Diskuse (další prodeje) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (další prodeje)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

26.01.2017 08:08

3 - 7

další prodeje

Tak se to Lébrovi povedlo na jedničku. Zatlačil na Sigmu a ta je v prdeli. Že on byl mecenáš? Hovno, hezky napůjčoval na úroky (což se všude psalo už dávno) a nyní má hezky nakročeno ke svým panelákům na umělce. Pan Ander by se v hrobě neobracel, musel by se točit jak vrtule.... Hnus, ať už táhnou všichni Gajdové, Lébrové a Ficnerové do horeucích pekel. Můžeme jen doufat, že další zájemce to myslí líp. I když podle toho, že se mu nechce ani umazat dluh to na moc výskání nevypadá...

http://olomouc.idnes.cz/sigma-olomouc-fotbal-ekonomicke-problemy-dluhy-hospodareni-prodej-pozemku-1bp-/olomouc-zpravy.aspx?c=A170125_171600_olomouc-zpravy_stk

26.01.2017 10:25

Karel

Re: další prodeje

No jen diky pujckam Lebra ale Sigma jeste aspon dejcha! Jak dlouho je otazkou. Dokud tam bude Gajda nic se k lepsimu nepohne! A Stanek to dozoruje jako predseda dozorci rady! Vysmech! Ano na ne! Treba novy hejtman jako byvaly lekar Sigmy vcas zasahne.....

26.01.2017 15:59

Radek

Re: další prodeje

Myslet to potencionální zájemce ze Sigmou dobře??? Jo ale to by musel sigmu chtít tak jak je i z jejími závazky.Prodaný majetek sníží hodnotu klubu a tak tajemný mecenáš bude brát jen to co zbude.Město také couvá od svých plánů,neb pochybuji že by chtělo majetek klubu ve snížené ohodnotě ,rozprodaný a zdevastovaný.
Být tajemný zadělává na spekulace a dotyčné podmínky,?? přirovnání může být zrovna Baník,jeho mecenáš ji převzal i z jejím dluhem které vyrovnal.Navíc klub přebíral se vším všudy i s tím že bude muset sáhnout hluboko do kapsy.To je mecenáš který to z klubem myslí dobře a také tak jedná.
Tajemno bez jména???To bude jen ten kdo má nějaké úmysly a není jisté zda ty dobré.Navíc Na rozprodej už toho moc není,tak jsem zvědav jak chtějí uspokojit žraloka Lébra,???Podivný převod akcií na spolek bez konkrétního co zato je taky podezřelí.
Když už šlo o finance mohli se domluvit přímo z Lébrem a změnit stanovy v akciích.
Lébr couvá a jeho pohádky o tom jak přeje sigmě jen to nejlepší jsou k smíchu,neb on ji rujnuje a přivádí do krachu.
Jak bylo řečeno,jednání trvají a pokračují,ale jak dlouho budou pokračovat a z jakým výsledkem???Další je to kdo zafinancuje sigmu na novou sezonu,jednání trvají a čas běží a trvat budou ještě dlouho.Otázka zda pokud se postoupí,což není také jisté,zda bez peněz i když možní z nějakým příslibem do budoucna,zda by se nemělo zůstat i nadále v druhé lize.Na tu první je potřeba posílit a finance nejsou,naplnit rozpočet a finance nejsou,a než hrát opět roli sestupujícího,což na hodnotě a důvěryhodnosti klubu nepřidá,bylo by lepší nejdříve vyřešit finance a poplatit dluhy a až pak pomýšlet na důstojnějším dlouhodobém setrvají v první lize.
Potenciální mysteriozní zájemce neznámí,pokud by měl nějaké větší plány do budoucna z klubem,by měl jasně začít říkat o co mu jde a jak toho chce dosáhnout a ne donutit klub aby prodával hřiště a jiný majetek který v budoucnu nebude možné odkoupit.Neb spekulace o plánech na pozemcích jsou v plném proudu a je jasné kdo za nimi jistě stojí.nevěřím o čistých úmyslech zájemce,neb jednání trvají víc jak půl roku a dodnes je jen známo co je jeho podmínkou,která důvěry nepřidá.
Lébr je kapitola sama o sobě možní i na román obklopen několika co mu jdou vždy na ruku .Tak doufejme že ten nový,bude být v budoucnu, moci srovnáván s tím v Baníku.

