Sigma v poháru přejela Protivanov - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

| registrovat

Sigma v poháru přejela Protivanov

Fotbalisté Sigmy Olomouc si jeli spravit chuť po nepovedeném utkání s Kladnem do Protivanova. Už od začátku měli olomoučtí hru pod kontrolou a bez velkých potíží zvítězili 5:0.

Hned od prvních minut si Sigma vytvořila tlak, výsledkem toho byl v sedmnácté minutě gól, který padl po rohovém kopu, do sítě míč tečoval Šultés. Sigma byla dál při chuti. O pár minut později se stala totožná situace, jako při prvním gólu, na jejímž konci se radoval opět Šultés.

Ojedinělá útočná akce se vyskytla i ze strany Protivanova, kdy se ale nakonec domácímu hráči nepovedlo po sérii odrazů ani zakončit.

Druhý poločas Sigma kopala standardní situaci, k níž se postavil již několikrát zmiňovaný Šultés. Trefil, ale pouze ruku bývalého útočníka Sigmy Davida Rojku. Po ruce Davida Rojky se kopala penalta, kterou s přehledem proměnil Šultés 3:0.

Čtvrtý gól měl na starosti Tomáš Nuc. Po vyhraném hlavičkovém souboji Vepřeka trefil nádherným volejem čtvrtou branku utkání.

Tečku za utkáním udělal pět minut před koncem krásným gólem z třiadvaceti metrů Tomáš Janotka.

Sokol Protivanov - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)

Protivanov: Vítek - Mráček, Koláček, Vacek, Šmíd (46. Vala) - Pászto, Látal (57. M. Dostál), Vančura, Poláček - Rojka, O. Dostál (46. Zachar).
Sigma: Lovásik - Nuc, Škerle, Komárek, Vepřek - Navrátil, Hořava (78. Janotka), Štětina - Bajer, Šultes (71. Ordoš), Petr (57. Caihame).

Branky: 5., 17. a 53. Šultes, 78. Nuc, 85. Janotka.

Autor: | Vydáno dne 23.09.2009
Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup.

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru.

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis