Diskuse (Depetris v Blesku čtěte!) - Sigma United
Sigma Fans ®

15.06.2021, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse (Depetris v Blesku čtěte!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

11.04.2014 07:03

Pažout

Depetris v Blesku čtěte!

Nejlépe placený fotbalista z ligy je náš Depetris.Tak to stojí za přečtení.A Slávia na něho neměla,za 150 tis.kaček si neobuje ani kopačky.A v Sigmě je, to je opravdu povznášející, jaký majstrštych se povedl Pepovi.Bohužel mu nejde střelba,že by druhý Toleski? Jak se to v Olomouci dělá,že kanonýři nestřílejí branky? Ikdyž Lietava otvrzuje,že to není jen Olomoucí,ale přesto je to k zamyšlení.Sigma je v kompostu!

11.04.2014 07:58

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Depetris v Blesku čtěte!

Depetris proti slavii nastoupil na hrotu a dostal balony co potrebuje, neni to jenom o tom ze jsi dobrej utocnik tak davas goly. Fotbal je tymova hra a kdyz ti nikdo nenahraje, tak je nedas. V nasledujicich utkanich byl nepochopitelne stazeny za rolince do zalohy, kde sice sve odvedl, ale od stredove lajny proste gol nedas. Teprce v poslednim utkani proti bohemce byl zase na "svem" miste, ale bohuzel pasivni hra ho utopila. Ale i tak mel svetly moment.

Toleski byl podobny pripad, misto toho aby ho tehdejsi trener stavel do utoku, topil ho na pravem okraji. Od autove lajny proste gol nedas!

11.04.2014 09:00

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Depetris v Blesku čtěte!

Jestli ho platí Turci, tak to není náš problém. Náš problém ale je, že je teda v podstatě pasé, aby k nám přestoupil a budeme tam, kde jsme byli. Náš problém je ten, že jeho umu neumíme využít a náš problém je ten, že jednoho útočníka jsme pustili do Bohemky a druhej utekl do Jablonce.

11.04.2014 21:11

gogo

Re: Depetris v Blesku čtěte!

Schopnosti Toleskiho neuměl využít trenér tehdejší, schopnosti Depetrise zase neumí využít trenér současný. Asi máme smůlu na trenéry....
A hlavně - PELTA VEN !!!

12.04.2014 11:30

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Depetris v Blesku čtěte!

oni si totiž oba trenéři jsou až nápadně podobní

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com