Diskuse (Alfa a omega.) - Sigma United
Sigma Fans ®

15.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Alfa a omega.)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

07.05.2014 17:58

Pažout

Alfa a omega.

Mně by až tak nevadilo,že Minář řekne,že jinde naši hráči hrají prim,ale byl bych rád,kdyby k tomu jako osoba zkušená a povolaná řekl proč,poněvadž to považuji za alfu a omegu problému.
Já se domnívám,že obvykle tomu je proto,že v Sigmě ti hráči mají jistotu,jinde o ni musejí seč jim síly stačí bojovat.Takto se to projevovalo u Ordoše,Hořavy,Petra,Pospíšila. Hořava doma průměr v Plzni o 2 třídy lepší hráč,Petr totéž,markantní to bylo u Pospíšila,doma jistý v základní sestavě,venku v Plzni lavka.
Jak tedy zamezit,aby Sigma byla jistotou,která se mnohdy zneužije,kde se kvůli špatným výsledkům odvolávají trenéři a kde její bývalí hráči jsou jak zázračným proutek v jiných klubech lepší. To je úkol nového GSM,ne jen oznámit faktickou stránku problému,ale zvrátit ji ve prospěch Sigmy.Aby se Sigma stala vyhledávanou adresou pro hráče,kteří o její dres musejí bojovat.K tomu je asi zapotřebí téměř úplně složit nový tým z hráčů,kteří staré věci vůbec neprožili.

07.05.2014 18:06

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Alfa a omega.

Hořava je v Plzni lepší hráč, protože si to má s kým nahrát. A ano o misto v sestave se musi bojovat, bohuzel nekteri hraci (hlavne ti mladi) to brali jako automatiku

07.05.2014 18:08

Radek

Re: Alfa a omega.

Jo v tom máš celkem pravdu
Zde seděli na lavce a venku mají základ
ale to je věc trenéra a realizačního týmu,koncepce práce při tréningu a koncepce při připravování se na soupeře a i koncepce při zápasech
Navíc pokud neplní svoje měli by dostávat pokuty a tresty aby to pocítili
jnde to funguje
Taky sis odpověděl takřka na má slova proč zdejší tým na SIGMĚ
jednají a hrají tak proto že jsou si jistí

07.05.2014 18:12

Pažout

Re: Alfa a omega.

pereko
to je dobré doplnění,jistě těch věcí je celá řada a nemohl jsem vše obsáhnout.Jasně,hrají prim i z toho důvodu,že se ocitli v jiném prostředí a hrají s jinými hráči,kteří jim třeba více sednou jak říkáš.To je další věc,skladba kádru,aby si dobře vyhovoval herně.

07.05.2014 18:20

Pažout

Re: Alfa a omega.

Prostě pokud se udržíme,tak bude mít Minář obrovskou práci,co ale bude se Psotkou,alespoň k mládeži by snad mohl,zde měl dobré výsledky ne? A co je s Kotůlkem,vůbec o něm není slyšet.To vypadá jako by ti lidé úplně zmizeli,nebo Kučera.Oficielně však Psotka ještě odvolán nebyl, jen na 3 zápasy,možná bude trénovat dál.Ta informovanost je taky jakási zamlžená,fanoušek toho ví málo a jen přes cizí média.Chybí zde starý web a Pelíšek.

07.05.2014 18:46

Radek

Re: Alfa a omega.

No ze Psotkou nevím udelal zde škody výce než dost a je riziko že by v tom pokračoval dále
Kam zmizeli ti slavní Koučové??? Asi chodí kanálama za stav ke kterému dopomohli

07.05.2014 19:04

gogo

Re: Alfa a omega.

Nejvýraznější výsledky docílil Psotka na poli zákulisní diplomacie.
Jen škoda, že veškeré zásluhy, pocty a odměny si neoprávněně přisvojil Peťa Drobisz.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com