Diskuse (změna ligy) - Sigma United
Sigma Fans ®

08.03.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (změna ligy)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

10.04.2017 14:17

Standa

změna ligy

LFA Odsouhlasila změnu herního systému 1 a 2.ligy... co tomu říkáte?
http://smag.cz/fotbal/201819-nastane-zmena-herniho-systemu-1-a-2-ligy/

11.04.2017 23:34

Dave

Re: změna ligy

Za mě dobrý. Víc zápasů, vic napětí a hlavně boj o titul a baráž o udržení (postup) budou mít velký náboj a sledovanost

12.04.2017 19:39

gogo

Re: změna ligy

Víc zápasů a víc napětí? Díky přenosům jsem letos viděl Sigmu hrát několikrát, ale byla to bída a utrpení. Představa, že bych za to měl ještě platit ...... Řada ligových zápasů byla totéž v bleděmodrém.
Lituji mužstva, která skončí na 5. a 6. místě bez reálné šance si v mistrovské části polepšit. Ta už můžou zápasy vesele prodávat zájemcům o titul a poháry. To fakt mohl vymyslet jenom kretén.
A ta baráž o postup taky nic moc. Je fakt, že letos je díky Baníku a Sigmě ve 2. lize tlačenka. Jiné roky to tak slavné není a řada klubů vlastně ani postoupit nechce. Nemají stadiony, rozpočet atd. A teď k tomu ještě přibude to, že budou mít ještě výrazněji slabší kádr než ligové mančafty, protože dobré hráče seženete, až když máte postup jistý. Celé je to vlastně takové uzavření 1. ligy. Místo dvou jojo celků bude jen jeden, který pokud totálně manažersky, hráčsky a finančně nezkolabuje, se za rok do ligy zase vrátí.
Atraktivitu fotbalu dělá divácká kulisa. Jenže to by lidi museli chtít chodit. Ale proč by měli chtít, když je vlastní kluby od návštěvy všemožně odrazují korupčními kauzami, hádkami akcionářů a arogantním chováním? Plus je potřeba dát celé lize alespoň nějakou elementární míru důvěryhodnosti, což s těmi současnými šíbry ve vedení nehrozí. Tohle žádný nový herní systém nespasí.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com