Sigma Fans ®

21.06.2021, 2 lidé online

| registrovat

Jasná záležitost, Sigma přehrála Střížkov

V příjemné zakončení letošního ročníku GL se proměnil včerejší duel Sigmy se Střížkovem. Bezzubí hosté opravdu nekousali a domácí borci zvítězili lehce 3:0.

Dal se čekat velmi zajímavý zápas - mezi oběma kluby (ne fanoušky, které má jen jeden z nich) bobtnalo napětí způsobené obviněním z korupce, Michal Ordoš měl navíc velkou šanci získat korunu krále střelců. V základní sestavě dostal příležitost mladý obránce Ondřej Murin.

Hned od prvních minut Sigma připomínala Modrý balet a soupeře neskutečně tlačila. Ve 14.minutě si Tomáš Hořava udělal několik fotbalistů v zeleném a nebezpečně vypálil, bohužel nad Belaňovu bránu. Radovat se Andrův stadion mohl však v zápětí, Michal Ordoš poslal dorážkou Olomouc do vedení, čímž se vyronal v počtu vstřelených gólů Marku Kuličovi ze Sparty. Ve 23.minutě se zrodila jediná nebezpečná akce hostů, po chybě Machalického se míč dostal k Pospíšilovi, jehož gólovku vytěsnil Murin. 40.minuta přinesla další branku Sigmy. Michal Ordoš ideálně nacentroval na Navrátila, který hlavou nedal Belaňovi šanci.

Během druhé půle Zdeněk Psotka ještě navýšil ofenzivní sílu Sigmy, když Navrátila s Kaščákem vystřídal Šultes a Bajer. V 64.minutě to byl právě Pavel Šultes, kdo připravil centr Michalu Hubníkovi, který z bezprostřední blízkosti bombou minul branku. V 79.minutě stanovil konečné skore opět novopečený král střelců Ordoš, jenž po akci Kuby Petra rozvlnil síť Střížkova.

Sestavy:
SK Sigma: Drobisz - Janotka, Murin, Komárek, Machalický - Kaščák (62. Bajer), Hořava - Navrátil (62. Šultes), Ordoš, Petr - Hubník (74. Schulmeister)
Bohemians: Belaň – Flachbart, Lencevič (46. Horáček), Macháček, Modeste – Dittrich, Fenyk, Demeter, Ježdík (78. Wakui) – Jeslínek (58. Očovan), Pospíšil

Autor: | Vydáno dne 16.05.2010
Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup.

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru.

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis