Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

12.05.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

18.09.2013 12:47

Olomoucký deník

rozhovor s R.Runtákem

http://olomoucky.denik.cz/podnikani/reditel-prerovskeho-exekutorskeho-uradu-stesti-vas-potka-kdyz-mu-jdete-naproti-2-mul2.html

Poslední tři nebo čtyři odstavečky se týkají ol.fotbalu

»reagovat
4 příspěvky

15.09.2013 14:12

prospal

protest

myslím si, že protest proběhl OK a byl úspěšný. přidala se velká část východní tribuny a na ochoze za tribunou bylo živo skoro jako o přestávce. jak to bylo na jižní?má někdo info?

»reagovat
27 příspěvků

14.09.2013 15:15

3 - 7

Sigma-Jihlava

Počasí, nasranost lidí plus protest = dnes moc lidí na stadecu nebude. Započítají se sice všechny permice, ale fyzicky tam bude dle mého jedna z historicky nejmenších návštěv na ligu.

»reagovat
4 příspěvky

13.09.2013 09:00

SIGMA

Protest!

Zdarec chlapi a divky:-) Neni odchod na deset minut malo? Kdyz tak vidim,jak Pelisek do nas na strankach klubu kope

»reagovat
7 příspěvků

12.09.2013 19:53

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Sobota protest

Na idnesu: 19:05Fanoušci fotbalistů Olomouce v písemném prohlášení vyzvali, aby v 35. minutě sobotního zápasu s Jihlavou diváci opustili stadion na protest proti prodeji reprezentantů Hořavy a Pospíšila do Plzně. XXX To zase je velké zkreslení. Tak to vůbec není... >(

»reagovat
2 příspěvky

11.09.2013 19:15

vojcek

Rozhovor s Psotkou na idnes

Není mi jasná tato pasáž:

idnes: Tlačí vás paradoxně do prodeje hráčů i to, jak kvalitní máte odchovance, že na lavičce sedí opory jednadvacítky Plšek s Houskou, kteří už také potřebují hrát?
Psotka: Jednoznačně. ... Dnes už mají všichni hráči své manažery, kteří chtějí, aby jejich hráči hráli pravidelně ....

Myslel jsem, že v klubu rozhodují o A týmu dozorčí rada s představenstvem (jehož jste pane Psotko součástí) a trenérem. A oni jsou to nakonec spíš ti hráčtí manažeři, kteří určují, kdo má hrát v áčku?
A jaké mají na vás páky, pane Psotko? Když ti hráči nastupují, a pak přestoupí, tak jste na tom manažery nějak zainteresován? No tak to se už nedivím ničemu. Zlatý Kubíček, který ty manažery hnal klackem od klubu na hony daleko.

»reagovat
1 příspěvek

11.09.2013 19:14

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

žumpička

Tak nám v té fotbalové žumpičce roste další skandál :-)

»reagovat
3 příspěvky

10.09.2013 17:37

Ivan Horváth (ivanh)

odpoved psotky

Vidite tam nekdo odpoved na to,na co jsem se ptal?

03.09.2013 - Trenér
Vazeny pane Psotko,stanovilo sportovni oddeleni pro Vas a pro pana Kotulka,jakozto pro osoby zodpovedne za vysledky,nejake ultimatum,do kdy by se mely vysledky zmenit k lepsimu,jinak dojde k odvolani?Nebo je snad zminene sportovni oddeleni se stavajicim stavem spokojeno?Pred sezonou se vyhlasily boje o pohary,po 7.kole je jiz jasne,ze cil nebude splnen,budme uprimni.Ze 4.mista se trener odvolaval
(Ivan Horváth [ivanh])
odpověď :
Dobrý den Ivane. Se stávajícím stavem samozřejmě spokojeni nejsme, přestože v některých utkáních jsme předvedli velmi dobré výkony, nedokázali jsme z nich získat uspokojivý počet bodů. Proto máme za cíl v následujících utkáních bodovat naplno a samozřejmě postoupit dále v Poháru České pošty. S pozdravem Zdeněk Psotka, generální manažer a člen představenstva (09.09.2013)

»reagovat
1 příspěvek

07.09.2013 16:03

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

achjo

Bývalý slovenský reprezentant Marek Špilár spáchal sebevraždu. Informace o úmrtí osmatřicetiletého hráče, který hrál v české lize za Drnovice, Ostravu a Olomouc, potvrdil Slovenský fotbalový svaz.

