Diskuse (zodpovědnost) - Sigma United
Sigma Fans ®

24.05.2019, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (zodpovědnost)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

05.05.2014 22:34

3 - 7

zodpovědnost

Jako co mě sere, tak že se tady buduje třicet let ligová bohatá, místy i pohárová tradice, která se smete dvouletým vandalismem. Hrdost se vytrácí, prohrává se bez pláče a už i povytaženého obočí. Pro mě kdysi prohra znamenala třídenní schízu a nasranost.
Kdo za to ponese zodpovědnost? Po eventuálním spadnutí se uteče a tichučko po pěšině? Anebo se jde po levnějších akciích, které samo sestup bude znamenat? I takové hlasy zaznívají a nedivil bych se ničemu. V dnešní době určo ne :-(

Je mi hanba, kam se to dopracovalo. Před dvěmi třemi lety přemýšlíme, že už bychom si s hrou nahoře ten titul zasloužili. Se staršími souputníky, se kterýma sme tenkrát chodíli dýl jak 25 let, sme se těšili, jak bude co chvíli, že se už už dočkáme písničky "We are the champions". A ono je to jinak.

My tu budem, vy nahoře snad ne!

05.05.2014 22:48

Radek Mašek (ramas)

Re: zodpovědnost

s tím se nedá, než souhlasit. Bohužel... Takovej sešup dolů, tak to už musí mít člověk talent, aby to dokázal. Nebo záměr?

05.05.2014 23:30

SIGMA

Re: zodpovědnost

Tak stát se vždy může cokoli a sešup dolů může být v životě rychlejší, než se naděješ...

Ale tady to bylo tolik špatných kroků za sebou, navíc mnohdy několikrát opakovaných (a to i přes varování nejen fans, ale i některých akcionářů a zaměstnanců klubu) že je to opravdu buď vrchol neschopnosti, nebo záměr... Čímž se oklikou opět dostáváme k naprosto výstižné poslední větě 3-7 v tomto jeho příspěvku

Mě hlavně mrzí ta bezmocnost... Díváš se na to, vidíš kam to spěje a nemůžeš s tím nic dělat

05.05.2014 23:31

Miloš Sanetrník (milda)

Re: zodpovědnost

Beztak za fiasko můžou hlavně fanoušci, protože málo chodili, byli negativní a na baník dokonce vůbec nepřišli když bylo nejhůř. To se pak špatně hraje a pracuje. Tak máte co jste chtěli ! ....podpis ing. G.
Já vám naopak řeknu že už teď se na druhou docela těším, zažil jsem to v mých 10 ti letech a na 110% jsem věřil že se vrátíme hned za rok a budem ještě silnější. Bohužel je to ale jiná doba a situace, tenkrát se fakt táhlo za jeden provaz. Shodou okolností můj syn bude mít letos 10let a je stejně blbě zažranej do Sigmy jako já tenkrát že by..? Spadnout z hrušky je jedna věc ale udělat klub podobnýho ražení jako kdysi je věc druhá. To se už nikdy opakovat nebude natož v téhle době kdy každej jen frfňá a kritizuje zakládá konkurenční weby fejsbuky remcá atd.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com