Diskuse (ze sekce "NEPTEJTE SE") - Sigma United
Sigma Fans ®

20.10.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (ze sekce "NEPTEJTE SE")

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

03.09.2013 23:05

vojcek

ze sekce "NEPTEJTE SE"

Dobrý den Pavle. Zřejmě by bylo dobré, kdybyste si odpověď na dotaz níže přečetl ještě jednou. JAROSLAV nám popřál pevné nervy s "fanoušky", tedy s fanoušky v úvozovkách, ještě jednou zdůrazňuji, fanoušky v úvozovkách. Tedy ne fanoušky SK Sigma Olomouc, ale těmi, co své fanouškovství jaksi projevují jen podobnými výpady na webu. Zřejmě jste ale vůbec nepochopil ironii JAROSLAVA, čímž vyjádřil také svůj názor na takové "fanoušky", tedy ty, co začnou honem rychle psát po webu, hned jak se prohraje, případně se nějaký hráč prodá. Ostatně to, že víc komentářů mají informace o prohře než ty o výhře je v případě SK Sigma stará známá věc. Pan JAROSLAV asi moc dobře ví, na co "fanoušci" čekají, proto nám s nimi popřál štěstí. A my věříme, že začneme brzy vítězit a "fanoušci" nebudou mít o čem . TAKŽE MENŠÍ RADA NA ZÁVĚR - ZKUSTE PŘÍŠTĚ ČÍST TROŠKU POZORNĚJI. S pozdravem Petr Pelíšek, tiskový mluvčí (03.09.2013)
02.09.2013 - Přání / Stížnost
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli neplánujete v nejbližší době udělat nějakou besedu s fanoušky? Myslím že se toho událo docela dost a přišlo by hodně lidí. Jinak pevné nervy s "fanoušky". Hodně štěstí
(VÁCLAV Gregor [vasa681])

Je to TUPOUN. Moji reakci už samozřejmě smazal:

Dobrý den pane Pelíšku. Zřejmě by bylo dobré, kdybyste si dotaz níže přečetl ještě jednou. Pevné nervy s "fanoušky", tedy s fanoušky v úvozovkách, vám nepopřál Jaroslav, ale Václav. Ještě jednou zdůrazňuji, nikoliv Jaroslav, ale Václav. Zřejmě jste vůbec nepochopil, že Jaroslav není totéž, co Václav. TAKŽE MENŠÍ RADA NA ZÁVĚR - ZKUSTE PŘÍŠTĚ ČÍST TROŠKU POZORNĚJI.

03.09.2013 23:18

Ivan Horváth (ivanh)

Re: ze sekce "NEPTEJTE SE"

04.09.2013 09:26

Xawier

Re: ze sekce "NEPTEJTE SE"

Ten člověk je jen obrazem současné Sigmy Totální pohrdání fanoušky a dělání fotbalu sami pro sebe...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com