»reagovat
1 příspěvek

07.09.2013 08:42

3 - 7

Sigma před dvěmi lety

Nedalo mě to a mrkl jsem na sestavu Sigmy v půlce září před dvěma lety. Přesně.

Sestava-Drobisz-Janotka,Škerle,Kučera,Vepřek- Bajer,Rossi,Hořava - Šumák,Varadi,Heinz

Ani Pospa nehrál, jen vytrčil o rok později růžky, už byl zpeněžnen.......

»reagovat
3 příspěvky

05.09.2013 10:59

prospal

setkání s fans

Nejlepší by bylo, kdy fanoušci využili sobotní akce v Hodolanech(viz. homepage) a přišli v hojném počtu i ti, kteří nemají zájem o sportování- můžeme toho využít pro dohodnutí nějakého společného postupu. a trochu se oblečte do sigmova...

»reagovat
1 příspěvek

04.09.2013 22:58

vojcek

Patinova statistika návštěvnosti

To je nehorázné, jaké bludy někteří lidé bez uzardění hlásají.

Patino:
1. Na Pivarníkův fotbal lidi nechodili, narozdíl od Psotkova fotbalu
2. Za Psotky chodilo přes 8 000 diváků

Dle statistiky GL:
Pivarníkova průměrná návštěva (včetně závěrečných zápasů s Kotůlkem) byla 5.276 diváků. To je o 400 víc, než měl Pulpit a o 200 lidí víc, než měl ve své první sezóně Psotka. Dokonce je to o 900 diváků víc, než měl Psotka ve své druhé sezóně. Až teprve ve třetí sezóně měl Psotka o 500 diváků víc než Pivarník. Zato v sezóně následující, kterou musel zachraňovat "brigádník" John, byla návštěvnost stejná, jako v loňské Pivarníkově sezóně. 8 000 přišlo za Psotky tak na Spartu, Slávii nebo Baník, ale ne průměrně.

Nějaké další bludy, odborníku?

Pro jistotu i klubová statistika návštěvnosti: http://www.sigmafotbal.cz/cs/kronika/navstevnost/

»reagovat
18 příspěvků

04.09.2013 21:28

Jarekk

Protest ?

Dobrý večer Chtěl jsem se zeptat zda bude nějaký protest nebo forma nesouhlasu Rád bych se přidal Patřím sice k těm starším ale rád se připojim hezký večer

»reagovat
2 příspěvky

04.09.2013 18:13

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

někde fans berou i vážně...

Hokej se hraje pro fanoušky a ti mají samozřejmě právo mluvit i do doprovodného programu utkání. Po vašich negativních komentářích na námi vybraný goal horn se výroby nové sirény chopil Ivo Spisar společně s produkčním Radia Haná. Použitá skladba je od české kapely Pipes and Pints.

»reagovat

04.09.2013 14:00

Xawier

Protest?

Dáme tedy akcionářům nějak najevo naši rozhořčenost, nebo necháme Sigmu vykrvácet

»reagovat
6 příspěvků

04.09.2013 10:59

Juris

už dost

Nejsem zastáncem radikálních řešení ,ale čeho je moc toho je příliš souhlasím s tím že vedení by se mělo dát jasně na srozuměnou že fotbal se hraje pro lidi aby si odpočinuli od starostí této doby nemůžou proklamovat vysoké předsezoní cíle a poté prodat nejsilnější hráče a ještě držet trápícího se Kotůlka jako trenéra i když nemá žádné výsledky a při utkání vypadá jako hromádka neštěstí která se modlí jen aby byl konec bojkot druhého poločasu mi přijde rozumný ......

»reagovat
1 příspěvek

04.09.2013 05:35

bahno

protest

Vyzívám SU k domluvě s ostatními fans skupinami a organizaci jakékoli formy protestu. V otevřeném dopise jste avizovali že nepolevíte a bude li třeba budou protesty radikálnější. Takhle to dál nejde! Neúčasf na příštím utkání, odchod v jeho průběhu?

»reagovat
21 příspěvků

03.09.2013 23:05

vojcek

ze sekce "NEPTEJTE SE"

Dobrý den Pavle. Zřejmě by bylo dobré, kdybyste si odpověď na dotaz níže přečetl ještě jednou. JAROSLAV nám popřál pevné nervy s "fanoušky", tedy s fanoušky v úvozovkách, ještě jednou zdůrazňuji, fanoušky v úvozovkách. Tedy ne fanoušky SK Sigma Olomouc, ale těmi, co své fanouškovství jaksi projevují jen podobnými výpady na webu. Zřejmě jste ale vůbec nepochopil ironii JAROSLAVA, čímž vyjádřil také svůj názor na takové "fanoušky", tedy ty, co začnou honem rychle psát po webu, hned jak se prohraje, případně se nějaký hráč prodá. Ostatně to, že víc komentářů mají informace o prohře než ty o výhře je v případě SK Sigma stará známá věc. Pan JAROSLAV asi moc dobře ví, na co "fanoušci" čekají, proto nám s nimi popřál štěstí. A my věříme, že začneme brzy vítězit a "fanoušci" nebudou mít o čem . TAKŽE MENŠÍ RADA NA ZÁVĚR - ZKUSTE PŘÍŠTĚ ČÍST TROŠKU POZORNĚJI. S pozdravem Petr Pelíšek, tiskový mluvčí (03.09.2013)
02.09.2013 - Přání / Stížnost
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli neplánujete v nejbližší době udělat nějakou besedu s fanoušky? Myslím že se toho událo docela dost a přišlo by hodně lidí. Jinak pevné nervy s "fanoušky". Hodně štěstí
(VÁCLAV Gregor [vasa681])

Je to TUPOUN. Moji reakci už samozřejmě smazal:

Dobrý den pane Pelíšku. Zřejmě by bylo dobré, kdybyste si dotaz níže přečetl ještě jednou. Pevné nervy s "fanoušky", tedy s fanoušky v úvozovkách, vám nepopřál Jaroslav, ale Václav. Ještě jednou zdůrazňuji, nikoliv Jaroslav, ale Václav. Zřejmě jste vůbec nepochopil, že Jaroslav není totéž, co Václav. TAKŽE MENŠÍ RADA NA ZÁVĚR - ZKUSTE PŘÍŠTĚ ČÍST TROŠKU POZORNĚJI.

»reagovat
2 příspěvky

03.09.2013 19:48

luki

Quo vadis SIGMO...

Zdravím všechny pravověrné SIGMÁKY, jak se lidově říká "tělem i duší" a dovoluji si zde na Vašem fóru zvěřejnit příspěvek, který jsem dnes odpoledne napsal na oficiální stránky SIGMY k článku o prodeji Pospiho...
Jinak chválím Vaše webové stránky, fakt dobrý! A teď tedy ten příspěvek:
"Je smutné, co se v současnosti děje s naší milovanou SIGMOU a ještě smutnější je fakt, že se opravdu nepamatuji, že by kdy pod jednou zprávou bylo 50 příspěvků. Co je na tom všem však nejsmutnější, že s 99 % příspěvky Vás všech musím takřka bezvýhradně souhlasit, což je vzhledem k tématu a blízké budoucnosti sigmáckého fotbalu alarmující!!!
Pro Tazatele: Ten bojkot bych trošku upravil... naopak všichni, kterým není fotbalový osud SIGMY lhostejný, by na Jihlavu měli přijít a spolu se závěrečným hvizdem rozhodčího po skončení 1.půle opustit stadion."

»reagovat
2 příspěvky

03.09.2013 18:47

Patino

Pseudokauza už tak poškodila klub.