26.01.2017 16:40

Radek

Re: další prodeje

Karle !!! ano máš pravdu že díky Lébrovy Sigma ještě dejchá.
Ale za jakou cenu?????
Prodejem majetku na vyrovnání dluhu vůči Lebrovy ,hodnota klubu klesá.
x sestup během pár let a tím i poškození jména,Rozprodej talentů za směšné čásky,hlavně aby bylo na provoz,a kde jsou ty peníze?? kde jsou finance z eura které dostali??? a vydělali???
To nemluvě odchod mnoha sponzorů,neb také bych nedával když Lébr půjčuje.Výsledky v přestupové politice Mináře,on Lébr tam ho dosadil a nadále podporuje.Tragická bilance.Kdyby Lébr než začal půjčovat odešel mohla by to Sigma mít za sebou a ze vztyčenou hlavou.Dnes by už mohlo být započato k návratu jména a prestiži.Kde je tedˇ Sigma díky Lébrovy a jemu spřízněných??? V prdeli a cesta na dno není vidět.
Není peněz na provoz,na posily,jen se začalo z rozprodejem majetku.A spekulace o novém mecenáši v jeho tajemném hábitu z hlavní podmínkou???
Bude to zase jen někdo kdo chce vytěžit pro sebe ze situace v Sigmě co nejvíce z toho co zbude.
Lebr je Hrobař a moc dobrého pro klub neudělal.

26.01.2017 17:24

SIGMA

Re: další prodeje

2Karel: Před Lébrem Sigma žádné půjčky nepotřebovala. Naopak jsme se mohli holedbat, že jsme jeden z mála klubů v nejvyšší lize dlouhodobě bez dluhů a s vyrovnaným rozpočtem! Díky Lébrovi jsme ve druhé lize a s dluhy...

26.01.2017 18:30

Karel

Re: další prodeje

Klub vedl a vede Gajda,sedi tam kazdy den,Lebr si ho najal jako reditele. Ze si ho Lebr nepohlidal?Ok, jeho blbost a dojel na nevedomost o deni v klubu, ze mu dela za zady intriky jako Predtim Runtakovi ci Kubickovi, zjistil pozde. Tak si bali kufry, logicky chce pujcky zpatky, ale Gajda tam sedi smele a vesele dal!

26.01.2017 20:11

3 - 7

Re: další prodeje

O Gajdovi jako žábě na prameni nemá cenu ani psát. To se už i učí ve slabikáři

26.01.2017 20:46

Radek

Re: další prodeje

Karle
Nemyslím že by Lébr nevěděl co se děje a že by někdo dělal nepravosti jemu za zády???Ne je to dopředu připravený plán,kdyby nebyl Lébr by financoval klub bez půjček nebo by odešel,ale tím že půjčoval věděl že jednou bude vše mít zpět a ještě víc na úrocích
Takto se chová jen spekulant která pod rouškou dobra páchá zlo

27.01.2017 12:20

3 - 7

Re: další prodeje

Reakce pana primátora Staňka:

"Milí příznivci SK SIGMA Olomouc, a.s. naprosto s vámi sdílím obavy o dění ve společnosti. Situace je značně komplikovaná a nepřehledná. Stejně jako vy považuji za nemorální, aby jeden z vlastníků Sigmy dával peníze na činnost formou půjček s úrokem, ale je to tak. Navíc má další podmínky pro přesun akcií na spolek. Další společnost, která projevila zájem o Sigmu, nabízí městu cca 50% nominální hodnoty městských akcií. Výsledkem by byla absolutní ztráta veřejné kontroly nad Androvým stadionem.
Ale i to je cesta. Jiný zájemce město neoslovil. Pan Lébr městu žádnou nabídku nedal. Jen sdělil, že chce majoritu ve společnosti. Jsem z toho znechucen."

