Diskuse (Co to je?) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.06.2021, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse (Co to je?)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

14.04.2014 19:39

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Co to je?

Krása to není, boj to není, dívat se na to dívá, co to je? Veřím, že se zachráníme, ale co jako dál? Tam nejsou základy, na kterých se dá stavět. Mj poslední dvě utkání nemáme vůbec žádnou zálohu.

14.04.2014 20:35

Pažout

Re: Co to je?

pereko
Komentátor řekl,že v osobě Psotky vidí budoucnost útočné kopané Sigmy.Komentátoři byli dost na straně Sigmy,pochvalovali naše technické jedince,jen celek že stojí za kompost.No,abych řekl pravdu,osobou trenéra to zřejmě není,tito hráči na to prostě nemají,tedy někteří.Budeme muset měnit kádr a jen něco z těchto tady ponechat.Mimo jiné bylo řečeno,že gól padá na vrub Zlámala,že stál na té straně a měl chytit.Takže vše je o tom,že bojovnost jim někde zůstala v gatích,nepřihrají si,útočníci nedostanou slušný balon, o tom nakonec psal fantozzi a Ramas.Základy to opravdu nejsou,musíme asi začít úplně od začátku.Myslím,že pokud stojí ještě vedle Psotky Kučera,tak nelze říci,že je to chyba trenérů.Komňacký to taky musel složit,když mužstvo nehraje to co má.Letos si vypijeme kalich hořkosti až do dna.V sestup však stále nevěřím.Máme poměrně dobré vylosování zápasů doma.

14.04.2014 21:10

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Co to je?

Pažoute, Psotka jako trener neni spatny, ale bohuzel jen pro mladez. A-tym podle me nezvlada, mel by dat tymu nejaky styl a ten tam nevidim. Ano souhlasim s tim ze prvni gol byl Zlamaluv, ale zase nebyt nej, tak uz to mohlo byt 3:0. Mam posit, ze nekteri mladi hraji protoze byli v dorostu dobri, nez ze by si dres zaslouzili. Pocet obdrzenych golu bych nedaval na vrub obrany, ale vrub celeho tymu. Ta zaloha je proste neni. Zachranime se, to vim, ale proste je potreba neco zmenit, aby se situace neopakovala.

14.04.2014 21:17

Radek

Re: Co to je?

Los doma je dobrý ,ale pokud budou hrát jako dnes a skoro celé léto až na pár výjimek tak ani to nám nepomůže
Psotka je dobrý asi?? ale jako GM toho pro tým moc neudělal,vše co mělo sílu tak toho se zbavil,vím že není sám kdo o tom rozhodoval,ale jako chlap ze zkušenostmi trenéra měl vědět co tím způsobí
On přece jistě nevěřil že stavět na mladých se v boji o záchranu nedá
A tím že Frajeři zápas o 6 bodech odjedou jako při tréningu kdy o nic nejde je taky myslím jeho část odpovědnosti .
Tedˇ se nevyplácí to čeho se od minulé sezony zbavili a myslím někdy zbytečně

14.04.2014 21:17

Pažout

Re: Co to je?

pereko
víš jak to vidím? Zakoupit kostru týmu a kolem ní ty mladé.Tu kostru sehrát a neměnit,zde tedy vybudovat systém tak,aby kostra usměrńovala a tvořila.Bruckner kdysi hrál na 12 hráčů a bylo těžké se mezi ně vůbec dostat.Ano,myslím,že je to řešení,sehnat a sestavit novou kostru týmu.

14.04.2014 21:26

Radek Mašek (ramas)

Re: Co to je?

A kdo tu kostru zafinancuje?

14.04.2014 21:34

EH

Re: Co to je?

A kdo tu kostru dá dohromady, když se zraní dva obratle naráz?

15.04.2014 07:12

Pažout

Re: Co to je?

Zafinancování kostry je předpoklad.To je spíš otázka na vedení.Nebo je snad možné předpokládat,že se stejným kádrem budeme hrát v příští sezoně prim?
No a druhá otázka,když se zraní 2 obratle? Bruckner měl po ruce vždy pár šikovných hráčů,kteří v tomto případě byli nasazeni,ale jinak se do základu nedostali.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com