem tady je, které taky dávaly peníze přes reklamu - a nejsou to ani akcionáři.

210 milionů je pěkná sumička, na druhou stranu je tu nahromaděná ztráta 151 míčů. A předpokládám, že nabízená cena je za klub s uhrazenou ztrátou. Takže výsledná prodejní cena 85% akcií je vlastně jen 60 mega, protože tu ztrátu by museli stávající akcionáři umořit.

Podle akciových podílů připadá na Lébra ztráta cca 60 milionů, město by mělo zalátat 50 a SK spolek 40 milionů. Takže kdyby město prodalo nějakch 21% svých akcií, uhradilo by z nich svůj díl ztráty, aniž by muselo sáhnout do městské kasy.

Jenže město by pořád současně chtělo vlastnit pozemky a budovy, ale tak, aby nejlépe nemuselo dát ani korunu. A to bude těžký úkol. Řešení prodejem umělky je takové ...... zvláštní ...... zvlášť jsou-li na obzoru zájemci. To se v eráru nenajde pár míčů jako dočasná půjčka na doklepání sezóny? Přece těch 5% co dostává na úrocích Pepa, město asi v žádné bance nemá.

01.02.2017 19:01

Milda

Re: Hubník a nový kupec

ale na druhou stranu díky za takového Hubňu který se aspoň snaží co to jde.. třeba to bude dobrý uvidíme

01.02.2017 19:54

Radek

Re: Hubník a nový kupec

Nevím kdo je to Lébr jen obecně co se dá zjistit,ale už jen to že se prezentoval jako mecenáš a zachránce,že nebýt jeho a hle je to stejné jako kdyby odešel.Jen s tím rozdílem že by nebyla Sigma zadlužená.Vše je podivné,ale všichni schvalovali Lébrovy půjčky a tiše mlčely,jak město tak i spolek,takže není vinen jen Lébr.
Poukazuješ že by musely ztrátu akcionáři umořit.Jenže oni dovolily aby ta ztráta nastala,takže nevidím důvod proč by neměli nést následky svých rozhodnutí a několika lete mlčení o problémech co v Sigmě jsou.
Město?? to je kapitola sama o sobě.
Myslím si že nejde o to najít jiné řešení jak sigmu dočasně zafinancovat.Připadá to jako dobře vymyšlený plán jak potápějící koráb potopit ještě víc.
Nevidím do toho ale tento dojem to na mě dělá.
Tajemní bez vize ale z požadavky,Město jako dobrodinec v jednání,ale i ono drží hlasovací právo,díky kterému a nejen jemu dluhy rostly.
Spolek -akcionář bez větší viditelnosti dle mého podporovatel půjček Lébra.Je jasné že všichni zúčastnění věděli že přijde doba kdy budou muset být dluhy splaceny a tedˇ. Všichni mlží a hledají cestu k výmluvám.
Neobhajuji novou nabídku,,je jasné že také může být podezřelá,ale je známá a ví se kdo to je.
Dotedˇ to byla jen prohlášení o něčem a někom bez faktických návrhů.Tak proč nedat šanci někomu jinému kdo je znám .Vzdytˇ veškeré podmínky se dají zahrnout do smluv.Určitě by to bylo lepší než nekontrolovatelný prodej dalšího majetku,který bude chybět .A navíc nikdo neví kdy toto skončí a tak se dluhy mohou zvyšovat.V případ postupu,kdo by financoval nový ročník?? Město??? spolek?? Lébr,?? nebo nějaké jiné půjčky????ČAS KVAPÍ a nic není vyřešeno

01.02.2017 21:02

Karel

Re: Hubník a nový kupec

Presne, aspon rekl sve jmeno, ale neni jen nekym nastrceny jako Tomajko vedle v Plecharne? Co kdyz chce Endl koupit tajne i fotbal?

01.02.2017 21:20

3 - 7

Re: Hubník a nový kupec

Spíš aby nebylo propojení Lébr a ti noví

01.02.2017 22:04

Radek

Re: Hubník a nový kupec

To se stejně jen tak nedovíme
Ale adˇ je to jak je bylo by to alespoň nějaké řešení,a mohlo by se pracovat na postupu a dlouhodobém udržení se v lize.
Takto pokud by to neklaplo,musel by se rozprodat klíčový majetek a nebyl by nikdo kdo by zaručil že sigma nebude na tom hůř než je tedˇ
Mě vadí tajemní mecenáši,beze jména a nejasnou budoucností.Spekuluje se o Zlámalovy ,ale u něj není taky záruka zda není napojen na Lébra?? jaké má plány?? a jak hodlá dotovat sigmu v ročnících.Co je horší???
Nemyslím si že tajemno dává nějakou jistotu,ba naopak.
Nelze věřit nikomu a ničemu,město a jeho podíl v současném stavu ?? Spolek ?? to je to samé bez vize o kterém se jen ví že má nějaké akcie,ale peníze do klubu nedá a Lébr,? a jeho spříznění,??? je to banda která bez kouska cti nedrží sigmu a její jméno.Spíše je zde otázka proč se klub najednou dovolává nějakých podmínek,když neměl stejné požadavky na prví zájemce.Je jasné pokud by byl někdo nezatížen hierarchií v sigmě,při svém nástupu nutně musí vyměnit vše staré za nové.Spíše bych to viděl na na nějakou pozici Bubníkovy a nějaké nové tváře.Což by bylo jen ku prospěchu pro Sigmu.A stará garda??? jen adˇ táhne a měli by si sebou vzít i jejich tahy a pořádky.
Adˇ je to jak je nové jméno dává naději oproti těm bezejmenných

02.02.2017 09:04

Dave

Re: Hubník a nový kupec

Aby Hubník nebyl nastrcena figurka jako bily kun. Nějaké sro-čko že by dávalo takove prachy každý rok? Co by je k tomu vedlo?

02.02.2017 09:58

Radek

Re: Hubník a nový kupec

Vše je možné ale pokud by to tak bylo myslím že by se to zjistilo.
Navíc vše se ukáže časem.jen je vidět všude nedůvěra což je v pořádku také nikoho neobhajuji jen komentuji

03.02.2017 18:27

Karel

Re: Hubník a nový kupec

Hlavne at je to nekdo mistni, kdo ukaze svou tvar a pujde se svou kuzi na trh! Nebude se schovavat a vymlouvat, vezme zodpovednost za klub. A vymete soudruha Gajdu a jeho verne. Celej ten spolek je na ho...!

05.02.2017 17:16

Radek O

Re: Hubník a nový kupec

Místní to řídili do teď a kde Sigma je? Nechci být sprostý. Bohužel v kraji (asi) není nikdo, kdo by to převzal. První zájemce je pan nikdo, uvidíme, kdo bude ten druhý.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com