Sigma Fans ®

21.06.2021, 5 lidí online

| registrovat

Olomoucká stopa

První vítězství v sezoně si připsal Černého Hamilton, podprůměrně byli hodnoceni naši borci v německých soutěžích.. Aneb jak se vedlo hráčům, kteří v minulosti oblékali modrobílý dres?

Gambrinus liga
Bývalý kapitán Sigmy Filip Rýdel, momentálně válčící za Viktorii Plzeň, odehrál v zápase s Příbramí první poločas, do druhé půle kvůli ofenzivním plánům trenéra Vrby již nenaskočil. Plzeň podlehla domácí Příbrami 0:1.
Jakub Heidenreich, nominovaný také na MS dvacítek v Egyptě, si v dresu Bohemians Praha odkroutil na ostravských Bazalech plných 90 minut, stejně jako jeho kolega Martin Horáček. Domácí Baník zvítězil 1:0, Heidenreich navíc v 88.minutě obdržel žlutou kartu.
Zadařilo se Spartě, která porazila 2:0 zatím dobře hrající tým Jablonce. Na hřišti celý zápas nechyběl reprezentant Roman Hubník ani Kamil Vacek.
Výsledkem 1:1 skončil duel Liberce se Slavií, za hosty z Prahy se do brány postavil Martin Vaniak, v útoku do 75.minuty bojoval také Standa Vlček.
Překvapivě s prázdnou odjelo z Kladna 1.FC Brno. Utkání, které provázely vytržnosti ''fanoušků'' moravského týmu, dopadlo lépe pro kladenské, kteří si na konto připsali vítězství 1:0. Brněnský Tomáš Bureš nechyběl na pozici gólmana svého týmu.
Tři body zůstaly i v Ďolíčku, když si Bohemians 1905 poradili s Českými Budějovicemi v poměru 2:0. Josef Jindřišek odehrál kompletní zápas, Lukáš Hartig přišel na hřiště v 71.minutě.
Po dlouhé době se v utkání nejvyšší české soutěže představil Tomáš Randa, neboť už ve 14.minutě vystřídal Kubáně. Na trávníku byli k vidění po celých 90 minut i jeho spoluhráči Aleš Urbánek a Aleš Chmelíček. Jejich Slovácko ovšem podlehlo Teplicím, které se vyhouply do čela tabulky.

2.Gambrinus liga
Úspěšně si vedl Baník Sokolov, který na Julisce sestřelil domácí Duklu Praha 3:0. Martin Čupr si zahrál oba poločasy.
Dvěma slepenými góly ze 61. a 65.minuty porazila Čáslav Opavu, za SFC odkopal celý zápas Radim Nepožitek.
90 odehraných minut si do statistik připsali jihlavští Robert Caha a Jiří Gába, kteří svému týmu pomohli zvítězit nad Karvinou. Divoké utkání skončilo výsledkem 5:3.
Na góly méně bohatý duel byl k vidění v Hradci Králové, kde domácí ''votroci'' vyhráli 1:0 nad Vítkovicemi. Radek Hochmeister odehrál celé utkání.

Corgoň liga
Z Dubnice si tři body odvezla Žilina, která se radovala z vítězství 1:0. David Kobylík přišel na hřiště v 65.minutě místo Rilkeho, Martin Vyskočil zamířil opačným směrem v 77.minutě.

Bundesliga
V čele tabulky německé Bundesligy se momentálně drží Hamburger SV, který v 5.kole porazil 3:1 Stuttgart. David Rozehnal odehrál v jeho obraně oba poločasy, za svůj výkon si od Kickeru vysloužil ale hodně špatnou známku 4,5.

2.Bundesliga
Mužstvo Koblenze zavítalo na půdu Hansy Rostock, na kterou však nestačilo a podlehlo jí 1:2. Melinho vydržel na hřišti až do závěrečného hvizdu, Kicker jej ohodnotil známkou 4.

Nizozemská Eredivisie
Almelo přicestovalo do útočiště Venla, které jej brankou z úvodu utkání porazilo 1:0. Vojtěch Schulmeister dostal příležitost v 77.minutě, ale s výsledkem se mu nic udělat nepodařilo.

Anglická Premier league
Nudný zápas se odehrál na půdě Wiganu, kde změřili domácí síly s West Hamem. Tým Radoslava Kováče si odvezl porážku 0:1.

Skotská Premier league

První vítězství v sezoně si připsal Hamilton, když si poradil díky dvoum gólům s Hibernian FC. Tomáš Černý navíc udržel čisté konto.

Primera división
Remízou 1:1 skončilo utkání Atlética Madrid a Racingu Santander, někdejší reprezentant Ujfaluši hrál po celý jeho průběh.

Autor: | Vydáno dne 15.09.2009
Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup.

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru.

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis