Na pokutu za exhibicionistu na hřišti Sigma stále čeká - Sigma United
Sigma Fans ®

15.06.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Na pokutu za exhibicionistu na hřišti Sigma stále čeká

Na pokutu za exhibicionistu na hřišti Sigma stále čeká
Asi každý přítomný fanoušek při utkání Sigmy se Spartou si všiml tak zvané “kulturní vložky“, kterou měl na starost fanoušek nejspíš olomoucké Sigmy.

Utkání se Spartou bylo v plném proudu, když se najednou mezi rozhodčího a hráče dostal divák z hlediště. Asi všichni diváci sledovali tohoto nejmenovaného chlápka, jak si klidně vykračuje po hřišti. Chvíli jsem si sám myslel, že půjde po rozhodčím, jenže kolem rozhodčího jen prošel. Když procházel kolem hráčů tak se mu tam snažil něco vysvětlit ten nejpovolanější z olomouckých kapitán Marek Kaščák. Samozřejmě marně. „Tak jsou tady v Olomouci pořadatelé či nikoliv“ řekl komentátor České televize Ondřej Lípa. Cesta fotbalového výtržníka pokračovala a pořadatelé přítomní na stadionu nechali věci volný průběh. Konečně se již zmiňovaný fanoušek dostal ke svému cíli, kterým byl kotel hostujících fanoušků Sparty a začal provokovat Sparťany různými obscéními gesty. V tu chvíli byl tento výtržník považován za hrdinu a celý stadion mu začal tleskat, jenže sláva předchází pád. Konečně na olomouckém stadionu zafungovala pořadatelská služba a nezbedného fanouška pořadatelé zpacifikovali.

Podobné situace se dějí na stadionech po celé zemi. Nedávno nám to mohl ukázat Rumunský fanoušek při utkání Liberce s Dinamem Bukurešť. V Olomouci se takováhle situace stala snad poprvé.

Zajímavý případ, který rozhodl o sestupu

Psal se rok 2003, když působila tenkrát na české fotbalové scéně jen jedena Bohemka. Klokani hráli existenční utkání na domácím hřišti s favorizovanou Spartou. Obě mužstva tenkrát hrála velmi důležitá utkání. Sparta si chtěla zajistit mistrovský titul a Bohemka hrála snad nejdůležitější utkání v boji o záchranu v první lize. V 71. minutě zápasu vstřelil už druhý gól Sparty Zbončák a na jednou se začali na hřišti dít věci. Domácí fanoušci se domnívali, že branka Zbončáka padla z ofsajdu, ti ale neměli pravdu, protože i televizní záznam ukázal, že šlo o regulérní gól. Dva fanoušci klokanů nejspíš nesnesli vidinu toho, že jejich milovaný klub spadne do druhé ligy a tak přelezli oplocení a jeden z nich napadl rozhodčího pěstmi. Pořadatelé fanouška chytli a předali policii. Otřesený rozhodčí ukončil zápas a Sparta kontumačně vyhrála 0:3.

Tento rok, jak už se ukázalo trestá disciplinární komise ČMFS velmi přísně, uvidíme jaký trest Sigma dostane.

Autor: | Vydáno dne 06.09.2009
Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup. 

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru. 

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis

archiv novinek

žebříček tipovačky

1. mili72 184 b.
2. MatejK. 180 b.
3. Lubos.k 179 b.
4. pepa001 173 b.
5. Pingpongac 167 b.
6. tlaci 165 b.
7. anka 161 b.
7. hooory 161 b.
8. michal01 159 b.
9. pany 156 b.

© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com