Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

12.05.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

15.04.2014 12:43

SIGMA

SIGMA x MORA - příspěvky od kraje a města

Zajímavá tabulka v článku:

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/extraliga-se-blizi-k-olomouci-byly-by-ale-na-ni-vubec-penize-20140415.html

»reagovat

15.04.2014 10:32

Radek

Zase ty KOULE chybí

Jak jsem již dříve psal nejsou v Sigmě lidé co by koule měli, není výhra nejsou koule , proč se tak stalo, kde je příčina, kdo selhal, kdo převezme zodpovědnost.
Včerejší utrpení předvedené v bezútěšné situaci, bez stylu, bojovnosti, touze vyhrát, odvaze a sebezapření, dává jasně vědět jak na tom fotbal, momentálně v Sigmě je.
Krásná velkohubá prohlášení před zápasem z Brnem, snad fanouška uchlácholili v vírou že boj bude těžký, ale vyrovnaný z cíle 6 bodů.
A realita????
Tu jme viděli v před smrtelné křeči, umocněné počasím.
A ty KOULE??? ZASE CHYBÍ
VÍRA V NESESTUP je velká věc,ale realita bývá mnohdy jiná,což ukázalo včera celé fotbalové mužstvo.

»reagovat

14.04.2014 22:08

Miroslav Hýža (Miroslav)

Tak určitě

Ja si myslím, ze je super, ze se vratil zdenda. Hodne to tady pozvedl.

Taky komunikace s fanousky sla nahoru. Za posledni mesic nebyl v Zeptejte se jedinej debilni prispevek.

»reagovat

14.04.2014 21:25

Miloš Sanetrník (Milda)

rozhořčení

Chápu plně rozhořčení všech co tady píšou, já su taky nasrané. Kdyby před sezonou nikdo nemachroval a nedělal ramena a rovnou řekli že situace je nevalná,(jenomže to by museli dát za pravdu té lůze...) tak bych to skousl i když nerad. Baník žádné ambice neměl a trenér už to má za sebou( a to byl pouze trenér!!) To si fakt nezasloužíme nebo jo? Ať už to konečně někdo vezme do ruky a dá to zase do kupy, protože tak špatně na tom sigma snad ještě nebyla ach jo..

»reagovat

14.04.2014 19:39

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Co to je?

Krása to není, boj to není, dívat se na to dívá, co to je? Veřím, že se zachráníme, ale co jako dál? Tam nejsou základy, na kterých se dá stavět. Mj poslední dvě utkání nemáme vůbec žádnou zálohu.

»reagovat
7 příspěvků

14.04.2014 19:23

Daniel

zklamaní

ODPORNA HRA ODPORNEJ PROJEV ODPORNY VEDENI.. HUMUS NAD HUMUS nic žadna snaha prostě HNUS FIALOVEJ ten Psotka at už tahne k čertu a veme to vedení sebou tvl takhle hrat to je děsny. Otevřte všeci oči jedna vyhra a všeci jo my sme fanoušci my sme stale se sigmou když snedaří. POKUD STE VŠECI FANOUŠCI tak to chce bojkot zapasu a chtít konec celyho vedení!! a ne že sigma vyhra a ti š=fici řeknou jedna vyhra a fanouškum zalepime hubu. JE to HUMUS!! >(

»reagovat
1 příspěvek

14.04.2014 19:19

Radek Mašek (ramas)

tragedie

Ta hra je fakt tragická. Obrana vůbec neobsazuje hráče, a i když dva s ním skáčou, je to k ničemu. Záloha jakoby nebyla, nedokáží si přihrát ani mezi sebou, natož ještě někomu z útočníků. A útok? proč tam vůbec někdo hraje? Balon stejně nedostanou, tak co. Rolinc, nebo Depetris, nebo Messi...dyť je to jedno.
A i kdyby byli nervozní, kdyby jim to fakt nešlo... Tak kde je sakra bojovnost? Kde je to ježdění po prdeli? Jestli je nikdo nedokáže seřvat a namotivovat, tak ať jde celý realizační tým do prdele !!! ( což měl teda jít už dávno, že...)

»reagovat
1 příspěvek

14.04.2014 19:06

EH

Stojí vám to?

Stojí vám těch 250,- Kč za ten "výlet" do Brna? Já si za to dnes koupil tři a půl pytle cementu... I to Brno vás jasně přehrávalo.

»reagovat
8 příspěvků

14.04.2014 18:59

Radek

Brno-Olomouc

Není co dodat
je to holomajzna a věřil jsem že to bude o výhře a bodech
Ale to co frajeři předvádějí je jen zbabělost bez důrazu,bojovnosti a srdci vyhrát.Když se nechce tak ani přání fandů s tím nic neudělá.
A Vyhlašování před zápasem je krásné že je to o 6 bodech,ty jsou nenávratně pryč
Myslím že nestačí začít hrát v 85 minutě
a je to jasné prohra 2:0 to mluví za vše a nebýt Zlámala který chytil min.3 góly mohla být zase ostuda
vsadil jsem si na Sigmu ale jako již několikrát to byla chyba
Sestup je zase o něco blíž
Doma bude Příbram a to je také mazec
Paráda ještě že Mora vyřadila Kladno

»reagovat
1 příspěvek

11.04.2014 20:30

Radek Mašek (ramas)

Vulgarity

A když budu na stadionu řvát Pelta je čumák, tak se nebude prerusovat?

»reagovat
3 příspěvky

11.04.2014 07:03

Pažout

Depetris v Blesku čtěte!

