Diskuse (dva bodíky) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (dva bodíky)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.12.2013 21:40

3 - 7

dva bodíky

Tak po konci celého podzimu jsme dva bodíky nad hranicí sestupu. Na parádičku to teda není. Obrana chybovala až neskutečně, zálohu jsme před podzimem rozprodali, snad jen Doli a Navrc měli dobrou fazónu (a k nim jako střídající Lietava,ten se mi líbí). To je málo, posily nezapadli nebo nehráli (slovo posily bych měl asi uvádět v uvozovkách). Mladíci to bez někoho zkušeného a kvalitního vedle sebe nevytrhnou.
Hráči nevěděli, co mají hrát, kromě výjimek to byla nakopávaná se zbytečnými ztrátami.
O GSM a některých lidech vejš už radši ani psát nebudu, je to frustrace

02.12.2013 21:46

Radek Mašek (ramas)

Re: dva bodíky

No, asi tak. Není víc co dodat, bohužel...
Teď se jen hrozím toho, co přijde v zimní pauze. Vždy jsem se na přestupy těšil, co bude nového, ale teď mám strach.

02.12.2013 22:12

3 - 7

Re: dva bodíky

No jestli půjde Navrc a BOB, jak se spekuluje, tak to už fakt potěš koště. Podaří se GSM za rok kádr na titul proměnit v kádr na sestup? Asi ano

02.12.2013 23:12

Patino

Re: dva bodíky

Bývalý vynikající trenér, osobní přítel Pavla Vrby , mi na jednom zápase dorostu řekl, že Vrba a Psotka jsou trenéři stejné krevní skupiny. Pokud je pravda, že Paclík Psotkovi nabídne angažmá, snad klub Psotkovi nebude bránit. protože tady ho fanoušci klubu sprostě napadají. V takové nemocné atmosféře tady hráči dobře hrát nebudou. Majitelé jim dávají dobré podmínky, fanoušci v kotli sice skvěle fandí, ovšem hráči si přečtou na internetu tu nenávistnou kampaň fanoušků před tréninkem či zápasem a nemají šanci se na svou práci 100% koncentrovat. Ta nenávist musí vyhnít. Přitom všechny tři kausy (Pivarník, Kapr, Kučera) mají charakter iracionální. Rozumný zasvěcený člověk ví, že tady kdosi poškodil cíleně klub (Golda a Haindlová a spol.) a fanoušci si to vyhodnotili pod vlivem médií, které jsou u nás mistry v zkreslování reality, po svém.

02.12.2013 23:17

3 - 7

Re: dva bodíky

Ano, ještě na fanoušky se to nehodilo, to bude tím :-))) Už po odvolání Pivasa se někteří kotlaři dozvěděli, že sou jeho agenty, proto vyvěsili i známý transparent. Když už nebude kam, hoďme to na diváky......Komika dosahuje vrcholu

02.12.2013 23:22

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: dva bodíky

Tak to pozor! My, kritici, taky za a), tedy že je Psotka otřesnej manažer, říkáme i b), že je to dobrej trenér. Bohužel, s tím, co za ten rok předvedl na poli manažerském už za ty tři zápasy fakt nešlo nic udělat. A doufám, že to poznal a jestli opravdu příjde laso z Plzně, tak ho vezme všema deseti a nebude se už do experimentů s manažerováním pouštět.

02.12.2013 23:44

Patino

Re: dva bodíky

Opravdu nerozumím tvrzení fanoušků, že Psotka je otřesný manažer. Podle jakých parametrů ho hodnotíte. Rodiče žáků a dorostenců o Psotkovi mluví s velkým respektem. Něco vím o manažerských předpokladech lidí, výsledky práce manažara, to je záležitost dlouhodobá. Skládá se ze spousty detailů. Nepochybuji o Psotkovi jako velmi cílevědomém člověku, který ví co chce ví jak toho dosáhnout.

02.12.2013 23:59

vojcek

Re: dva bodíky

Např. projekt Petr?

03.12.2013 05:06

Patino

Re: dva bodíky

Jakub Petr pokud vím má stále bolesti po operaci kolenních vazů, operace pro něho snad nedopadla ideálně. Ve Slovácku nehraje špatně. Výborně si v úspěšné eře pod Psotkou rozuměl s Hubníkem podobně jako Ordoš s Šultésem. Petr měl s Hubníkem spoustu společných góĺů a asistencí. Pod Pivarníkem tito dva spolu snad ani jednou nenastoupili a pak Hubník odešel. Myslím si že hostování Petra je výsledkem přátelské dohody s Habancem ku prospěchu všech stran. Já stále věřím v talent Jakuba Petra.

03.12.2013 07:34

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: dva bodíky

Patino, bez uz prosimte tam, kde slunce nesviti. Nejdriv tady tvrdis, ze neznas zadneho fanouska a ani nikoho z vedeni a pak tu prezentujes, co ti kdo rekl na nejakem dorosteneckem fotbale. Popiras sam sebe.

