Diskuse (zeptejte se) - Sigma United
Sigma Fans ®

26.02.2020, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (zeptejte se)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

29.08.2014 03:33

Ivan Horváth (ivanh)

zeptejte se

jeden z pazoutovych prispevku mi pripomnel,ze neco v podobnem duchu jsem zde navrhoval jiz drive,a ikdyz tehdy byla odezva kladna,k realizaci nedoslo....
konkretne tedy:
myslim si,ze by nemuselo byt uplne od veci,zavest tu neco ve stylu "zeptejte se".sekce,kde by byla moznost oslovit predni predstavitele klubu(trener,sport.r.,lebr)tu rozhodne chybi.
kazdy jeden dotazovany by mel sve "okenko",coz by mmj. celou sekci zprehlednilo,kde by mu mohli fanousci jak klast otazky,tak i treba vyjadrovat podporu atd.
samozrejme nevim,jaka by byla odezva ze strany zainteresovanych.pevne vsak verim,ze kladna,ze by byla chut odpovidat,treba jednou tydne.
no,a pak by tomu nemelo nic branit.
samozrejme nevim nakolik je slozite to naprogramovat...
cenzuru zrovna tady resit myslim nemusime :-)

co vy na to?

29.08.2014 07:12

Pažout

Re: zeptejte se

Ne,tak ne! Já to chci,aby to bylo v běžné diskuzi.Na co dělat speciální okénka.Trenér,hráči,majitel nebo sportovní ředitel jsou lidé jako my.Ať se zaregistrují a každý týden sem někdo za námi přijde,nebo raději všichni naráz.Přeci není možné,aby se dávaly nějaké speciální otázky,Diskuze se odvíjí,roste podle debaty tzn.,že třeba trenér se zapojuje podle vývoje debaty,mně nestačí otázka, já chci vývojovou debatu.Jinak ti však děkuji za kladný přístup k problému.Ještě tak.Co já vidím v tom za problém,tak ten je jeden.Mohou se tak probírat interní věci klubu a kolem dokola je plno lidí,kteří by tak mohli přijít k laciným informacím.Tudíž to znamená,že bychom museli tuto diskuzi udělat tak,že by byla neprůchodná pro lidi z venkovních klubů.To tedy znamená,udělat novou registraci na bázi vystoupení z anonymity.Registrace by byla podle občanky,každý diskutující by dostal svůj vstupní kód a vystupoval zde pod svým jménem.Diskuze na Sigma United by byla jedinou neanonymní diskuzí fanoušků Sigmy.Tak to vidím jako jediné řešení nové situace.Pochybuji však,že by prospal se toho ujal.Co by z toho měl, že ano.Přesto jako návrh to dávám,myslím,že doba již na to dozrála.Sigma je zázrak!

29.08.2014 07:25

gogo

Re: zeptejte se

Dobrý nápad. Já si pak na prodeji interních informací ostatním klubům založím živnost. Pažoute, někdy seš fakt jak malé děcko.....
Spoustu interních informací se fanoušek prostě dozvědět nemůže, některé možná ano, ale až po čase zpětně. Tak to prostě je a s tím nic neuděláš.
Mně by úplně stačilo, kdyby občas kucí z vedení uznali, že to a to se jim tak úplně nepovedlo. A kdyby si fanoušků trochu vážili. Hned by to alespoň vypadalo líp, byť faktický stav věcí by se nezměnil ....

29.08.2014 07:27

Pažout

Re: zeptejte se

Nakonec okénko se vytvoří tím,že se tak nazve příspěvek a pod ním se tvoří vlákna.Tato diskuze je vlastně již k tomu systému výborně dopředu připravena.To geniální dílo již tady někdo připravil.Chybí opravdu jen blokace nežádoucím příchozím a vystoupení z anonymity.Za opakované sprosté náznaky,nebo cílené urážky by takový diskutér byl navždy odblokován,poněvadž by byl zjistitelný.Napřed domluva,potom akce.Takže v podstatě některé i tvoje výroky na Lébra by jsi si musel lépe promyslet,poněvadž v řadě věcí nemáš pravdu.Lébr není a nemůže být do budoucna jen fackovacím panákem.Taktéž ne Psotka!Krom toho je to již minulost,nelze se s tím stále zaobírat,poněvadž to nic neřeší,jen to dělá zlou krev.Aby třeba Lébr sem šel na diskuzi,nebo kdokoliv,tak nemůže zde čelit jednostranným pomluvám.Může a měl by zodpovídat nynější vývojové věci,třeba neúspěch A týmu.Rozhodně se však diskuze musí oprostit od neustálého vracení se do minulosti,nebo dokonce nastiňovat palácovou revoluci. Lébr ze svého majetku může odejít pouze dobrovolně,takže je zde nutno chápat pojem co je to vlastník.Ty to asi dodnes nechápeš.Takže abych to zkrátil.Je možná do budoucna pouze věcná,slušná kritika,aby diskutéři z vedení se zde cítili trochu na úrovni.Chápeš co tím chci říci? Sigma je zázrak!

29.08.2014 07:33

Pažout

Re: zeptejte se

Gogo,proboha ty vždy vezmeš můj formulovaný vývod až moc důkladně.Interní neznamená,že mi zde někdo bude přednášet za co koupil to a ono,nebo jaký má plat ten a ten hráč,ikdyž celorepublikově to třeba navrhoval zesnulý Hrdlička z Teplic.Myslím tím,že některé interní věci by se mohly hodit konkurenčním klubům,hlavně strategie a taktika hry Sigmy atd.Prostě nevím,kam se diskuzní dialog může ubírat a není důvod,proč by ho měl někde hltat funkcionář třeba Sparty.Tak jsem myslel pojem interní.Napřed si polož otázku, čo je to za výraz to interní. Sigma je zázrak!

29.08.2014 07:37

gogo

Re: zeptejte se

Pažoute, a ty víš, co znamená pojem interní? To je klinika ve fakultce, že?

29.08.2014 07:48

Pažout

Re: zeptejte se

Stejně si myslím,že lidé z vedení to tady čtou,poněvadž jinak by nebylo možné,že p.Lébr konečně asi z ročním zpožděním aplikuje moje slova o tom,že se pár hráčů áčka mělo vyhodit.A to jsem ještě zde neuvedl další myšlenky pro p. Mináře,poněvadž mne včera zarazili tomas77 a Radek.Chtěl jsem se pana ředitele zeptat,proč nevyužil sestupu ligových hráčů a neprovedl okamžitou revizi dosavadních smluv směrem dolů. A proč hned po svém příchodu neprovedl revizi všech smluv a nezkontroloval,zda v nich je uvedena klausule,že smlouva v lize je platná jen po dobu působení hráče v lize tj. v ligové Sigmě.A pokud ne,že tím nepřímo dostal do současného průšvihu z platy pana Lébra.
No a na pana Lébra jsem měl připravenu zase otázku,jak dlouho ještě bude rád tahat kaštany za své podřízené a tím si připravovat před fanoušky téměř bezvýchodné pozice pro svou osobu.Sestavení týmu před touto sezonou bylo odpovědností koho? Jaká opatření byla po sestupu vůči podřízeným nastíněna? A jak se nakonec promítla ve hře A týmu? Tak,že áčko je málem na sestup ze 2.ligy? A že na tom nese stále vinu Psotka?To by byly vskutku výborná diskuzní témata a jak je vidno s minulostí nemají co společného.Rozhodně bych zde neřešil,proč ve Vlašimi dostal někdo červenou kartu. Sigma je zázrak!

29.08.2014 07:49

Pažout

Re: zeptejte se

gogo,
bingo.

29.08.2014 08:02

EH

Re: zeptejte se

Slovy klasika - zeptejte se mě na co chcete a já vám na co chci odpovím. Otázka, co se dá podle toho kterého zařadit do kolonky interní a co už ne...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com