Nejlépe placený fotbalista z ligy je náš Depetris.Tak to stojí za přečtení.A Slávia na něho neměla,za 150 tis.kaček si neobuje ani kopačky.A v Sigmě je, to je opravdu povznášející, jaký majstrštych se povedl Pepovi.Bohužel mu nejde střelba,že by druhý Toleski? Jak se to v Olomouci dělá,že kanonýři nestřílejí branky? Ikdyž Lietava otvrzuje,že to není jen Olomoucí,ale přesto je to k zamyšlení.Sigma je v kompostu!

»reagovat
4 příspěvky

09.04.2014 08:05

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

šance na normální pivo

http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi/c1-61991560-fotbalova-liga-hleda-noveho-sponzora-ktery-ji-da-i-nazev-gambrinus-po-17-letech-konci

»reagovat
14 příspěvků

08.04.2014 13:08

EH

21:03

Má vás v hledáčku tým Expert v Případech 1. oddělení... http://www.ceskatelevize.cz/porady/10354229723-pripady-1-oddeleni/video/

»reagovat

07.04.2014 17:30

EH

Unterwassermani!

Ke všemu nápad sprostě ukradený, pokud mne paměť neklame, tak kohouta v hrnci už na transparentu vařili tuším v Šumperku při tzv. derby. Dá se dohledat na fotografiích v Olomouckém deníku. Jedině, že by šlo o "fanouška", co fandí fotbalové Sigmě a hokejovému Šumperku. Jinak od kdy je zimní stadion v Olomouci oficiálně pojmenován na plecharénu, že s velkým "P"?

»reagovat

07.04.2014 08:27

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Choreo

Já teda za choreo dávám palec dolů. Určitě to stálo čas a peníze, ovšem nápad nic moc.

»reagovat
7 příspěvků

07.04.2014 07:20

Pažout

Jeden klub ve městě?

Co to proboha mělo zase znamenat? Nejen průměrný fotbal,ale ještě hloupé nápisy.
Vypadá to,že Sigma místo toho,aby hrála stále lépe,hraje čím dál hůře.Ten kádr chce opravdu celý rozhodit a nově složit jinak se nepohneme z místa.

»reagovat
2 příspěvky

06.04.2014 20:26

EH

V pohodě...

Vlastně všechno při starém, Bohemka nakonec vyhrála a s Krchem za pár měsíců u soudu. Co mě žere víc, je Mora, vést venku, navíc s extraligistou, 3:0 a přesto nakonec prohrát? Takový mančaft nemá v extralize co pohledávat! Smutná dvojtečka za nedělí...

»reagovat

06.04.2014 20:23

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Byl jsem na jiném utkání?

Nový web měl odstranit chyby a zlepšit komunikaci, ale jak tak pozoruji, asi chodím na utkání jiného týmu. Viz http://goo.gl/XcmcLq

»reagovat
4 příspěvky

05.04.2014 20:55

Milda81

Permice

Nechce někdo permici na zbytek sezóny? Sektor S, sezení pod střechou nad kotlem. 1 dospělá a dvě dětské. Za 250,-
Tel.: 731852117 nebo 608193913
Už se na fotbal do konce sezony nedostanu, tak je nevyužiju.

»reagovat

05.04.2014 11:19

Pažout

Lze srovnávat Sigmu a MORU?

Zdánlivě jsou to jabka s hruškami,ale....... .
Sigma je především o patro výš,MORA usiluje o ex soutěž a Sigma tam již je. Z toho plyne,že kádr má již dlouhodobě kvalitnější.Ovšem v současné době se jasně ukazuje,že úroveň kádru Sigmy klesá a MORY stoupá.
Vedení Sigmy jednoznačně přepálilo kvalitu odchovů a letos zkušení bohužel nebo bohudík nehrají,to je taky velká otázka,zda kdyby hrál Ordoš,Zlámal s Vidličkou,zda by konečný bodový efekt byl jiný.U MORY se mi jeví jeden zřetelně se rýsující efekt a tím jsou nechtění třinečtí hokejisté,kteří táhnou mužstvo.No a potom ještě i Slováci.Náramně to připomíná Horvátha a spol.,odložené to hráče Sparty.Dále potom i trenéři se zdají být koncepčně vyzrálí,mám nyní na mysli vedle velezkušeného Dopity i trenéra Fialu,který působí u týmu tuším již 5 let. Srovnejme délky působení trenérů u Sigmy od Pivarníka,Kotůlek,Psotka a předtím ještě krátké epizody Uličný a další.
Zdá se mi tedy,že okamžitý obrat by mohl nastat jedině zakoupením větší kvality jaká je k dispozici,potom by snad Psotka mohl ukázat co opravdu obsahuje.Ovšem zde to naráží na zřejmě limitnost peněz u vedení,takže je to vlastně zapečený kruh. Super trenér bude chtít super posily a to nebude vyhovovat vedení,takže to vypadá,že šlapání vody prozatím je to jediné co lze očekávat i do budoucnosti.Pokud tedy je pravdou,že p.Lébr uvolnil již maximum,potom nemá smyslu nikoho odvolávat,protože nikdo více nemůže vyhovovat jako Psotka,který se vyzná v mládeži.Příští sezona konečně vyprofiluje také p.Mináře,jak se vyrovná s mantinely v Sigmě. Je klidně možné,že p.Lébr má navíc a prošpikuje dosavadní kádr do příští sezony až k titulu,ale rozpočet Sparty a Plzně se mi zdá být pro toto vedení nepřekonatelnou bariérou.Takže stejně jako MORA,tak i Sigma se budou spíše plavit v mělčích vodách.Bohužel fotbal budoucnosti není založen na sportu,ale na financích. Takže buď dolarová blamáž, nebo průměr až podprůměr naší ligy,jinak to asi nelze vidět.Osobně se raději smířím s tím druhým,poněvadž šejky tady nechci.Sigma je v kompostu!

»reagovat
3 příspěvky


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com