27.01.2017 12:41

Radek

Re: další prodeje

3 - 7
Z jakého zdroje to máš???? dík

27.01.2017 12:41

Radek

Re: další prodeje

3 - 7
Z jakého zdroje to máš???? dík

27.01.2017 21:09

Karel

Re: další prodeje

Ja su znechucen primatorem! Roky je predseda dozorci rady a to mu ty pujcky na urok nevadily?!? Typickej politik alibista. Hlavne, ze se prsil s tou starou Gajdou v satne, ze maji na vyplaty, kdyz prodaly kus pozemku Sigmy!

28.01.2017 08:58

3 - 7

Re: další prodeje

Radek - pan Staněk to napsal do diskuse na FB ze svého osobního účtu na Facebooku.

viz https://www.facebook.com/sigmafotbal/?fref=ts
pod tímto příspěvkem „Popravdě už toho moc na prodej nemáme. Pokud nepočítám klíčový majetek, tak v úvahu přichází tělocvična, nebytové prostory v tribunách, možná nějaké plochy v Řepčíně a umělka, respektive pozemek pod ní,“ řekl místopředseda představenstva Sigmy Petr Konečný.
Tak co se asi prodá? Postaví se domy místo umělky, nebo v řepčíně?

28.01.2017 11:32

gogo

Re: další prodeje

Dluh činí 70 milionů.
Výnos z prodeje pozemku pod umělkou se má této částce přiblížit (Konečný v iDnes).
Jen za to trojúhelníkové "rumisko" u dopravního podniku se nyní získalo 9,5 mil. Kč.
Hodnota všech pozemků SK Sigma v rozvaze k 30.6.2016 činí 55 mil. Kč.

Tady něco nehraje. To ty zbylé pozemky vlastní Gajdův spolek? Nebo jsou v účetnictví podhodnocené?

Základní jmění je dle účetnictví 273,5 mil. Kč, ale díky nakumulované ztrátě 151,5 mil. Kč je vlastní kapitál již jen 122 mil. Kč; tj. skutečná hodnota akcií je 45 % jejich nominální hodnoty. Proč se pan primátor diví, že mu zájemce nabízí za jeho akcie jen 50 % jejich nominální hodnoty?
Jen já sám jsem několikrát psal, že Lébr není žádný mecenáš - půjčuje za 5%-ní úrok a vše si nechá do koruny zaplatit. Primátor na prosincovém setkání vychvaloval Lébrův přistup do nebes, aby o měsíc později napsal toto?! Hlavně, že se mu Sigma díky auditorům vysvlíkla "do naha" - pro pána jána - vždyť ty informace jsou dostupné i veřejně, navíc Město jako třetinový akcionář by snad mělo mít do účetnictví klubu bezproblémový přístup. Co je to teda zase za hry?

28.01.2017 13:45

Karel

Re: další prodeje

Presne gogo! Primator hraje hry s fotbalem i hokejem. Oboji se pomalu rozkrada. Tam Gajda sedi, tam Furst, a ten to prikrejva. Mel by na rovinu rict, co je to za hry!

30.01.2017 21:07

3 - 7

Re: další prodeje

http://olomouc.idnes.cz/sigma-olomouc-josef-lebr-zajemce-mecenas-dluhy-akcie-cenne-papiry-radnice-antonin-stanek-martin-majo-ire-/olomouc-zpravy.aspx?c=A170128_2302200_olomouc-zpravy_mip

31.01.2017 13:25

SIGMA

Re: další prodeje

Tady něco smrdí! A hodně... Jako že údajný investor má na jedné straně zájem vstoupit do oddluženého klubu a na straně druhé by mu nevadilo, kdyby ten dluh byl zaplacen prodejem jeho strategického pozemku??? Protože ať se nám pan Konečný snaží namluvit cokoli, pozemky pod tréninkovým hřištěm jsou naprosto zásadní záležitostí! A věřím, že kupec si rád pět let počká, než vyprší podmínky dotace z EU...

Nemůžu si pomoct, ale připadá mi, že se tady právě díváme na přenos online "Jak vytunelovat SIGMU"...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com