Jsem dva body od sestupove pozice, to vse za jeden rok, vloni touto dobou jsme byli 4. a bojovali o pohary. Psotka je tu rok a dokazal nam, ze to neni orechove a sam by mel vyvodit dusledky. Takto fungovat nekdo ve skutecne firme, tak uz davno pracuje nekde jinde. Tady se ale vsechno svede na fanousky, na vitr, na stesti, a buh vi na co jeste

03.12.2013 08:25

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: dva bodíky

Teď někomu možná můj názor nebude po chuti, ale... Špatnej sportovní manažer? Když během roku odejde Hubník, Rossi, Janotka, Petr, Hořava, Pospíšil, plus mladí Sukup, Tomeček, Vašíček, Šustr a veterán Heinz. Jasně, vrátil se Varadi, Koutný, Javůrek a vytáhli se z juniorky Falta s Houskou. Plus přišel v létě Ivan, Stef a Vidlička. Dohromady mají asi tolik minut, co loni během podzimu jeden Rossi...

Není manažerský umění prodat prodejný hráče, je umění je nahradit, doplnit, prodat je tehdy, když si to tým může dovolit.

Když půjdu do extrému, podívej se, jak těžko odcházel Hubník do Moskvy a jak lehko šli do Plzně naši dva.

03.12.2013 09:42

EH

Re: dva bodíky

Psotka je stejně mizerný trenér jako manažer! Znovu opakuji, že ten jeho "ofenzívní trenérský zázrak" z přes dvou let byla jen shoda náhod - Slavia z formy, Teplice s virózou a už to jelo... Senici, kam byl schován a odkud pak zbaběle prchnul, raději ani nezmiňovat. Jenom by mne docela zajímalo, co pro něj bylo lepší - zda zůstat v Senici, nebo se vrátit do Olomouce. Zřejmě nic, prašť jak uhoď, v případě prvním jako Napoleon u Waterloo, v tom druhém coby Hitler u Stalingradu. Nazdar.

03.12.2013 10:23

SIGMA

Re: dva bodíky

Tak já jsem přesvědčenej, že Psotka je kvalitní trenér (nebo jím může být,když na sobě bude ještě pracovat)! Do kytek to tady neposlal on, ale GajdoLébr a ne za rok, za dva, ale za několik let intezivní "antipráce".

A že Paclík nabídl Psotkovi trénovat Plzeň? Vidím, že tady máme druhého Pažouta! Já jsem slyšel, že ho chtěli do Manchesteru United po Fergusonovi... Prej mají stejnou krevní skupinu

V Plzni hledají hotového trenéra se zkušenostma,výsledkama a respektem! Psotka ještě vůbec nic ve vrcholovém fotbale nedokázal!!! Na žebříčku současných českých trenérů bych ho viděl někde kolem padesátého místa (co se týče respektu hráčů i doborníků,zkušeností a výsledků-nikoli jeho trenérských schopností, kde bych se nebál ho zařadit do TOP 5-ale to pro Plzeň nehraje momentálně takovou roli)...

03.12.2013 10:25

SIGMA

Re: dva bodíky

2tozzi: Výstižně řečeno!

03.12.2013 11:08

Tomasini

Re: dva bodíky

Patino, ty jsi agent...negativní kampaň...jasně, klidně si to na klubu myslete.
Hoši, já pořád vidím problémy v tom, jak se ten klub vede po finanční stránce. Opravdu bych chtěl vidět účetnictví klubu, kam ty prachy jdou odkud jdou - prostě celý cash flow za několik let. Slyšet názory sponzorů, proč hromadně odcházeli (i přesto, že se jednalo menší ryby) Podle mě, kdyby nebylo kauz (kapr - ať to bylo jak chce, ale hlavně Kuča a další kluci) tak bylo víc peněz, i větší důvěra fanoušků k vedení a potažmo ke klubu. Klub se zatím neočistil a vedení neudělalo jediný vstřícný krok k tomu, aby si získal důvěru. Naopak prodeji a debilním PR stylem jednoho pána zasekává další pomyslný klín mezi nás a klub.

03.12.2013 11:43

Patino

Re: dva bodíky

Jméno trenéra bych uvedl, kdy by mi dal souhlas. Vychoval však v mládežnickém fotbale v Baníku několik reprezentantů. Ale on mne zná od vidění, často se ho ptám na pana Vrbu. Platí, že se neznám osobně s nikým z majitelů, vedení či trenérů a hráčů Sigmy, jen od vidění. Děkuji Vám jako dříve narozený, že jste ke mně nebyli nikdy sprostí. Ironičtí a vtipní ano, to mě pobavilo. Mějte se chlapci hezky. Už Vás nebudu trápit.

03.12.2013 11:56

SIGMA

Re: dva bodíky

2tomasini: Přesně...

03.12.2013 12:19

3 - 7

Re: dva bodíky

Patino - nač být sprostí, jen máme zrovna nyní odlišnej názor. Byli jsme i ve větších sračkách po podzimu (2002-2003) - pamatujete tehdá nástup Kotrby, jeho 0 bodů za 4 mače a 14 místo jen díky skóre.... Ale nebylo tolik rozezlení, takové nedůvěry, u někoho až apatie vůči pár pánům. Tohle za 26 let nepamatuju, co chodím na Sigmu. Ano, jeden čas se řvalo "Kubíček ven", ale rozchodilo se to a klub fungoval. Teď nemám moc důvěry a zřejmě nejsem sám. Jak podle diskusí, tak podle návštěv a taky podle vyjádření pár známých /dlouholetých fanoušků/, že na už kašlou. To je taky měřítko a myslím si, že ne zrovna malé. Stejně tak jako (samozřejmě) nejmenovaného známého, co podporuje klub za reklamu finančně, a který se vyjadřoval ne moc lichotivě s tím podtextem, že se na to zřejmě taky vykašle.

Co jiného je ještě měřítkem dnešní divné nálady? Jaký impulz ještě dostat?

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com