Tomáš Kazár se pokusí znovu nastartovat kariéru v Holici - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Tomáš Kazár se pokusí znovu nastartovat kariéru v Holici

Tomáš Kazár se pokusí znovu nastartovat kariéru v Holici

Z jednoho konce Olomouce na druhý. I tak by se dal nazvat přesun Tomáše Kazára z juniorky Sigmy do 1.HFK Olomouc. Holice chce zpět do druhé ligy a k tomu by ji měl rychlonohý záložník pomoci.

Fotbalový život je ošemetný a své by o tomhle mohl povědět určitě i sám Kazár. Cesta Tomáše Kazára ve světě velkého fotbalu začala právě v 1.HFK. Během přestupového období přišel Kazár posílit útok Sigmy. Později se ale ukázalo, že mu to sedí podstatně lépe v záloze. První trefu drobného záložníka má v paměti určitě spousta příznivců Olomouce. Nádherným gólem ze standardní situace rozhodl o vítězství Sigmy v domácím utkání proti Mladé Boleslavi. Další významný gól vstřelil Kazár v tehdejším utkání proti Plzni, kdy Sigma dokázala také vyhrát.

Do velkého fotbalu vytáhl Tomáše Kazára Leoš Kalvoda. „Pan Kalvoda mi dal šanci a vytáhl mě, dal mi přičichnout ke třetí lize a následně dvě sezóny v druhé lize. A díky Holici jsem tam, kde jsem, to znamená v Sigmě“. Řekl Kazár během tehdejšího působení v Olomouci. Kazár je považován za skromného fotbalistu, mockrát se nechával slyšet, že je rád za každou minutu na hřišti v první lize.

Neslavný odchod do Slovácka

„Tomáš chtěl v Olomouci zůstat, hodně o to stál“, takhle okomentoval Kazáruv odchod jeho kamarád Tomáš Janotka. Podle určitých informací předcházela odchodu záložníka neshoda při utkání béčka. Kazár byl nasazen do hry za juniorku a celý zápas prý odchodil. Po zápase přišla určitá výměna názorů a konec působení v Olomouci byl pomalu a jistě hotovou věcí.

V Uherském Hradišti, ale Kazárovi příliš růže nekvetly. Dokonce i ve druhé lize se do základní sestavy příliš neprosazoval a po skončení hostování Slovácko pochopitelně opci na záložníka neuplatnilo. Do kádru áčka se s Kazárem už před sezónou nejspíš nepočítalo, odehrál sice nějaké přípravné zápasy, ale na soustředění už s týmem neodjel. Teď se Tomáš opět pokusí znovu nastartovat svoji kariéru ve svém mateřském klubu.

Autor: | Vydáno dne 10.09.2009
Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup. 

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru. 

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis

archiv novinek

žebříček tipovačky

1. mili72 184 b.
2. MatejK. 180 b.
3. Lubos.k 179 b.
4. pepa001 173 b.
5. Pingpongac 167 b.
6. tlaci 165 b.
7. anka 161 b.
7. hooory 161 b.
8. michal01 159 b.
9. pany 156 b.

© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com