Po prostudování materiálů ke kauze bych očekával, že fanoušci budou věřit funkcionářům klubu. Pan Kubíček ještě na svazu rozsoudil spor Bohemek v neprospěch Střížkova. A tak se pan Kapr pravděpodobně rozhodl účelově pro diskreditaci Kubíčka tím, že si najednou po měsících vzpomněl na údajnou korupci. Ve slušné společnosti by si pan Kapr nekonečně pošramotil svou pověst. U nás ne, dokonce mu věří i fanoušci Sigmy... Pan Kubíček již byl v té době v těžkém konfliktu v mateřském klubu, který již neměl racionální řešení. Svědek Obermaier tvrdil, že jednal o úplatku s Drobiszem a ten jednal s Kubíčkem... Pan Kubíček byl v ohrožení. Bránil se mj. odposlechem funkcionáře, který o Obermajerovi řekl, že by pro peníze prodal babičku. Policie např.zjistila, že pan Kapr vyzvedl v den utkání Bohemians v Olomouci z pokladny 600 tis. Kč a po návratu do Prahy vrátil do pokladny jen 300 tis. Kč. Po návratu hráčů vložil do pokladny dalších 300 tis. Kč. Policie dále zjistila, že pan Kapr nikdy dosud nevyplácel prémie v kabině po zápase... Poté, co Sigma vstřelila druhý gól údajně pan Kapr bez podání ruky z VIP odešel... Drobisz byl vybrán jako "známá firma". Frustrovaný funkcionář Slovácka před léty před novináři obvinil Drobisze nesmyslně z prodání zápasu. Ačkoliv pan Komňacký o Drobiszovi řekl, že jeho charakter a korupce nejdou dohromady, UEFAHujeři Golda a Haindlová v čele komisí svazu nevinného Drobisze skandálně potrestali. Plnili přeaktivně doporučení UEFY, aby trestali korupci i při neprokázání korupce u soudu, mají-li jisté indície... Samotný zápas při vysokém fyzickém nasazení byl nejlepší odpovědí různým špinavostem, které se před zápasem nikoliv z iniciativy funkcionářů Sigmy staly. Koneckonců, pokud pan Kapr nabízel svým hráčům za výhru dvojnásobnou prémii (celkem 600 tis. Kč) v době, kdy jeho tým byl již zachráněn na 14. místě, pak by bylo třeba hráče Bohemians podplatit sumou nejméně 601 a výše tisíc Kč. Bohemians však v soutěži ani jednou nezvítězili na cizím hřišti... Kdo této korupci věří, ať tam běží. Jiná věc je, zda-li se funkcionáři Sigmy před zápasem neobávali nějakého zářezu ze strany rozhodčího nebo "Chramosty" v dresu Bohemians (víme co provedl Chramosta v poháru v Kroměříži a ve finále proti Sigmě). Poté co Chramosta podváděl dostal pouze trest, ovlivněný výsledek již nikdo nezrušil a zápas se v takových případech neopakuje. Četnost poškozování Sigmy Olomouc ze strany rozhodčích byla tenkrát vysoká... Jak známo, z kausy uplácení rozhodčích vyšla Sigma čistá. A pan Kubíček tenkrát četné zářezy ze strany rozhodčích vysvětloval tak, že se rozhodčí Sigmě mstí za to, že jim neplatila...
Pod panem Psotkou hrála Sigma vynikající fotbal. Vzpomeňme na formu útočníků Ordoše, Hubníka, Šultese a Petra. V této době kulminovala návštěvnost. Po odchodech Ordoše, Hubníka a Šultese potřeboval tým určitý čas, aby je nahradili Varadi, Schulmeister či Klesnil. Vykonstruovaná kauza a nespravedlivé tresty mužstvo psychicky oslabily. Sigmu zachraňoval v lize pan Uličný. Trenér Psotka mezitím odvedl vynikající práci v Senici na Slovensku.
Trenér Pivarník dosáhl s týmem solidních výsledků, Sigma však hrála defenzívně, podle toho také vypadala nízká návštěvnost. Nastřílela nejméně gólů z mužstev první poloviny tabulky. Jeho požadavek koupit za několik milionů dvě posily s tím, že Sigma bude bojovat o titul, považuji za nepochopení filosofie klubu, který chce vychovávat fotbalisty pro Evropu. Vlastníci klubu se v obtížném období ekonomické krize rozhodují ve své soukromé firmě tak, jak je tomu všude ve světě. Podíl města na jejich právech rozhodovat v se své soukromé firmě nic nemění. Sigma má dostatek výborných fotbalistů, aby každý rok bojovala o evropské poháry. Domnívám se, že nyní je mj. cílem velmi odpovědně zapracovat do A týmu nadějné mladé hráče. Dosáhnout toho bez poklesu ambicí klubu je těžké a proto by bylo na místě, aby fanoušci klub podpořili, neboť mohou být u zrodu vynikajícího mužstva v příštích letech.

»reagovat
15 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com