Diskuse (co s tím) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (co s tím)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

06.10.2013 00:56

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

co s tím

není pomalu čas na další level? Dopis ani protest na tribuně nezabral. A to ani na vedení, ani na trenéry, no, vypadá to, že ani hráči se s tím nemažou. Posily sedí na lavce a všechno je dál v pořádku.

06.10.2013 08:29

3 - 7

Re: co s tím

Nejdůležitější záležitost, která krystalizuje bez zásahu či podnětu kohokoliv, je úbytek diváků. Tento trend bude pokračovat a těžko ty lidi budeme lákat zpátky na stadion. Každej má tu jedinou svobodnou volbu: chodit, nebo nechodit! Na číslech je to znát a to ještě nechodí dost permicářů, kteří jsou automaticky započítáváni. Ale oko není blbec, oko vidí, kolik doopravdy na stadionu lidi je.... Tohle je nejvíc vypovídající, takové referendum bez masáží.

06.10.2013 10:52

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: co s tím

tady to máš jasně: Dobrý den Pavle. Návštěvnost SK Sigma Olomouc rapidně dolů nejde. Jaká bude průměrná návštěvnost v sezoně, to můžeme zhodnotit až po třicátém kole.

navíc chyba není na straně Sigmy, ta je přece na straně fanoušků. Kdyby nás, volů, přišlo deset tisíc, tak by se všechno samo v dobré zvrátilo.

06.10.2013 11:04

3 - 7

Re: co s tím

Na ty stránky už v podstatě nechodím, takže mě ty kydy neberou a ani nemůžou rozhodit. Výsledek v podobě návštěvnosti si sklidí sami, okecat si to můžou, jak chtějí.
18.let zkoumám návštěvnost, vedu si statistiky. Na dřívější dobu, od které jsem chodil (1987), jsem si něco přebral z netu či od známých. A sumáře na celkový ligový pobyt od postupu do ligy. Je celkem zřejmé, že letošní sezónu si zaděláváme na možný rekord v nejnižší průměrné návštěvnosti. Opakuju, že s tím, že se počítaj permice a ne lidi na stadecu, kterých je vždy o pár set miň.

07.10.2013 10:06

SIGMA

Re: co s tím

Bohužel se obávám,že výsledek v podobě návštěvnosti si nesklidí "oni", ale v konečném důsledku my fanoušci... Přijmy klubu nepoklesnou jen v důsledku menšího výběru vstupného a prodeje propagačních předmětů, ale hlavně budeme méně a méně atraktivní pro sponzory!!! Tím pádem budeme muset snižovat platy, na posily zapomenout a ambice se budou přesouvat směrem do druhé ligy... Jak píše 3-7, ztracené lidi ze stadionu se budou strašně těžko lákat zpět! To co ztratíme během jednoho roku se pak bude deset let lákat zpět! A to ještě jen za předpokladu kvalitní práce vední klubu s fanoušky a výborných sportovních výsledků...

07.10.2013 10:31

3 - 7

Re: co s tím

Proto jasně píšu, že je opravdu zaděláno na velký průser!

Kdo kdy viděl, aby se celý stadion Mory (plnej fans Sigmy, kteří dali před nedávnem sbohem) posměšně smál tomu, když zahlásili výsledky s Jihlavou?!?! Lidi úplně ztrácí víru v Sigmu, za daných okolností se jim ani nedivím. Ale že to bude až takovej mazec, to nečekal ani nejzarytější pesimista. Nejhorší je to, že si lidi odvyknou chodit a vracet je zpátky bude velmi těžký, u někoho nemožný. Když už nechoděj ani permicáři, který jsem kolem sebe viděl chodit strašnou spoustu let..... Neobnovili si, nebo ano, ale už na to serou. To je taková škoda, že to šlo do kytek, protože na nějakou návštěvnost hodnou Olmika můžeme zapomenout. Na dlouho

07.10.2013 10:42

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: co s tím

A přitom podívejte na Teplice - doplnili kádr borcema z Maďarska, plus průměrným Táborským, no a najednou hrají na špici a návštěva vzrostla i o pět tisíc na kolo. Ščasnýho nemám rád, ale tohle se mu povedlo. A hlavně vedení přivedlo ty, na který ukázal, protože jim bylo jasný, že sponzoři se lákají na plnej stadion a výsledky. A lidi na výsledky a dobrou prezentaci. A na to všechno se zase lákají hráči. Prostě je to kruh, zatímco u nás si pleteme lano na oprátku.

07.10.2013 11:39

SIGMA

Re: co s tím

Tozzi: Přesně! Tohle je sice na úplně jinou diskusi, ale nejvíc mě dokáže už několik let naštvat, když se naše "antivedení" vymlouvá na to, že si nemohou dovolit posilovat z venku, protože na to nemáme peníze. Za prvé-bodejť by byly, když to vedou takhle a za druhé-ostatní už léta dokazují, že velmi dobře lze posílit i za velice rozumnej peníz a pak tyto hráče zhodnotit za finance-o kterých se nám s odchovem mládeže může jenom zdát (Liberec,Plzeň,Teplice).

Jinak jak píšeš-je to kruh, kde jedna věc navazuje na druhou...
Změna trenéra nepřinese určitě žádnou změnu k lepšímu-ale to jsem psal už když se zbavovali Pivarníka.

Což je taky tak trochu odpověď na tvoji otázku- co s tím???...

07.10.2013 12:38

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: co s tím

Ale teď bych se měl omluvit našemu vedení, my jsme vlastně taky přivedli borce z Maďarska.

Plus letos jednu talentovanou posilu z Podkarpatské Rusi (ta hraje) a jednu finančně náročnější mega posilu ze Slovenska (ta ale sedí na lavce).

07.10.2013 19:02

mik

Re: co s tím

Já už jsem 4 krát nebyl a jsem spokojenej jak želva ale zároveň obdivuju ty co na to mají sílu....

07.10.2013 19:31

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Re: co s tím

Co je to za dobu, když ani největší srdcaři nechodí?

07.10.2013 20:09

3 - 7

Re: co s tím

To je ta zlá doba, o které jsem psal. Obávám se, že bude hůř

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com