Sigma porazila v poháru Líšeň - Sigma United
Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

| registrovat

Sigma porazila v poháru Líšeň

Sigma splnila roli jasného favorita a dokázala skolit Líšeň na její půdě v poměru 1:3. Postupuje tak do dalšího kola poháru ČMFS, kde ji čeká Protivanov. Utkání Sigma sehraje taktéž venku.

Zápas v Líšni měl velice volný začátek hlavně tedy ze strany Olomouce, díky němuž se dostávala Líšeň do šancí. Jenže pohotová obrana v čele s brankářem Lovásikem si se situací vždy poradila. Po té se do hry dostala i Sigma. Nejprve se dvakrát o překonání domácího brankáře pokoušel Šultés a po ráně Janotky se balon odrazil jen od tyče. Za zmínění stojí také pokus z poloviny hřiště, který vydal ze svých kopaček Otepka, ale brankář se nenechal příliš překvapit a odvrátil na rohový kop. Právě po tomhle rohovém kopu se otevřelo skóre, když se hlavou trefil Dreksa. V šanci se ocitl také Ordoš, který ale jasnou gólovou situaci zahodil. Po zahozené šanci Ordoše už se ale trefil Janotka, když si kličkou pohrál s brankářem a dostal Sigmu do dvougólového vedení. Stejný hráč měl šanci také ke konci poločasu, ale nemířil přesně.

Druhý poločas probíhal opravdu ve vlažném tempu, kdy si Sigma pouze hlídala náskok dvou branek. Ztížení situace přišlo v 83. minutě, kdy se po lehce tečovaném přímém kopu prosadil líšeňský Oprchal. Na tenhle gól odpověděl útočník Sigmy Šultés a přidal poslední branku zápasu.

Trenér Psotka tedy naplnil to, co slíbil a postavil na trávník silnou sestavu. Kvůli zdravotním potížím však chyběl záložník Tomáš Hořava s Vojtěchem Štěpánem, úplně fit nebyl ani útočník Michal Hubník.

Sigmu teď čeká reprezentační přestávka, díky níž si můžou olomoučtí fotbalisté odpočinout od předchozího náročného období způsobeného EL. Po přestávce však čeká naše fotbalisty oříšek, Sigma zajíždí do Mladé Boleslavi.

SK Líšeň – SK Sigma Olomouc 1:3 (0:2)

Branky: 83. Oprchal - 30. Dreksa, 33. Janotka, 83. Šultes.

Rozhodčí: Adámek – Kordula, Kubáň.
ŽK: Sedmidubský – Komárek.
SK Sigma: Lovásik – Rossi, Dreksa (46. Komárek), Škerle, Vepřek – Bajer, Kaščák (63. Štětina), Otepka – Janotka, Ordoš (78. Petr), Šultes.

Autor: | Vydáno dne 03.09.2009
Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup.

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru.

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis