Diskuse (druhá liga) - Sigma United
Sigma Fans ®

15.06.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (druhá liga)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

31.05.2014 22:57

Juraj

druhá liga

Sestup....
To co předvádí vedení Sigmy včetně hráčů je....... Nechci kritizovat, po bitvě je každý generál. Mě je letos 33 let, poprvé mě vzal táta(budiž je mu zem lehká) na fotbal když mě byli 3 roky, ukecal mě vždy na párek a dlouhé slané tyčinky. Pak už to nebylo o jídle,ale o Drulákovi,Marošim,Machalovi,Sedláčkovi,Doležílovi atd. K čertu já já se těšil, až si zařvu gól, když mazal Drulák na bránu, nebo když si Maroši postavil trestňák. Strašně rád na to vzpomínám, jak jsem se hádal s bratrancem na plácku druhý den, kdo bude Drulák a kdo Maroši. Nakonec to vyřešila máma, když nám ušila dresy s číslem 10 a tuším že 6(Maroši).A najednou se na scéně objevil Látal s Hapalem a opět začala mela.:-) Je to už let.....
Kde je ta stará dobrá Sigma? Kam se poděla?
Můj kluk měl před 2 měsíci tři roky a hádejte kam bych ho rád vzal......
Juraj

01.06.2014 07:20

Pažout

Re: druhá liga

Velmi hezky napsáno.Drulák je ještě napsán v ápnem na jedné z Povelských vyměníček.
Pamatujete jak jsem neúnavně psal,nakupte Balkánce a černochy? Podívejte se kdo rozhodl zápas Baníku se Slávií,ovšem my takové hráče nedovedli sehnat.Špatný skauting a nadcenění vlastních odchovů,to jsou základní chyby tohoto vedení.

01.06.2014 08:32

gogo

Re: druhá liga

Ty jsi Pažoute hlavně psal, jaké máme skvělé vedení a trenéry, jak v tom tříbodovém systému máme blízko do pohárů, a že to kazí hlavně Ordoš.
Vemte se s Patinem za ruce a jděte Psotkolébrogajdovi poděkovat.
Nikdy bych nevěřil, že se úspěšný klub dá během tak krátké doby takto dodrbat. Naprosto zasloužený sestup, který měl přijít už po té úplatkářské aféře. Doufám, že ti packalové z vedení co nejdříve zmizí a na cestu si přiberou arogantního Pelíška. Pak zase začnu chodit na Andrák, dřív ne.

01.06.2014 10:27

Radek Mašek (ramas)

Re: druhá liga

Juraj má pravdu. Sebrali nám radost z fotbalu, sebrali nám naši Sigmu. A to je horší, než sestup.

01.06.2014 11:00

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: druhá liga

Pánové, vy zapomínáte, že za současného vedení se povedlo vyhrát pohár, tedy jedinou "velkou" trofej!

Pravda, bylo to takové to poslední vzepětí. A zásluhu na tom má asi především John, kterej to po Psotokovy dal trochu dokupy. A kdo to dá dohromady teď? Tý vole, jestli příjde rozumnej trenér, tak je zase za pár měsíců venku, protože mu bude jasný, jak to tady je. Ale on by sem nejspíš ani vůbec nelezl, žejo...

Pravda, Minář asi není úplně mimoň, jenže nevím, tomu pořád nemůžu přijít na chuť.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com